Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

Ačiū, Tikli, malonu iš tavęs girdėt 4u.gif

Aš tiesiog, 1s apnerčiau 2 eilėm stulpelių be užmetimo.
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 27, 10:17)
ne, nu gražiausia, kokie čia dar atmazai, čia gi tauta rėkia-TIKLI, NAUJŲ MEDALIŲ, kas tas vienas tavo vyras prieš mūsų visą  gvardija, tegu sėdi ramiai ir laukia , čia gi tu dirbi TAUTOS labui  biggrin.gif


TU ZINOK CIA ATSARGIAI-
topsecret.gif ir taip MB jau pradeda pretenzijas reikst,kad ''salis tai baigtas,o demesio tai nera schmoll.gif ..vel kazka smarkiai uzsiemus''. lotuliukas.gif ... lotuliukas.gif zinok jei taip ir toliau-ziurek ir is namu isgrust gali lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..TAI TADA ZINOK PAS TAVE ATSIKRAUSTYSIU!!!! triniti.gif ..BO JUS CIA MANE IS KELIO VEDAT unsure.gif
Papildyta:
vat besedint man tokios mintys kilo blush2.gif -visu saliai nerti ''mazdaug pagal tas pacias schemas'' biggrin.gif ,bet NU TOOKIE SKIRTINGI GAVOSI blink.gif ...PVZ.:
BIELROS-''rafinuota elegancija'' wub.gif
DASKES-''siluma'' wub.gif (na jis man asocijuojasi su zuikuciu lotuliukas.gif .toks minkstas ir siltas atrodo lotuliukas.gif )
FORGET-''bohema'' arba''kuryba'' wub.gif
TIKLIO-''saldumas''(o kadangi as savikritiska, tai galiu dar ir kitaip-,,blondines svajone'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 27 spalio 2010 - 10:04
QUOTE(tiklis @ 2010 10 27, 10:11)
TU ZINOK CIA ATSARGIAI-
topsecret.gif ir taip MB jau pradeda pretenzijas reikst,kad ''salis tai baigtas,o demesio tai nera schmoll.gif ..vel kazka smarkiai uzsiemus''. lotuliukas.gif ... lotuliukas.gif zinok jei taip ir toliau-ziurek ir is namu isgrust gali lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ..TAI TADA ZINOK PAS TAVE ATSIKRAUSTYSIU!!!! triniti.gif ..BO JUS CIA MANE IS KELIO VEDAT unsure.gif
Papildyta:


nieko tokio, gali kraustytis, padėsi man nert burbuliuodama biggrin.gif
Atsakyti
o vat ASTULKOS saliui nerandu ''tinkamo'' pavadinimo g.gif ...jis man asmeniskai asocijuojasi su sniegu-tuo vasario menesio sniegu,kuris storai nukloja viska-medzius,namus... wub.gif ( o as laabai megstu ziema wub.gif )
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 27, 11:11)

TIKLIO-''saldumas''(o kadangi as savikritiska, tai galiu dar ir kitaip-,,blondines svajone'' lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aha, bet labai geras nėrinys, visos nėrė vienodą, o gavosi skirtingai biggrin.gif
Net ir dydis kitas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 27, 11:19)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Aha, bet labai geras nėrinys, visos nėrė vienodą, o gavosi skirtingai  biggrin.gif
Net ir dydis kitas  bigsmile.gif

aha...as kazkada paksaite per telika maciau-tai iskart mano lakioji fantazija jai ta sali ant peciu uzmete-NU KAIP CIA BUVES lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...UI. NEGALIU... lotuliukas.gif
Atsakyti
Jatus tu mano, širdis plyšta žiūrint į tokius grožius wub.gif
Aš nuo savaitgalio jau rimtai kibsiu į darbą thumbup.gif Nes dabar mezgu angorinį megztuką, tai labai pukų daug doh.gif
Atsakyti
Sugalvojau kaip uzbaigt!!!!!!! clap.gif clap.gif

jeigu pavyks, tai maniskis bus visai kitoks... bigsmile.gif Forma blush2.gif

kaip gaila, kad negaliu dabar pasinert i nerimus, nes vaselis su pykciu buna atimamas cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 27, 11:22)
aha...as kazkada paksaite per telika maciau-tai iskart mano lakioji fantazija jai ta sali ant peciu uzmete-NU KAIP CIA BUVES lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...UI. NEGALIU... lotuliukas.gif

Oi negąsdink schmoll.gif pamatyčiau Paksaitę su tuo šaliu tai iškart savo kažkam padovanočiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 27, 11:43)
Oi negąsdink  schmoll.gif pamatyčiau Paksaitę su tuo šaliu tai iškart savo kažkam padovanočiau  lotuliukas.gif


Baikit,negąsdinkit, Paksaitės ne tas stilius.Aš tai negaliu į jos plaukus žiūrėt, turbūt pusę buteliuko lako susivaro. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 27, 11:11)

FORGET-''bohema'' arba''kuryba'' wub.gif



dabar pagalvojau negi taip matos bigsmile.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nereikėjo savo aplinkos rodyt lotuliukas.gif ir dar susivėlus. Baikit, aš labai rimtas žmogus, jokia ne bohema schmoll.gif bandau apsimest, bent jau darbe biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes merginos 4u.gif

Forget, grozis ka wub.gif , o jau spalvyte, neikad nemaniau, kad rusvi atspalviai taip graziai ziurisi thumbup.gif

Vakar iki 2 nakties neriau ramune doh.gif Sujungiau kaip originale, ale man schmoll.gif vartosi tie ziedlapiai kazkaip, ner tvarkos. Dabar ardysiu ir jungsiu <pagal Ilamka>
Atsakyti