Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

Bielra, reklamuotą laikraštuką nuspirkau, gražūs darbai 4u.gif

Pas many kiek kitokia pradžia buvo - mama išmokė tik ant virbalų akis užsidėti ir liepė nuo vieno ant kito dėlioti. Supykau nerealiai, kai atradau apgaulę. Septynmetės pyktis išaugo į tai, kad pati išsinagrinėjau namie buvusias knygas laugh.gif Už tai dabar daug daug kartų pakvėpuoju ir laaabai kantriai mokinu saviškę.

Forget, nugi šauniai pasveikai. Kas toliau? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 27, 17:52)
Bielra, reklamuotą laikraštuką nuspirkau, gražūs darbai  4u.gif

Pas many kiek kitokia pradžia buvo - mama išmokė tik ant virbalų akis užsidėti ir liepė nuo vieno ant kito dėlioti. Supykau nerealiai, kai atradau apgaulę. Septynmetės pyktis išaugo į tai, kad pati išsinagrinėjau namie buvusias knygas  laugh.gif Už tai dabar daug daug kartų pakvėpuoju ir laaabai kantriai mokinu saviškę.

Forget, nugi šauniai pasveikai. Kas toliau?  bigsmile.gif

thumbup.gif ..as irgi smalsi buvau ''iki negalejimo'' lotuliukas.gif ...pamatau ka nors nauja-ir nenusiraminu,kol neismokstu kaip tai padaryt..o tada jau buna nebeidomu g.gif schmoll.gif ..ir daugiu to dalyko nebedarau rolleyes.gif ..vat tik dabar kazkaip prisimenu ko vaikystej ismokau,ir noriu TOBULETI blush2.gif ...KOL BUVAU VAIKAS,VISKAS BUVO IDOMU TIK TOL,KOL BUVO NAUJA lotuliukas.gif ...iki 5 klases jau mokejau ne tik vaseli rankoj laikyt,bet audinius ''batika'' technika dazyt blush2.gif .buvau isbandzius daugybe visokiu ''rankdarbiu''..bet paskui-nusibodo viskas-MATYT PERSISOTINAU blink.gif ..o vat dabar vel viska''atrandu is naujo'' bigsmile.gif ...

o jei ne paslaptis-kas ten rasoma tam laikrastyje lens.gif ..TAIGI SMALSU KAIP...(gyvenu as giilioj provincijoj,tai kol artimiausia miesta pasieksiu-NUMIRSIU IS SMALSUMO verysad.gif )
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 27, 17:04)
KOL BUVAU VAIKAS,VISKAS BUVO IDOMU TIK TOL,KOL BUVO NAUJA lotuliukas.gif ...
..bet paskui-nusibodo viskas-MATYT PERSISOTINAU blink.gif ..
o vat dabar vel viska''atrandu is naujo'' bigsmile.gif ...


Sako ant senatves visi vel vaiketi pradedam lotuliukas.gif lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 27, 18:07)
Sako ant senatves visi vel vaiketi pradedam  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tongue.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif AHA,IR ''ALSHAIMERIS ''uzpuola...bet kaip smagu tada-kas dien vis kas nors naujo lotuliukas.gif ...jau gal ir man biski pradeda reikstis pozymiai-NES VEL ''ATRANDU SENAI PAMIRSTUS DALYKUS'' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 27, 17:10)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif AHA,IR ''ALSHAIMERIS ''uzpuola...bet kaip smagu tada-kas dien vis kas nors naujo lotuliukas.gif ...jau gal ir man biski pradeda reikstis pozymiai-NES VEL ''ATRANDU SENAI PAMIRSTUS DALYKUS'' biggrin.gif


thumbup.gif thumbup.gif
pasirodo gera dalykas ta senatve g.gif o as jos taip bijojau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 27, 18:04)
o jei ne paslaptis-kas ten rasoma tam laikrastyje lens.gif ..TAIGI SMALSU KAIP...(gyvenu as giilioj provincijoj,tai kol artimiausia miesta pasieksiu-NUMIRSIU IS SMALSUMO verysad.gif )

aaa, ten darbai pateikti ir straipsnelis apie pačią pradžią ir požiūrį į mezgimus, nėrimus ir norą būti išskirtine, saviraiška žodžiu bigsmile.gif


Mergaitės, taigi renesansas čia, seno prisiminimas. Man tai kaip terapija veikia - užimtos rankos ir galva, nėra kada galvoti apie blogus dalykus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 27 spalio 2010 - 17:25
Nu mane tas Podarok tai pribaigs, niekaip aš jo nebaigiu.Neriu ardau,neriu ardau. Kažkaip matau ne tai kas nupiešta schemoj. doh.gif
Atsakyti
O, naujas medaljono pavadinimas. Tas, kur sunkiai gaunsi ir pieštas nuo šiol bus Podarok thumbup.gif

Pataisymas! Vistik manau, kad ten buvo ne Bielros darbai, turbūt straipsnis apie ją bus tik kitam numery 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 27 spalio 2010 - 17:36
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 27, 18:29)
O, naujas medaljono pavadinimas. Tas, kur sunkiai gaunsi ir pieštas nuo šiol bus Podarok  thumbup.gif

lotuliukas.gif nu jo...taiklus toks...vat jau ne viena ties juo ''suklupo''-tikra ''dovanele''
biggrin.gif ..O DEL TO MEDALIUKO-TU PAZIUREK PAS DASKE SALI JIS GERAI MATOSI..as jo neneriau..ar tikrai pas tave visai ne taip gaunas? g.gif ..MERGYTES- kas neret-IMESKIT JO FOTO biggrin.gif
Atsakyti
Nu pasakykit man tundrai,ta žalių kringelių eilė,tai čia žemi stulpeliai ar su užmetimu? Jei neriu žemais,tai gaunasi lyg gerai,bet po to sekanti eilė nesigauna, nežinau ką apkabint. O jei su užmetimu,tai nesigauna kraštelis . g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 27, 17:29)
Pataisymas! Vistik manau, kad ten buvo ne Bielros darbai, turbūt straipsnis apie ją bus tik kitam numery  4u.gif


Ten darbai tos moteriškės, kuri ir pozuoja.. Man jie tokie išskirtiniai, nematyti, tikrai originalūs.. 4u.gif
Straipsnis apie mane buvo prieš du metus, o kitam numeryje bus tik maža žinutė apie skraistę.. ax.gif Dar lygtais bus kaip nusimegzti kepurėlę su snapeliu, ir jeigu ALSHAIMERIS kojos nepakišo, tai ir apie švarkelį lygtais.. g.gif Na bijau sumeluoti.. biggrin.gif
O nerti aš pradėjau jau suvaikėjusi.. lotuliukas.gif , prieš 3 metus.. Niekas nieko manęs nemokino.., nes nei viena šeimos tetulė to daryti nemoka.. Visos tik virbalais mojuoja..
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 27, 18:40)
Nu pasakykit man tundrai,ta žalių kringelių eilė,tai čia žemi stulpeliai ar su užmetimu? Jei neriu žemais,tai gaunasi lyg gerai,bet po to sekanti eilė nesigauna, nežinau ką apkabint. O jei su užmetimu,tai nesigauna kraštelis . g.gif

Su uzmetimu

o sekancia reikia kabint man rodos jau uz sitos - ir kabint reikia is blogosios puses, na, kad liktu priekyj ta eile u kurios kabini...

Ar aiskiau... g.gif

gerai isiziurek i foto... cia ikeliu padidinta, nes prie schemos gal nelabai matosi kaip turi gautis ax.gif
user posted image
Atsakyti