Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(bielra @ 2010 10 26, 16:49)
Tarp Soboro ir Akropolio galima pamatyt..  biggrin.gif



Eisiu ieškot lotuliukas.gif

kadangi niekaip negrįžtu su šviesa, tai nutariau tamsoje pafotografuoti. Rodausi:

user posted image
user posted image
user posted image

Į aplinką nekreipkit dėmesio, čia ne reklaminė nuotrauka lotuliukas.gif tai matosi puikus bardakas biggrin.gif

Dėl skylių irgi tylėkit, man taip gražiau nei vientisa kaldra lotuliukas.gif

Sunaudojau 750g Vernito pusvilnės. 1,6m ilgio, 75 cm pločio.
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 27, 06:18)
Pasijuokti norit? mirksiukas.gif .Pargrizau namo,( buvau Lietuvon trumpam nuskridus, po siulu pardes prasinest i tarpus tarp reikalu, ir Silainiu taske buvau, jei ka biggrin.gif )..........

Nebejuokinga lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2010 10 27, 10:27)
kadangi niekaip negrįžtu su šviesa, tai nutariau tamsoje pafotografuoti. Rodausi:



Eikit sau, nenervuokit doh.gif Kaip noooriuuuu cray.gif
Koookia spalva gražii wub.gif Super thumbup.gif Fantastika bigsmile.gif bigsmile.gif Labai gražiai atrodo apykaklė thumbup.gif Skylių kukliai, man tinka jos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 27 spalio 2010 - 09:38
QUOTE(poeme @ 2010 10 27, 10:34)

Eikit sau, nenervuokit  doh.gif Kaip noooriuuuu  cray.gif
Koookia spalva gražii  wub.gif Super  thumbup.gif Fantastika  bigsmile.gif  bigsmile.gif Labai gražiai atrodo apykaklė  thumbup.gif  Skylių kukliai, man  tinka jos mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif
Žinokit, kai buvau pasitiesus ant žemės tų skylių daugiau buvo, bet... pasiėmiau ant kelių ir visų medalionų tarpusavio siūles padidinau. Tai nereikėjo nei tinkliuko nei gėlyčių ir niekas neišsikraipė.
Spalva- kanapių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 27, 09:27)
Eisiu ieškot  lotuliukas.gif

kadangi niekaip negrįžtu su šviesa, tai nutariau tamsoje pafotografuoti. Rodausi:

Į aplinką nekreipkit dėmesio, čia ne reklaminė nuotrauka  lotuliukas.gif tai matosi puikus bardakas  biggrin.gif

Dėl skylių irgi tylėkit, man taip gražiau nei vientisa kaldra  lotuliukas.gif



Saunus darbukas thumbup.gif
ir nesmulkus bigsmile.gif kaip ir mano - gigantas smile.gif

tik... jei jau palieki tarpelius (gal tu ir teisi juos palikdama -originaliau ziurisi wub.gif ), tada as nebuciau aplink sali apnerusi ax.gif ... tie tarpukai duoda laisvumo... tarsi tos detales islaidytos ir laikosi kas sau... o stai apnerimas - viska iremina rolleyes.gif
cia tik mano nuomone pomidorai2.gif pomidorai2.gif
Atsakyti
Dėl apnėrimo, labai ilgai sprendžiau ir abejojau, bet maniškis kaip nebaigtas atrodė schmoll.gif Ir rdar mezgančiom kitoms, patarimas. 1S, 8 medalį aš apnerčiau platesne juosta be stulpelių. Nes kai šalikas susisiuvo, tie pilnaviduriai stambūs, labai tempė tuos skystus. Labai negražiai atrodė schmoll.gif Tiesiog svoris tempia šaliko kiaurus medalius ir jie ištįsta. Dar ir dėl to apnėrimas geriau žiūrėjose, nei be jo rolleyes.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 27 spalio 2010 - 09:44
Labas rytas.. 4u.gif
Tikli, spalvos kodo nepasakysiu, nes neradau nei vieno užsilikusio popierėlio..
Forget, spalva "vežanti" sakyčiau.. lotuliukas.gif Tik vat man įdomu pasidarė, kaip taip išeina, kad šalis atrodo didesnis už maniškį, bet siūlų gerokai mažiau sunaudota..? g.gif
Atsakyti
Nu net susimėčiau blink.gif Pirkau 5 motkelius, paskui dar 5, liko 2 su puse g.gif gal vašelis storesnis? g.gif Mano 2,5. Dėliojau medalius tiksliai pagal schemą, tik dar puse priklijavau į ilgį.


Iš tiesų net neįsivaizduoju kur aš jį dėsiu lotuliukas.gif nelabai tokius dalykus nešioju. Galvojau padovanosiu, bet gaila lotuliukas.gif labai mielas daiktas.
Atsakyti
Forget, spalva superinė. wub.gif Nu ir aš neriu iš tokių pat siūlų,bet medaliai mano mažesni man rodos gaunas. Mano vašelis Nr.3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matre: 27 spalio 2010 - 09:53
Ai, dar mano ramunės su 1 užmetimu. O šiaip daugiau nelabai nukrypimų yra rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(matre @ 2010 10 27, 10:52)
Forget, spalva superinė. wub.gif Nu ir aš neriu iš tokių pat siūlų,bet medaliai mano mažesni man rodos gaunas. Mano vašelis Nr.3


O gal mano nėrimas laisvesnis g.gif bet šalis neskystas tikrai schmoll.gif ot mistika lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergos... ar as ka praleidau ar... tik as viena bumbolus dejau ??? g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 27, 10:56)
Mergos... ar as ka praleidau ar... tik as viena bumbolus dejau ???  g.gif  blink.gif


Nu taip išeina biggrin.gif Aš tai stengiausi kuo mažiau bumbulų ir gėlyčių. Nes ir taip neįsivaizduoju kur aš su juo eisiu biggrin.gif
Atsakyti
FORGET-na grazu 4u.gif ..kaip orginalas bigsmile.gif ..geras...ir tie tarpukai cia tinka ...mirksiukas.gif ...o ta ''kurybine betvarke'' blush2.gif antram plane kokia maloni akiai blush2.gif mirksiukas.gif ...
dabar del medaliuku 1...-man juos irgi tempia..ir tikiu kad visoms tas pats g.gif ..sprendimas sitai problemai-GERVES STILIAUS MEDALIUKAI NR1 biggrin.gif ...tu tai tikrai netrauks ax.gif .tai ypac aktualu bus toms,kurios ners is PLONESNIU SIULU biggrin.gif ... O SIAIP-SAUNUOLE!!!
Atsakyti