Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(gerve @ 2010 10 27, 06:18)
Pasijuokti norit? mirksiukas.gif .Pargrizau namo,( buvau Lietuvon trumpam nuskridus, po siulu pardes prasinest i tarpus tarp reikalu, ir Silainiu taske buvau, jei ka biggrin.gif ), v


Tai kiek lagaminų siūlų parsivežei? biggrin.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 10 27, 08:21)

Is kur zinai kiek reiks?  cool.gif


Aha ir man įdomu iš kur žino g.gif
Atsakyti
Gal kas galetu patart, kokius medaljonus siut virsuj, kad atsilenktu kaip kalnierius?
Tikli - kiek tu ju dejau apykaklei? ax.gif

Dar toks pamastymas - o jeigu medaljonus skirtus kalnieriui siut blogaja puse i virsu g.gif tada graziai atsilenktu geroji puse... ka manot? blush2.gif

priejau kritine riba, nezinau ka daryt toliau, o pasitart nera su kuo... verysad.gif

Tai lopau skyles gal kokia mintis ateis netiketai brunette.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 27 spalio 2010 - 07:36
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 27, 07:36)
Gal kas galetu patart, kokius medaljonus siut virsuj, kad atsilenktu kaip kalnierius?
Tikli - kiek tu ju dejau apykaklei? ax.gif

Dar toks pamastymas - o jeigu medaljonus skirtus kalnieriui siut blogaja puse i virsu g.gif tada graziai atsilenktu geroji puse... ka manot? blush2.gif



va va man sitas klausimas is kart paziurejus kilo, kaip ten ka numatuot, kad viskas ciki gautusi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 27, 08:34)
Aha ir man įdomu iš kur žino g.gif

Siaip pagal originala reikia 34 vnt... Bet realiai iseina daugiau... Nebent nert is tokiu storu siulu kaip orignalas... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 27 spalio 2010 - 07:40
įdomi mintis švirkščius susiūt,galima pabandyt,tik darbo gaila,jei ardyt reiks.nebent striguot g.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 27, 09:00)
įdomi mintis švirkščius susiūt,galima pabandyt,tik darbo gaila,jei ardyt reiks.nebent striguot g.gif

Pabandysiu... Galesiu parasyt ar kas nors gero gaunasi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 26, 13:16)

neatsižiūriu wub.gif
tik man reikia arba yprasto dydžio arba visai maliutkų cool.gif skylukėm užkamšyt

Tikli,neatsižiūriu į tavo mutantą kur kolekcionierei išnėrei bigsmile.gif
bandyk dar kokį aaaaaaaaaaa,tau labai gerai gaunasi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 27, 07:37)
Siaip pagal originala  reikia 34 vnt... Bet realiai iseina daugiau... Nebent nert is tokiu storu siulu kaip orignalas... ax.gif


taip, panasiai tiek ir gaunasi mirksiukas.gif
as neriau, daug maz, kaip originale... tai man gavosi 41 medalionas (su visais miniatiuriniais) ax.gif
man gavosi truputi daugiau, nei originale, nes as save laikiau didele moteriske (kol Tiklis nepasodino manes i vieta lotuliukas.gif ) ir neriau truputi platesni, nei originalas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 27, 08:36)
Gal kas galetu patart, kokius medaljonus siut virsuj, kad atsilenktu kaip kalnierius?
Tikli - kiek tu ju dejau apykaklei? ax.gif

Dar toks pamastymas - o jeigu medaljonus skirtus kalnieriui siut blogaja puse i virsu g.gif tada graziai atsilenktu geroji puse... ka manot? blush2.gif

priejau kritine riba, nezinau ka daryt toliau, o pasitart nera su kuo...  verysad.gif

