Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(okkey @ 2010 10 26, 17:57)
nu tai meeta reik daryt neanksciau kaip per kaledas  lotuliukas.gif nes cia va dar zmogai yr kur tik siulu laukia  cool.gif

biggrin.gif kokios KALEDOS-ant VELYKU DAROM lotuliukas.gif ...yra net tokiu ''manjaku'',kur spalvos neissirenka frusty.gif -vis islenda kokia BIELRA devil.gif bebe.gif IR SUMAISO ''VISAS KORTAS'' fool.gif ...(mano gi baltis jau sestadieni bus pas nauja seimiinke,taip kad as kaip ir be salio dabar unsure.gif )
Atsakyti
Laba mergytes 4u.gif
skaitau jus nuo pat pirmos temos, taip uzsikabliavau su tuo saliu doh.gif wub.gif Bet turejau sakute 3 salius nunert, tai nepradejau vis jusiskio. bet dabar jau rankos laisvos, vakar ramune pabandziau, ne iki galo, tik siaip paziuret kaip is kokiu siulu nerinys atrodo blush2.gif O siandien papirkau siulu merino vilna 80proc. ir akrilas 20 proc. 100m - 250g. Dabar jau rankos niezti niezti, tik manau klausimu daug iskils blush2.gif Tai ar yra dar lovu laisvu? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2010 10 26, 18:02)
Laba mergytes 4u.gif
skaitau jus nuo pat pirmos temos, taip uzsikabliavau su tuo saliu doh.gif  wub.gif  Bet turejau sakute 3 salius nunert, tai nepradejau vis jusiskio. bet dabar jau rankos laisvos, vakar ramune pabandziau, ne iki galo, tik siaip paziuret kaip is kokiu siulu nerinys atrodo blush2.gif O siandien papirkau siulu merino vilna 80proc. ir akrilas 20 proc. 100m - 250g. Dabar jau rankos niezti niezti, tik manau klausimu daug iskils blush2.gif Tai ar yra dar lovu laisvu? blush2.gif  4u.gif

junkis, junkis - kuo daugiau tuo linksmiau group.gif gossip.gif

Na ligoniai - susispaudziam, pralaisvinam vietos bigsmile.gif

Klausk drasiai - merginos cia draugiskos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2010 10 26, 18:02)
Laba mergytes 4u.gif
skaitau jus nuo pat pirmos temos, taip uzsikabliavau su tuo saliu doh.gif  wub.gif  Bet turejau sakute 3 salius nunert, tai nepradejau vis jusiskio. bet dabar jau rankos laisvos, vakar ramune pabandziau, ne iki galo, tik siaip paziuret kaip is kokiu siulu nerinys atrodo blush2.gif O siandien papirkau siulu merino vilna 80proc. ir akrilas 20 proc. 100m - 250g. Dabar jau rankos niezti niezti, tik manau klausimu daug iskils blush2.gif Tai ar yra dar lovu laisvu? blush2.gif  4u.gif

mirksiukas.gif buss...jei ne,kaip viena ligone sake-''raskladuske'' kur kampe pastatysim lotuliukas.gif ...o jei rimtai-TAI JAU VIENU METU ISSIGANDAU,KAD KAZKAIP ISTUSTEJO PALATA,IR LIGONIU NEATSIRANDA unsure.gif ...BET VISKAS OK thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 26, 18:05)
junkis, junkis - kuo daugiau tuo linksmiau  group.gif  gossip.gif

Na ligoniai - susispaudziam, pralaisvinam vietos  bigsmile.gif

Klausk drasiai - merginos cia draugiskos wub.gif

JOO,DRAUGISKOS... rolleyes.gif ..O TIKLIS PLEPUS IKI ''NEGALEJIMO'' lotuliukas.gif ...VISAS akis isus biggrin.gif ...jei nebijai tokiu kankinimu-GREIT GULK mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 26, 18:05)
junkis, junkis - kuo daugiau tuo linksmiau  group.gif  gossip.gif
Na ligoniai - susispaudziam, pralaisvinam vietos  bigsmile.gif
Klausk drasiai - merginos cia draugiskos wub.gif



QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 18:08)
mirksiukas.gif buss...jei ne,kaip viena ligone sake-''raskladuske'' kur kampe pastatysim lotuliukas.gif ...o jei rimtai-TAI JAU VIENU METU ISSIGANDAU,KAD KAZKAIP ISTUSTEJO PALATA,IR LIGONIU NEATSIRANDA unsure.gif ...BET VISKAS OK thumbup.gif
Papildyta:
JOO,DRAUGISKOS... rolleyes.gif ..O TIKLIS PLEPUS IKI ''NEGALEJIMO'' lotuliukas.gif ...VISAS akis isus  biggrin.gif ...jei nebijai tokiu kankinimu-GREIT GULK mirksiukas.gif


Aciu merginos 4u.gif

kuo daugiau plepesiu, tuo linksmiau ax.gif mirksiukas.gif
Tai ta proga pirmas klausimas, kaip manot, ar 1 kg siulu uzteks? nupirkau paskutinius, parduotuvej liko tik 100g, gal rytoj prigriebt ir juos?g.gif Daugiau tokiu neuzves sake unsure.gif
ziuriu, blogai uzrasiau siulu duomenis is tikruju yra 100g - 250m
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smina: 26 spalio 2010 - 17:36
koks metrazas siulu? zinok gal prigriebk... g.gif..prigriebk prigreibk smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 26 spalio 2010 - 17:37
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 18:36)
koks metrazas siulu? zinok gal prigriebk... g.gif..prigriebk prigreibk smile.gif

4u.gif
Nu vat ir as mastau, kad reik tuos likucius ryt susigriebt, jei liks, mergytei ka nuraizgysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(smina @ 2010 10 26, 18:34)
Tai ta proga pirmas klausimas, kaip manot, ar 1 kg siulu uzteks? nupirkau paskutinius, parduotuvej liko tik  100g, gal rytoj prigriebt ir juos?g.gif 


Nu čia skaitant taip juokas ima thumbup.gif Čia net ne pirma stadija lotuliukas.gif
Na aš kartu su jumis pradėsiu, jei galima.....pasislinkite prašau, mannet laškraduškė nebūtina, ant taburetės galiu, kad tik palaikymas būtų ax.gif nes jau 2 sijonai krepše nesulaukia pabaigos unsure.gif
O aš gluša moheros papirkau g.gif Gal kas nėrėt? Kaži kas gausis?
Papildyta:
QUOTE(bielra @ 2010 10 26, 16:08)
Nagi reikės užklaust pas anytą ko ten man savaitgalį į lėkštę buvo pridėjus?  g.gif  lotuliukas.gif
Sutinku, su šita nuotrauka viska gerai, bet kitos...  doh.gif


Va va, paklauskit g.gif mirksiukas.gif
Na kiek nuotraukų teko matyti, visos super thumbup.gif
Atsakyti
poeme- MANO siulu sudetyje buvo mocheros-40 proc...pati matai rezultata mirksiukas.gif ..bet jau ardyt doh.gif ..net neverta-tiesiog ismest schmoll.gif ..taip kad ''is pirmo karto ''turi but liuks,kitaip doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 19:30)
poeme- MANO siulu sudetyje buvo mocheros-40 proc...pati matai rezultata mirksiukas.gif ..bet jau ardyt doh.gif ..net neverta-tiesiog ismest schmoll.gif ..taip kad ''is pirmo karto ''turi but liuks,kitaip doh.gif  doh.gif

Pas mane 50 proc g.gif Bliamba tai man gal net nepradėt g.gif
Ar kalbat apie savo baltą?
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2010 10 26, 20:00)
Pas mane 50 proc  g.gif Bliamba tai man gal net nepradėt  g.gif
Ar kalbat apie savo baltą?

lotuliukas.gif apie balta,kur pirmam pusl.nuotrauka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2010 10 26, 20:00)
Pas mane 50 proc  g.gif Bliamba tai man gal net nepradėt  g.gif
Ar kalbat apie savo baltą?

Tiklis kalbejo apie savo baltaja...

Siaip jeigu nori smulkaus gali pabandyt... As tavo vietoj deciau 2 siuliukus... Bet... as nenerciau is moheros, nes as n kartu ardau, kol gaunasi rezultatas biggrin.gif

Tik ivertink, kad jeigu nersi is labai plonu siulu, tai trukumas tas, kad reiks daug daugiau medaljonu nert... privalumas tas, kad lengvesnis salis gaunasi blush2.gif
Atsakyti