Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

Tarp Soboro ir Akropolio galima pamatyt.. biggrin.gif

O taškas yra Šilainių Maximoje 2-ame aukšte.. wink.gif
Atsakyti
ne mergickos nu total kosmar as kaskokia zliba doh.gif siulus kaip ir uzsisakiau, reiktu jau pavedimu moketi nu bet nerandu i kokia saskaita blink.gif blink.gif tipo galimte i musu seb arba hansa saskaita piginus vesti, bet kur tos saskaitos numerisssssss doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 26, 16:49)
Tarp Soboro ir Akropolio galima pamatyt..  biggrin.gif

O taškas yra Šilainių Maximoje 2-ame aukšte.. wink.gif

ujei, kokia didelė teritorija - mes tiek nevaikštom lotuliukas.gif Na, gal pasiseks atrasti biggrin.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 26, 15:56)
ujei, kokia didelė teritorija - mes tiek nevaikštom  lotuliukas.gif Na, gal pasiseks atrasti biggrin.gif



Rebuso atsakymas reklamoje.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 10 26, 16:53)
ne mergickos nu total kosmar as kaskokia zliba  doh.gif siulus kaip ir uzsisakiau, reiktu jau pavedimu moketi nu bet nerandu i kokia saskaita  blink.gif  blink.gif tipo galimte i musu seb arba hansa saskaita piginus vesti, bet kur tos saskaitos numerisssssss  doh.gif

tu is auksarankes uzsisakineji?as is ten neseniai uzsisakiau..jei reik swedbanko,i az man. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(bielra @ 2010 10 26, 16:58)
Rebuso atsakymas reklamoje..  biggrin.gif

swoon.gif TU KA?!!!TYLEK TIK topsecret.gif nes neturesi ramybes ph34r.gif ..tu zinai ,kaip dabar pasipils klienciu,kurios ateis tik i tavo sali paspoksot?! blink.gif ...zinok sita bacila labai pavojinga-jei jau kuri pagavo,tai tampa ''mepakaltinama'' schmoll.gif ..jinai del sito salio gali viska blink.gif ...oi,bus tau dabar..bus doh.gif doh.gif
Atsakyti
Man isejo toks variantas:
user posted image
user posted image

Ne visai toks kokio norejau, bet as jo nezadu kaip salio naudoti, gal greiciau kaip uzklota vaikui vezimelyje. O gal niekur nepanaudosiu. Esme buvo nerti, o ne nesioti. Man visada taip iseina.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 10 26, 17:11)
Man isejo toks variantas:
Ne visai toks kokio norejau, bet as jo nezadu kaip salio naudoti, gal greiciau kaip uzklota vaikui vezimelyje. O gal niekur nepanaudosiu. Esme buvo nerti, o ne nesioti. Man visada taip iseina.

Labai man krinta i akis skyles... jei ne jos - manau butu puiku blush2.gif
Atsakyti
PIKKOLO-AR GALIMA JUMS ''VELNIU DUOT''?! verysad.gif ..sitiek darbo ideta...siulu ir meiles...ir SITAIP NEGRAZIAI UZBAIGT VISKA!!!! blink.gif ...einu paverksiu cry.gif ...bukit gera,paimkit ir pataisykit sujungima salio,uzpildykit tarpukus(voratinklis cia butu wub.gif )...ir kelis medaliukus reiketu biski i kitas vietas perdeti-IR JUSU SALIS BUTU wub.gif wub.gif ...tiek nedaug tetruksta-ir jus ji visai kitoki pamatytumete blush2.gif ...PLYYYYZZZZZ...PATAISYKIT flirt.gif

NA TIK VIENA DIENELE JAM DAR PAAUKOKIT blush2.gif ...( topsecret.gif zinokit nu neatstosiu as nuo jusu,kol nebus wub.gif )...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 26 spalio 2010 - 16:35
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 16:08)
tu is auksarankes uzsisakineji?as is ten neseniai uzsisakiau..jei reik swedbanko,i az man. mirksiukas.gif


pasirodo per anksti panika paskelbiau, atejau i emaila visi rekvizitai ir saskaita bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 10 26, 17:47)
pasirodo per anksti panika paskelbiau, atejau i emaila visi rekvizitai ir saskaita  bigsmile.gif

Taip ir galvojau, kad bus - tik uzmirsau pasakyt biggrin.gif

Sveika prisijungus...

sakau gal reikia meet`a daryt, kai visos baigsim salius - reikalavimas butu ateinant ir sali uzsidet rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 26, 16:54)
Taip ir galvojau, kad bus - tik uzmirsau pasakyt  biggrin.gif

Sveika prisijungus...

sakau gal reikia meet`a daryt, kai visos baigsim salius - reikalavimas butu ateinant ir sali uzsidet  rolleyes.gif


nu tai meeta reik daryt neanksciau kaip per kaledas lotuliukas.gif nes cia va dar zmogai yr kur tik siulu laukia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 17:33)
PIKKOLO-AR GALIMA JUMS ''VELNIU DUOT''?! verysad.gif ..sitiek darbo ideta...siulu ir meiles...ir SITAIP NEGRAZIAI UZBAIGT VISKA!!!! blink.gif ...einu paverksiu cry.gif ...bukit gera,paimkit ir pataisykit sujungima salio,uzpildykit tarpukus(voratinklis cia butu wub.gif )...ir kelis medaliukus reiketu biski i kitas vietas perdeti-IR JUSU SALIS BUTU wub.gif  wub.gif ...tiek nedaug tetruksta-ir jus ji visai kitoki pamatytumete blush2.gif ...PLYYYYZZZZZ...PATAISYKIT flirt.gif

NA TIK VIENA DIENELE JAM DAR PAAUKOKIT blush2.gif ...( topsecret.gif zinokit nu neatstosiu as nuo jusu,kol nebus  wub.gif )...

Kaip bijau, kad apie mano sali taip nesakytum bijau.gif

jau maniskis toks ismyletas isglostytas... dabar visai isprotejau - viena prisiuvu du atardau medaljonus, tai iki kaledu ko gero tokiais tempais uztruksiu... Bet noriu, kad butu butent toks koki isivaizduoju...

einu paverksiu, kad taip sunkiai sekasi siut cry.gif cry.gif Ir, kad jus jau baiget, o as niekaip negaliu cray.gif cray.gif
Papildyta:
QUOTE(okkey @ 2010 10 26, 17:57)
nu tai meeta reik daryt neanksciau kaip per kaledas  lotuliukas.gif nes cia va dar zmogai yr kur tik siulu laukia  cool.gif

Gal ant pavasario, kad vietoj paltu jau saliais apsigobe galetumem susirinkt lotuliukas.gif
Atsakyti