Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 09:55)
aagnex-o tu daugiau medeliuku prisinerk..ir dar pasididink sali ax.gif ...taigi kol neapnerei aplink,visad gali ''dadet'' biggrin.gif ...


padariau kaip skraiste, tai ilgio nereikia - dabar taip graziai vienas galas su kitu sueina ir padarysiu toki kaip susegima, gal suvarstyma ir pora burbulu uzsirisimui planuoju... O ilgio ir taip jau subine dengiau cool.gif
na, kai uzbaigsiu ir skyles uzkamsysiu - pasirodysiu... gal dar jus ka patarsit ax.gif

o jeigu tikrai liks - gi riesines nusiraizgysiu ir bus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 28 spalio 2010 - 09:04
Labas rytas,

Mano mažius irgi sirguliuoja,tai nelabai leidžia nert. doh.gif

O kokius įvairesnius mažiukus nėrėt?

aaagnex, nu labai smalsu pamatyt bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 28 spalio 2010 - 09:16
as neriau vat kokius,,ir tiek rusiu man uzteko ax.gif ..mano ir taip margas,tai dar daugiau nauju modeliu nenorejau daryt blush2.gif ...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 28, 10:16)
Labas rytas,
aaagnex, nu labai smalsu pamatyt bigsmile.gif

Tokiais tempais kaip mano, tai dar koks menesis kitas ir pamatysit biggrin.gif

o tai noriu, kad butu patogu su juo judet, kad galeciau pakelt nors siek tiek rankas ir sulenkus rankas neatsilenktu bloga puse... arba bent jau minimaliai atsiverstu... tai zodziu viena medaljona jau kartus persiuvau... ir vis skirtingoj vietoj doh.gif
dar reikia, kad per daug neisplatetu ir pan... ax.gif

Nu vienu zodziu - man ir paciai smalsu kas gausis... kol kas neblogai ziurisi... rolleyes.gif man cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 28 spalio 2010 - 09:26
QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 10:22)
as neriau vat kokius,,ir tiek rusiu man uzteko ax.gif ..mano ir taip margas,tai dar daugiau nauju modeliu nenorejau daryt blush2.gif ...



Čia susikūrei,ar ir schemutės jų yra? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 28, 10:27)
Čia susikūrei,ar ir schemutės jų yra? smile.gif

na cia visokie ''kratiniai ''is kitu tokiu medaliuku.. biggrin.gif ...issirinkau tas detales,kurios man patiko ir derejo,ir padariau maziukus medaliukus...
tengi pagrinde spurgiukai pumpuriukai ir tie ''putlieji stulpeliai is 3 ) ir viskas blush2.gif ...siaip nuotraukoj gana aiskiai matosi kas kiek deta blush2.gif ..jei ka-klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 10:33)
na cia visokie ''kratiniai ''is kitu tokiu medaliuku.. biggrin.gif ...issirinkau tas detales,kurios man patiko ir derejo,ir padariau maziukus medaliukus...
tengi pagrinde spurgiukai pumpuriukai ir tie ''putlieji stulpeliai is 3 ) ir viskas blush2.gif ...siaip nuotraukoj gana aiskiai matosi kas kiek deta blush2.gif ..jei ka-klausk mirksiukas.gif


Savaitgaliui planuoju išlėkt ten,kur berods tavo šalis keliaus. mirksiukas.gif Tai galvoju reikia darbo įsidėt, kad nereiktų per daug mąstyt,nes trukdančių gali būt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 28, 10:36)
Savaitgaliui planuoju išlėkt ten,kur berods tavo šalis keliaus. mirksiukas.gif  Tai galvoju reikia darbo įsidėt, kad nereiktų per daug mąstyt,nes trukdančių gali būt. smile.gif

lotuliukas.gif geras..visi keliai veda lotuliukas.gif i panevezi lotuliukas.gif ...
o del tu maziuku-ziurek kokius medaliukus dejai i sali.-ir is ju paimk kelis patikusius motyvus ir padaryk maziuku...matai,as tu nedejau i savo sali tokiu kaip ''podarok''...taigi ir maziukus dariau,kad neissiskirtu labai is viso salio ''konteksto'' tongue.gif ..tos visos gelytes skirtos laaabai maziukem skilutem kamsyt ir ''pagrazinti'' tas vietas,kur pumpuriuku mazai smile.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 28 spalio 2010 - 09:43
QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 10:42)
lotuliukas.gif geras..visi keliai veda lotuliukas.gif i panevezi lotuliukas.gif ...
o del tu maziuku-ziurek kokius medaliukus dejai i sali.-ir is ju paimk kelis patikusius motyvus ir padaryk maziuku...matai,as tu nedejau i savo sali tokiu kaip ''podarok''...taigi ir maziukus dariau,kad neissiskirtu labai is viso salio ''konteksto'' tongue.gif ..tos visos gelytes skirtos laaabai maziukem skilutem kamsyt ir ''pagrazinti'' tas vietas,kur pumpuriuku mazai smile.gif ...


tai jau taip thumbup.gif

Nu žodžiu mažiukus palieku ateičiai. Man kažkaip kuo daugiau iškilusių pumpurėlių tuo gražiau atrodo.Nors kai viskas susidės nežinau kaip bus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 28, 10:49)
tai jau taip thumbup.gif

Nu žodžiu mažiukus palieku ateičiai. Man kažkaip kuo daugiau iškilusių pumpurėlių tuo gražiau atrodo.Nors kai viskas susidės nežinau kaip bus hihihi.gif

tai vat vat..tos gelytes maziukes ir ''papumpuriuja ''kur reik mirksiukas.gif ...o kaip tu galvoji jungt?tinkliuku ar siut?jei tinkliuku-tai pumpuriuku dauug tinka..o jei siusi-tai reik ir be pumpuriuku medaliuku mazu.(nes kai siusi,tai bus vietu kur medaliukus turesi ''det viena ant kito''..tai jei bus abu medaliai ''pumpuriuoti'',nesisivaizduoju kaip ta padarysi lotuliukas.gif ..)
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 28, 10:53)
tai vat vat..tos gelytes maziukes ir ''papumpuriuja ''kur reik mirksiukas.gif ...o kaip tu galvoji  jungt?tinkliuku ar siut?jei tinkliuku-tai pumpuriuku dauug tinka..o jei siusi-tai reik ir be pumpuriuku medaliuku mazu.(nes kai siusi,tai bus vietu kur medaliukus turesi ''det viena ant kito''..tai jei bus abu medaliai ''pumpuriuoti'',nesisivaizduoju kaip ta padarysi lotuliukas.gif ..)


Galvoju siūt,nes tinkliukas kol kas atrodo aukštasis pilotažas. Tai bus ir be pumpuriukų tų medalių,bet rimtai reikia nepadaugint. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 28, 11:00)
Galvoju siūt,nes tinkliukas kol kas atrodo aukštasis pilotažas. Tai bus ir be pumpuriukų tų medalių,bet rimtai reikia nepadaugint. biggrin.gif

thumbup.gif ziurek i mano-matai,as tuos maziukus dariau kokius nepumpuriutus...o rezultatas-''pumpurine'' bomba lotuliukas.gif ..kaip siaudukes kazkada apie panasu sake lotuliukas.gif

user posted image

vat cia gabaliukas mano ''bombos'' mirksiukas.gif
Atsakyti