Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

[quote=smina,2010 10 27, 13:12]
Ei ei ei, jus cia apie alyvinius arba gerai arba nieko nono.gif kai kas cia ir neria is tokiu beee.gif
:irnesakyk:nieko tokio,jei tik tu ne kokia ''uzsimaskavusi'' PAKSAITE- triniti.gif -PRALEISIM mirksiukas.gif ...MAN IRGI SIAP VISAI NIEKO ALYVINE flirt.gif ..jauciu biski vistiek ''prasimusa'' blondziniska natura lotuliukas.gif ...nors namie ne vieno dalykelio alyvinio schmoll.gif ...

jus tik neuzpykit unsure.gif ..as gi juokauju apie spalvas-''py..juos'' kaip sakant blush2.gif ..na ir save gi ''traukiu per danti'' g.gif ..bet dabar pagalvojau,kad gal kas isizeide- NEPYKIT,AS NE PIKTAI friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 27 spalio 2010 - 12:29
QUOTE(bielra @ 2010 10 27, 13:26)
Bent jau aš tai nenersiu, nes man čia būtų penkmečio darbas.. Pasibandžiau vieną rožytę, kurią įsodinau į kepurę..  biggrin.gif
Nėriau pagal tą geltoną pavyzdį iš minėto puslapio..  4u.gif


as turiu su rozem nusinerusi visai paprasta salikuti, veliau galesiu foto ikelt, tik jis jau panesiotas gerokai, bet gal labiau vaikams tiktu g.gif biggrin.gif Nu bet kaip man... Tik ten ne visas is roziu, o kelios jos tik ax.gif
Papildyta:
[quote=tiklis,2010 10 27, 13:27]
[quote=smina,2010 10 27, 13:12]
Ei ei ei, jus cia apie alyvinius arba gerai arba nieko nono.gif kai kas cia ir neria is tokiu beee.gif
:irnesakyk:nieko tokio,jei tik tu ne kokia ''uzsimaskavusi'' PAKSAITE- triniti.gif -PRALEISIM mirksiukas.gif ...MAN IRGI SIAP VISAI NIEKO ALYVINE flirt.gif ..jauciu biski vistiek ''prasimusa'' blondziniska natura lotuliukas.gif ...nors namie ne vieno dalykelio alyvinio schmoll.gif ...

jus tik neuzpykit unsure.gif ..as gi juokauju apie spalvas-''py..juos'' kaip sakant blush2.gif ..na ir save gi ''traukiu per danti'' g.gif ..bet dabar pagalvojau,kad gal kas isizeide- NEPYKIT,AS NE PIKTAI friends.gif
[/quote]

lotuliukas.gif 4u.gif
As laaabai megstu visokiu atspalviu violetines, alyvines wub.gif Senmergiu spalva biggrin.gif ), bet irgi neturiu ne vieno tiokio rubelio(is to didelio megimo lotuliukas.gif ) O dabar bandysiu sali is tokios siek tiek prigesintos alyvines. Nu as irgi blondine blush2.gif biggrin.gif Ir to nepaslepsi po jokiais saliais lotuliukas.gif
Papildyta:
viskas, manes nebera rolleyes.gif As jau virtuvej
Atsakyti
Jau turbūt įkirtau - reikia apkabint tą prieš tai eilėj buvusi stulpelį su 2užmetimais.

Bet tada man gaunasi kažkoks dvigubas kraštas. g.gif
Tai man padėt norinčių nėra? Gerai,einu paverksiu.... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 27 spalio 2010 - 12:51
QUOTE(matre @ 2010 10 27, 12:46)
Jau turbūt įkirtau - reikia apkabint tą prieš tai eilėj buvusi stulpelį su 2užmetimais.

Bet tada man gaunasi kažkoks dvigubas kraštas. g.gif
Tai man padėt norinčių nėra? Gerai,einu paverksiu.... verysad.gif


cia rasi to zenkliuko aprasyma mirksiukas.gif

http://picasaweb.goo...om/Alacka33/13#
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 27, 13:46)
Jau turbūt įkirtau - reikia apkabint tą prieš tai eilėj buvusi stulpelį su 2užmetimais.

