Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

kazkodel nerodo pirmos foto sad.gif
niu juodai nesiseka, ne mano diena siandien sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 25, 14:53)
niu va rodau, siula kabinu per dvi akis, ja sgaudau smile.gif, bet as siula kabinu va taip, na is virsaus, gal tam eir beda  g.gif
o gaunasi va taip, na taip atrodo siule, man ji negraziai gaunais, ka ne taip darau, gal reikia siuti is blogos puses, ne sdabar taip gaunasi kad siuvu geroje puseje. na tikiuosi suprantamai as cia sad.gif

As tai nematau kur cia beda. Man siule graziai atrodo... maniske irgi panasiai atrodo ax.gif
Siap nezinau ka tiklis atsakys, bet man jos siule irgi panasiai atrodo, tik jos siulai kai pukuoti, tai taip i akis nekrinta rolleyes.gif

Ka tu Tikli patarsi?

Dabar taip pamasciau blush2.gif O tu nebandei tiesiog patampyt siule - gal per kietai susiuvi, nera laisvumo ir todel atrodo, kad ji ant virsaus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 25, 14:55)
kazkodel nerodo pirmos foto sad.gif
niu juodai nesiseka, ne mano diena siandien sad.gif

rodo, rodo - nesinervink ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 25, 12:59)
As tai nematau kur cia beda. Man siule graziai atrodo... maniske irgi panasiai atrodo  ax.gif
Siap nezinau ka tiklis atsakys, bet man jos siule irgi panasiai atrodo, tik jos siulai kai pukuoti, tai taip i akis nekrinta  rolleyes.gif

Ka tu Tikli patarsi?

Dabar taip pamasciau  blush2.gif O tu nebandei tiesiog patampyt siule - gal per kietai susiuvi, nera laisvumo ir todel atrodo, kad ji ant virsaus ax.gif
Papildyta:



Drauge vakar buvo uzbegusi, tai parodziau, tai irgi sako kad viskas gerai. sake, kad ieskau po rura smegenu ir tiek :smile.gif
Atsakyti
SigridaU, nu tikrai labai gražu thumbup.gif

mamkaa, man tai gražus tas susiuvimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūratė V.: 25 spalio 2010 - 14:07
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 25, 15:02)
Drauge vakar buvo uzbegusi, tai parodziau, tai irgi sako kad viskas gerai. sake, kad ieskau po rura smegenu ir tiek :smile.gif

Pritariu tavo draugei... Gi ziuri i savo nerini ir priekabiu ieskai... nono.gif

As vakar valanda matavausi sali ir niekaip nesugebejau suprast - kur daryt virsu, kur apacia... Ar platint ar ilgint... irnesakyk.gif (kaip zinia - siulu kiekis laaabai ribotas)

Siandien ryte per 5 minutes sprendima radau... liko tik igyvendint flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 25 spalio 2010 - 14:08
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 25, 13:08)
Pritariu tavo draugei... Gi ziuri i savo nerini ir priekabiu ieskai... nono.gif

As vakar valanda matavausi sali ir niekaip nesugebejau suprast - kur daryt virsu, kur  apacia... Ar platint ar ilgint... irnesakyk.gif (kaip zinia - siulu kiekis laaabai ribotas)

Siandien ryte per 5 minutes sprendima radau... liko tik igyvendint  flirt.gif

kas per sprendimas? as kazkaip galvoju daryti toki na su kalnierium, man labai grazu, vistiek siulu jis pas mane suvalge nemazai tai jei dar 200 gramu dadesiu i kalnieriu nepamaisys.
Papildyta:
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 25, 13:06)


mamkaa, man tai gražus tas susiuvimas  smile.gif

aciu uz ivertinima, bet visas vaizdas matysis, kai visa susiusiu. tikiuosi jau ryt vakare busiu pabaigus, jei niekas nesutrugdys aisku.
Atsakyti
DABAR MAMKA TAIP-eini greit ir ikali kokius 100gr konors su laipsniais ir ''pakvepuoji'' ramiai...(nes zinok greit reiks tave guldyt i ta palata minkstom sienom biggrin.gif )...viska tu darai GERAI mirksiukas.gif (TIK ZINAI KA-kuriu velniu tu dvigubu siulu siuni?! taigi nuo to ta siule ''kieta ir isvirtus'',isryskejus smile.gif )...ir kai kabini adata akis,stenkis kad siulas eitu ''statmenai'',o ne ''istrizai'' unsure.gif (ar supratai?stenkis sukabint taip,kad ''istrizas siulas eitu blogoj pusej blush2.gif...kaip Z raide..-bruksniukai eina geroj pusej,o tas/ blogoj..)
as pati pabandziau siut dvigubu siulu,ir po to viengubu...
dvigubas
user posted image
viengubas

user posted image

..o daugiau vat dar kas-tuos maziukus siuk ''ant virsaus''.ju ;;negaudyk aiks i aki''..taip jie graziau ziuresis blush2.gif ..as tau anoj temoj buvau ikelus mirksiukas.gif ...

o ir pas mane taip ta pagrindine siule gaunasi...(ai vat dar kas-stenkis ''nedeformuot medaliuku'' ax.gif geriau ''ant virsaus'' koki maziuka uzdek,ar tiesiog viena medaliuka ant kito''uzkelk'' as daug kur taip dariau..atrodo kad jie ''uzlipe viens ant kito'' biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 25, 15:20)
kas per sprendimas? as kazkaip galvoju daryti toki na su kalnierium, man labai grazu, vistiek siulu jis pas mane suvalge nemazai tai jei dar 200 gramu dadesiu i kalnieriu  nepamaisys.

Matai - siulu pas mane tik 700gr.
Yra like kazkur pusantro matkiuko (t.y kokia 150g - ir dar skyliu nemazai yra like neuzlopytu, tai ta puse matkiuko skylem sueis)... Bet plocio tik iki puses nugaros... cia aisku jeigu uzlenku kaip kalnieriu vidurinius medljonus... tai nugarinej dalyj danersiu i ilgi truputi... Bet tik nugarinej dalyj, nes priekyj ir taip uztenka... cool.gif

Nu zodziu - pasirodysiu, kai bus baigta ax.gif
Atsakyti
MAMKA-ar gaunas kas?..ir kalnieriaus spec.daryt nereik blush2.gif .as salio vidurio sone( lotuliukas.gif labai gerai issireiskiau)dejau 3 didesniu medalius-tada uzsimetus tie 3 ir atsilenkia kaip kalnierius..ir siut ju tik puse reik.tada graziai atsilenkia blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 25 spalio 2010 - 14:45
Niu aisku, einu siuti toliau, noriu kuo greiciau pabaigti.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
bielra labai gražu, bet jei nešiosi su ta kepurėlę tai aš dar tokią pačią gėlytę kaip ant kepurėlės nunerčiau ir kažkur į šalį prisiučiau
Atsakyti