Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(Forget @ 2010 10 27, 11:54)
dabar pagalvojau negi taip matos  bigsmile.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nereikėjo savo aplinkos rodyt  lotuliukas.gif  ir dar susivėlus. Baikit, aš labai rimtas žmogus, jokia ne bohema  schmoll.gif bandau apsimest, bent jau darbe  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tu gali ir nerodyt aplinkos-NUO PRIGIMTIES NEPABEGSI- lotuliukas.gif ..IR TAIP VISKAS MATOSI biggrin.gif ... o paksaite tokio salio nenesiotu-per ''prasta'' schmoll.gif ..kas gi jis-TIK ranku darbo biggrin.gif ...vat jei juos pardavinetu kokioj ''otkutiurinej'' lotuliukas.gif pardej-VAT TAI TADA KOKIUS 3 TURETU...ROZINI,BALTA,IR SVELNIAI ALYVINI flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 27, 12:16)
:VAT TAI TADA KOKIUS 3 TURETU...ROZINI,BALTA,IR SVELNIAI ALYVINI flirt.gif


Arba žiek, taviškį galim ružavais pukučiais apsiūt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 27, 12:16)
VAT TAI TADA KOKIUS 3 TURETU...ROZINI,BALTA,IR SVELNIAI ALYVINI flirt.gif


Paskutiniu metu tai tik juoda ir balta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 27, 12:40)
Paskutiniu metu tai tik juoda ir balta biggrin.gif

blink.gif KIBA SU VYRU NESUTARIA, blink.gif blink.gif ..ar gal jau isaugo is ''mazu princesiu amziaus''? lotuliukas.gif ..nu bet baigiam gal,nes cia mes jau labai ziauriai.... doh.gif ..o apie rozinius pukucius as pagalvosiu flirt.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 27 spalio 2010 - 11:46
QUOTE(tiklis @ 2010 10 27, 12:16)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tu gali ir nerodyt aplinkos-NUO PRIGIMTIES NEPABEGSI- lotuliukas.gif ..IR TAIP VISKAS MATOSI biggrin.gif ... o paksaite tokio salio nenesiotu-per ''prasta'' schmoll.gif ..kas gi jis-TIK ranku darbo biggrin.gif ...vat jei juos pardavinetu kokioj ''otkutiurinej'' lotuliukas.gif pardej-VAT TAI TADA KOKIUS 3 TURETU...ROZINI,BALTA,IR SVELNIAI ALYVINI flirt.gif



Ei ei ei, jus cia apie alyvinius arba gerai arba nieko nono.gif kai kas cia ir neria is tokiu beee.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes,
pirma pamačiau Nonnos šalį, dabar Jūsų šedevrai, atrodo įspūdingai, bet aš galvoju apie šaliką žiemai iš medalionų (būtų siauresnis) sau ir
user posted image tokį šalį mamai.

Atsiprašau už offtopic:
Ar bus norinčių nerti rožes?
Beje, ar kas turi schemute tokių rožių? Dariau pagal tame psl. pateiktą vaizdinę medžiagą- mano rožė plokščia. Dariau pagal save- irgi ne tas. Galvoju, gal reiktų jų žiedlapius "aukštais" siūti?
Ačiū už pagalbą mirksiukas.gif
Atsakyti
Neriu tą Podarok, ir nesuprantu ta žalios spalvos eilė,tai čia žemi stulpeliai? Tas kringelis man viską maišo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 27, 13:17)
Neriu tą Podarok, ir nesuprantu ta žalios spalvos eilė,tai čia žemi stulpeliai? Tas kringelis man viską maišo. g.gif

Ta zalia eile apkabintas stulpelis su uzmetimu... Tas kringelis biggrin.gif butent ir parodo, kad reikia nert apkabinta... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 27 spalio 2010 - 12:22
QUOTE(matre @ 2010 10 27, 13:17)
Neriu tą Podarok, ir nesuprantu ta žalios spalvos eilė,tai čia žemi stulpeliai? Tas kringelis man viską maišo. g.gif


drinks_cheers.gif as neneriau, bet jau vien perziurinejant schemas man tie zali penketai (ar trejetai g.gif ) neaiskus. Rimtai, kas ten per zenklai?
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 27, 13:20)
Ta zalia eile apkabintas stulpelis su uzmetimu... Tas kringelis  biggrin.gif butent ir parodo, kad reikia nert apkabinta...  cool.gif


O kaip jis neriasi? Kur paziuret? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 27, 13:20)
Ta zalia eile apkabintas stulpelis su uzmetimu... Tas kringelis  biggrin.gif butent ir parodo, kad reikia nert apkabinta...  cool.gif


Tai ką čia reikia apkabint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2010 10 27, 12:16)
Ar bus norinčių nerti rožes?
Beje, ar kas turi schemute tokių rožių?


Bent jau aš tai nenersiu, nes man čia būtų penkmečio darbas.. Pasibandžiau vieną rožytę, kurią įsodinau į kepurę.. biggrin.gif
Nėriau pagal tą geltoną pavyzdį iš minėto puslapio.. 4u.gif
Atsakyti
Pabaigiau ramune, dabar reik eit valgyt ka sukonstruot, bu gris vyrai bus man nert doh.gif biggrin.gif Rankos niezti kita medaliuka pradet, bet turbut pirmiau nunersiu visas ramunes, kol neuzmirsau kaip kas rolleyes.gif
Atsakyti