Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

na ar gavosi g.gif '
jei ne padėk šalin. planuoju dar vieną tokį nert,tai pafoto kaip darau,bet tai gali būt tik apie dešimtą val. blush2.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
ta medaliona neriant apkabinat stulpeli ir super gaunasi
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 27, 18:51)

o sekancia reikia kabint man rodos jau uz sitos - ir kabint reikia is blogosios puses, na, kad liktu priekyj ta eile u kurios kabini...

Ar aiskiau...  g.gif

gerai isiziurek i foto... cia ikeliu padidinta, nes prie schemos gal nelabai matosi kaip turi gautis ax.gif



Ačiū už padidinta nuotrauką. 4u.gif Vat tas užkabinimas ir daro viską.Jau įkirtau,atrodo gaunasi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 27, 20:08)
Ačiū už padidinta nuotrauką. 4u.gif  Vat tas užkabinimas ir daro viską.Jau įkirtau,atrodo gaunasi. smile.gif

thumbup.gif kad gaunasi thumbup.gif ..dabar greiit su aaagnex pasikabinat ir ta proga pasitrinat nosytem group.gif
tfu doh.gif ...''apsikabinat'' biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 27 spalio 2010 - 19:12
QUOTE(tiklis @ 2010 10 27, 20:12)
thumbup.gif  kad gaunasi thumbup.gif ..dabar greiit su aaagnex pasikabinat ir ta proga pasitrinat nosytem group.gif
tfu doh.gif ...''apsikabinat'' biggrin.gif


group.gif aaagnex group.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 27, 17:51)
Ten darbai tos moteriškės, kuri ir pozuoja.. Man jie tokie išskirtiniai, nematyti, tikrai originalūs..  4u.gif
Straipsnis apie mane buvo prieš du metus, o kitam numeryje bus tik maža žinutė apie skraistę..  ax.gif Dar lygtais bus kaip nusimegzti kepurėlę su snapeliu, ir jeigu ALSHAIMERIS kojos nepakišo, tai ir apie švarkelį lygtais..  g.gif  Na bijau sumeluoti..  biggrin.gif
O nerti aš pradėjau jau suvaikėjusi..  lotuliukas.gif , prieš 3 metus.. Niekas nieko manęs nemokino.., nes nei viena šeimos tetulė to daryti nemoka.. Visos tik virbalais mojuoja..

čia koks laikraštukas ar žurnalas? kažką matomai praleidau, prašom priminti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 27, 17:52)

Forget, nugi šauniai pasveikai. Kas toliau?  bigsmile.gif



Vat ir galvoju bigsmile.gif noriu suknelės, bet gal virbalais megztos g.gif man iššūkių reikia biggrin.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 27, 18:24)
Man tai kaip terapija veikia - užimtos rankos ir galva, nėra kada galvoti apie blogus dalykus  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Būtent. Už tai man negaila dovanot, nes megzdama aš pati gerai jaučiausi. Ir mezgiau dėl proceso, o ne rezultato smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 27, 20:37)

matre group.gif


Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2010 10 27, 21:27)
drinks_cheers.gif Būtent. Už tai man negaila dovanot, nes megzdama aš pati gerai jaučiausi. Ir mezgiau dėl proceso, o ne rezultato  smile.gif

Man tai tik papuosalu negaila artimiems zmonems dovanot, nes juos darau tada, kai uzeina ikvepimas wub.gif , o pati labai mazai nesioju... blush2.gif bent gaminu tik tokius, kurie man patinka cool.gif

o mezgu ir neriu, tai tik sau ir vaikams... ax.gif
Papildyta:
Ai, beje - siandien pasitikslinau ir vyro paklausiau ar nesiotu mano megzta megztini, tai sake, kad NE, nes nemegsta storu rolleyes.gif clap.gif

o ka as jums sakiau cool.gif

mamkaa - kur kepures foto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 27 spalio 2010 - 20:44
susiuvau 23 detales ir galvoju,kad jau pusė darbo doh.gif optimistė buvau ph34r.gif
apgailėtinas trečdalis bash.gif frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 27, 22:37)
susiuvau 23 detales ir galvoju,kad jau pusė darbo doh.gif optimistė buvau ph34r.gif
apgailėtinas trečdalis bash.gif  frusty.gif

siaudukes, pirmiausia nesinervinam, įkvėpk iškvėpk, ypatingu atveju inkalk šimtą ar daugiau gramų ir kibk į darbą toliau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūratė V.: 27 spalio 2010 - 22:43
Labas rytas ax.gif

Na ka, salis eina i pabaiga... Juokingiausia, kad tiek taupiau, tiek taupiau siulus, kad turbut vienas matkiukas liks bigsmile.gif

Sakau gal apnert apacia g.gif
Atsakyti
labas mergytes...kaip laikotes?...as tai kazkaip prastai-kazkokia nauja bacila mane puola... unsure.gif...vaikuciai cia kazkokia zaraza buvo pagave-tai dabar ir mane ''sureite'' unsure.gif ...neturiu jegu net noret ko nors verysad.gif ...

aagnex-o tu daugiau medeliuku prisinerk..ir dar pasididink sali ax.gif ...taigi kol neapnerei aplink,visad gali ''dadet'' biggrin.gif ...

siaudukes-tai dziaukis,kad dar neuztenka tau medaliuku..nors nereik sukt galvos ka dabar veikt mirksiukas.gif ...

mer mirksiukas.gif ytes-as tikrai labai rimtai pasigeda mirksiukas.gif u meskutes.. blush2.gif ..gal kas matet? smile.gif
Atsakyti