Bet tada man gaunasi kažkoks dvigubas kraštas. g.gif
Tai man padėt norinčių nėra? Gerai,einu paverksiu.... verysad.gif

unsure.gif NU NEVERK..MES NE VISAD SPEJAM mirksiukas.gif ..vat astuliukas jau ir atsake tau...nusisluostik asaras mirksiukas.gif ...
Atsakyti
Ačiū, jau panaršiau toj knygoj, tada pasididinau tą mažą nuotrauką ir bac, man gerai gaunasi.Esu nėrus tokį bet stulpelį su vienu užmetimu. O čia žemą man pakišo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 27, 09:34)
Tai kiek lagaminų siūlų parsivežei? biggrin.gif
Aha ir man įdomu iš kur žino g.gif



sveikutes,
atsiprasau kad as cia taip ne i tema bet kas per silainiu taskas smile.gif??? gal kokiu pigesniu siulu galima ten prigriebti??
ar as jau cia ne i ta miska ilindau smile.gif ?
Atsakyti
Merginos HELP niekaip man nesigauna sujungti tuos medaliukus VORATINKLIUKU doh.gif nesuprantu kaip jus ten darote g.gif ,adata nesinori, nes mano salis retesnis, ir tarpuose graziau atrodytu TINKLIUKAS, net nzn kaip padaryti graziau g.gif

Tikriausiai pirma reiktu tuos medaliukus sujungti adata, o jau tada tarpuose tinkliuka nerti? g.gif

Padekit prasau, nes tuoj apsiverksiu verysad.gif


Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2010 10 27, 14:45)

atsiprasau kad as cia taip ne i tema bet kas per silainiu taskas smile.gif??? gal kokiu pigesniu siulu galima ten prigriebti??



Nežinau ar ten pigiau.Pradžioj tas taškas buvo turguj, po to persikėlė į Maximos patalpas. Pasirinkimas nemažas,pardavėja patarianti.Man tai arčiausiai namų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakaser @ 2010 10 27, 13:45)
kas per silainiu taskas smile.gif???


Šilainių Maximos 2-as aukštas wink.gif Šarkuvos 1A biggrin.gif

QUOTE(widele @ 2010 10 27, 13:47)
Merginos HELP  niekaip man nesigauna sujungti tuos medaliukus VORATINKLIUKU  doh.gif

Tikriausiai pirma reiktu tuos medaliukus sujungti adata, o jau tada tarpuose tinkliuka nerti?  g.gif


Tikriausiai taip.. biggrin.gif , sujungi viską į koldrą, o tarpus tinkliuku..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 27 spalio 2010 - 13:57
QUOTE(widele @ 2010 10 27, 13:47)
Merginos HELP  niekaip man nesigauna sujungti tuos medaliukus VORATINKLIUKU  doh.gif


galima jungti kaip airiska nerima...
taciau as neturejau kada gilintis i si sudetinga procesa - taigi suneriau pasitelkusi savo fantazija ax.gif

tiesiog padarydavau 3 pyneliu kilpa, po to daug maz vienodais tarpeliais kabindavau prie medaliuku stulpeliu su uzmetimu... einant aplinkui ir po to sujungus prie pirmosios 3 akuciu pyneles - gaunasi ziedukas rolleyes.gif

kazi ar kas supratot doh.gif blush2.gif

user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(widele @ 2010 10 27, 13:47)
Tikriausiai pirma reiktu tuos medaliukus sujungti adata, o jau tada tarpuose tinkliuka nerti?  g.gif



as nedaiksciau adata... tiesiog ant kilimo issidesciau medaliukus norima forma ir... eidama keliais aplink kiekviena medaliuka - suneriau rolleyes.gif
Papildyta:
Tiesa... stulpeliai nebuvo visi su vienu uzmetimu schmoll.gif kiekvienam tarpeliui uzpildyti naudojau ir 1 ir 2,3 ir net 4 uzmetimus... priklausomai nuo atstumo medaliuko iki zieduko rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu uz pamokeles 4u.gif , bandusiu jungt smile.gif

Tikiuosi pavyks, na jei dar kils klausimu, tai kreipsiuosi pagalbos. 4u.gif
Atsakyti