Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(aaagnex @ 2010 10 26, 20:06)
Tiklis kalbejo apie savo baltaja...

Siaip jeigu nori smulkaus gali pabandyt... As tavo vietoj deciau 2 siuliukus... Bet... as nenerciau is moheros, nes as n kartu ardau, kol gaunasi rezultatas biggrin.gif

Tik ivertink, kad jeigu nersi is labai plonu siulu, tai trukumas tas, kad reiks daug daugiau medaljonu nert... privalumas tas, kad lengvesnis salis gaunasi  blush2.gif

g.gif na taip...as pvz. neriau is viengubo siulo..ir tai suejo 850gr...siaip labai malonus toks gavosi blush2.gif ...nesunkus..tik kai kuriuos medaliukus teko ''isdidinti'' biggrin.gif ..na ir prineriau as ju apie 100 vnt..cia be tu mziulyciu gelyciu ax.gif ..vat reiks tiksliai suskaiciuot kiek..net paciai smalsu blush2.gif

na suskaiciavau-86 vnt.plius maziukes gelytes blush2.gif ..ir dar kampus nuardziau ,tai dar butu +kokie 6 vnt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 26 spalio 2010 - 19:14
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 26, 08:44)
Patersiu tema poster_offtopic.gif

mamkaa - cia foto tau - gal aiskiau bus... kitos tikiuosi labai nesupyksit  ax.gif



niu super, ir as taip padarysiu numegsiu , o ryt idesiu savo kepures foto, ti kdar be pamusalo.

QUOTE(bielra @ 2010 10 26, 12:29)

niu jau spalva wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif



Siandien visa diena nebuvau namie, tik pries gera pusvalandi parsradau, visa diena pragastroliavau, tai kai grizau MB sako "o kaip malonu panele valkataviciute namo parejo" smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
tai siandien nebuvau visai prie salio prisedus, tai teks baigti ryt, ot va sako panuok planuok, o dievulis pasijuoks.
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 26, 20:06)
Tiklis kalbejo apie savo baltaja...

Siaip jeigu nori smulkaus gali pabandyt... As tavo vietoj deciau 2 siuliukus... Bet... as nenerciau is moheros, nes as n kartu ardau, kol gaunasi rezultatas biggrin.gif

Tik ivertink, kad jeigu nersi is labai plonu siulu, tai trukumas tas, kad reiks daug daugiau medaljonu nert... privalumas tas, kad lengvesnis salis gaunasi  blush2.gif

Va jetau Tikli ta balta superinė thumbup.gif Jei atvirai, tai ją pamačius man ir užėjo įkvėpimas 4u.gif
aaagnex ačiū už info 4u.gif 4u.gif Aš labai noriu tokios lengvos, purios, šiltutės, minkštutės wub.gif wub.gif Kažkaip ir nusipirkau Angora g.gif Tikrai reikia nert iš 2 siūlų g.gif
Ačiū ačiū merginos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 26 spalio 2010 - 19:16
QUOTE(poeme @ 2010 10 26, 20:15)
Tikrai reikia nert iš 2 siūlų  g.gif

Netikrai biggrin.gif . Daryk kaip tau geriau iseina... Tik siulyciau pabandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 20:09)

na suskaiciavau-86 vnt.plius maziukes gelytes blush2.gif ..ir dar kampus nuardziau ,tai dar butu +kokie 6 vnt doh.gif

Prašyčiau negązdinti mega_shok.gif
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 26, 20:18)
Netikrai biggrin.gif . Daryk kaip tau geriau iseina... Tik siulyciau pabandyt  ax.gif


Jo, pabandysiu iš 1 ir iš 2, pažiūrėsiu vaizdą kaip atrodys rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
friends.gif na na,tik nesigasdinamm...cia ir maziukus medaliukus skaiciavau,tik gelyciu ne..o tu dideliu,kur daugiausiai laiko uzima,tai tiek nera lotuliukas.gif ...tu tik pradek,ir pamatysi kaip greit viskas eisis mirksiukas.gif
Atsakyti
POEME- blush2.gif na tikrai niekad net nesapnavau,kad mano darbelis ka nors kita ''ikveptu'' kam nors ''tokiam kaip salio nerimas'' blush2.gif ...aciu uz toki komplimenta ax.gif ...atsimenu,kad mane ''uzkrete'' NONNOS IR ILAMKOS sedevrai biggrin.gif ...

AAGNEXXX-nebijok,tikrai nebarsiu.NETURIU TAM JOKIOS TEISES schmoll.gif ..o ir dabar netycia pratrukau-NU NEGALIU AS ZIURET,ATRODO,PAIMCIAU IR PATI PERJUNGCIAU blush2.gif ...IR BUjavascript:emoticon(':mmm')TU TOKS GRAZUS wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 26 spalio 2010 - 21:36
Labas rytas ligoneliai, pabudome ir kelkimes, vaselius i rankas ir dirbam dirbam bigsmile.gif bigsmile.gif

o as cia tuom kart tik pasisiuliuosiu, kol siulai parvyks reik greit brolienei museliu sali pavaryt, kaledom is Italijos parvarys, ji ranku darbo visokius daiktelius megzta tai va gera pabusiu bigsmile.gif
Atsakyti
Pasijuokti norit? mirksiukas.gif .Pargrizau namo,( buvau Lietuvon trumpam nuskridus, po siulu pardes prasinest i tarpus tarp reikalu, ir Silainiu taske buvau, jei ka biggrin.gif ), velai nakti lektuvas leidos, vyras jau miegojo kai sunus is oro uosto parsiveze. As greit gulima pozicija su dziaugsmu po tiek valandu sedejimo priemiau- ir ...megzt, nert pradejau. Per miegus... Garsiai...Ir ilgai...Vyras sake, klause jis manes kazko, as atsakinejau, ir aiskinau, ir su kazkuo tariaus lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 27, 05:18)
Pasijuokti norit? mirksiukas.gif .Pargrizau namo,( buvau Lietuvon trumpam nuskridus, po siulu pardes prasinest i tarpus tarp reikalu, ir Silainiu taske buvau, jei ka biggrin.gif ), velai nakti lektuvas leidos, vyras jau miegojo kai sunus is oro uosto parsiveze. As greit gulima pozicija su dziaugsmu po tiek valandu sedejimo priemiau- ir ...megzt, nert pradejau. Per miegus... Garsiai...Ir ilgai...Vyras sake, klause jis manes kazko, as atsakinejau, ir aiskinau, ir su kazkuo tariaus lotuliukas.gif  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif nerealiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif na na kimbam į darbus biggrin.gif turiu medalių puse tiek kiek reikia, dar tiek pat beliko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 27, 08:07)
Labas rytas 4u.gif na na kimbam į darbus biggrin.gif turiu medalių puse tiek kiek reikia, dar tiek pat beliko doh.gif

labas rytas 4u.gif

Is kur zinai kiek reiks? cool.gif
Atsakyti