Tai lopau skyles gal kokia mintis ateis netiketai  brunette.gif

laaabas rytas biggrin.gif ..as biski pramiegojau.. blush2.gif ..as dejau 3 medalius-viena nugarai,ir po viena sonam mirksiukas.gif ...o del isvirksciu medaliu thumbup.gif mintis-liuuuks!!!!pabandyk mirksiukas.gif o pas tave jie labai dideli?medaliai?matai-tie super dideli nelabai schmoll.gif apykaklei...tiesiog daug ''ilgio'' atimeta mirksiukas.gif ...o ir baronkinio nedek-tas ratas neleidzia graziai atsilenkt biggrin.gif ..o daugiau visi kiti tinka smile.gif ..as tuos apykaklinius siuvau tik iki puses medalio-tada graziai atsilenkia .
Papildyta:
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 27, 09:08)
neatsižiūriu wub.gif
tik man reikia arba yprasto dydžio arba visai maliutkų cool.gif skylukėm užkamšyt

Tikli,neatsižiūriu į tavo mutantą kur kolekcionierei išnėrei bigsmile.gif
bandyk dar kokį aaaaaaaaaaa,tau labai gerai gaunasi bigsmile.gif

biggrin.gif o tu ne ziuret,o nert ji bandei? lotuliukas.gif ...as jauciu,kai as toks ''neformalas'',tai pagal mano schema jums neiseis lotuliukas.gif ...

suprantat,sugalvot man neproblema-VAT SHEMA PRITAIKYT PLACIAM NAUDOJUMUI,ir nupiest ja,vat kur doh.gif doh.gif ...laiko uzima tiek pat,kiek nerimas...o as vyrui megstini greit numegst pazadejau ax.gif ...O JUS CIA MANE SU NAUJAIS MODELIAIS GUNDOT!!!! unsure.gif ....UI KOKIOS JUS!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 27 spalio 2010 - 08:51
QUOTE(tiklis @ 2010 10 27, 08:58)

biggrin.gif o tu ne ziuret,o nert ji bandei? lotuliukas.gif ...as jauciu,kai as toks ''neformalas'',tai pagal mano schema jums neiseis lotuliukas.gif ...

suprantat,sugalvot man neproblema-VAT SHEMA PRITAIKYT PLACIAM NAUDOJUMUI,ir nupiest ja,vat kur doh.gif  doh.gif ...laiko uzima tiek pat,kiek nerimas...o as vyrui megstini greit numegst pazadejau ax.gif ...O JUS CIA MANE SU NAUJAIS MODELIAIS GUNDOT!!!! unsure.gif ....UI KOKIOS JUS!

ne, nu gražiausia, kokie čia dar atmazai, čia gi tauta rėkia-TIKLI, NAUJŲ MEDALIŲ, kas tas vienas tavo vyras prieš mūsų visą gvardija, tegu sėdi ramiai ir laukia , čia gi tu dirbi TAUTOS labui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 27, 07:21)
labas rytas 4u.gif

Is kur zinai kiek reiks?  cool.gif

išsidėliojau visus medalius kiek turiu nunėrus ir primečiau iš akies, kad dar tiek pat trūksta iki norimo pločio ir ilgio šalio mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 22:34)
POEME- blush2.gif na tikrai niekad net nesapnavau,kad mano darbelis ka nors kita ''ikveptu'' kam nors ''tokiam kaip salio nerimas'' blush2.gif ...aciu uz toki komplimenta ax.gif ...atsimenu,kad mane ''uzkrete'' NONNOS IR ILAMKOS sedevrai biggrin.gif ...

Jei rimtai, tai patį pirmą šalį pamačiau Ilamkos, išsisaugojau ir pasidėjau ateičiai, bet kai pamačiau tavo wub.gif mb sako tas gražesnis thumbup.gif Jau kai jis taip pasako tai wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(okkey @ 2010 10 27, 06:17)
Labas rytas ligoneliai, pabudome ir kelkimes, vaselius i rankas ir dirbam dirbam  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Jezau jūs čia nuo 6 ryto gyvos doh.gif Rimtai kaip ligoninėj, berods pirmieji vaistai tokiu laiku lotuliukas.gif
Atsakyti