Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

QUOTE(okkey @ 2010 10 26, 15:35)
ligonius dar jamat  g.gif  bigsmile.gif
na vienzo ziurineju as cia jsu jau kokia savaite, netgi kelis medalius pabandziau nerti, patiko  thumbup.gif beda siulu biskoi neturiu  doh.gif turejau baltu okilana lygtais likuti tai su jais pabandziau, visai smagus, bet va auksrankej kaina ju kaip ir gera bet tik 4 vnt turi, tai mastau jei imti situos http://www.auksarank...productID=46604 cia irgi pusvilne, ir metrazas toks kaip anu, tai manau ir storis toks pats  g.gif  g.gif ka manot mergikes  ax.gif  ax.gif mastau kokia 12 matkiuku imti, bet gal mazai  g.gif  g.gif  na specai patarkit, greiciau siulus uzsisakysiu greiciau palatoj lova uzsiimsiu  blush2.gif

4u.gif visu pirma-laabas...ligoniai cia visad laukiami ax.gif ..o dabar del siulu-na jie stori,kaip ir tiks ax.gif ..o vat del kiekio-nu priklauso nuo norimo dydzio. mirksiukas.gif .jei nori didelio kaip astulkos-neuzteks 12 matkiuku tikrai. schmoll.gif ...o jei toki kaip mano ar BIELROS-tai manau uzteks...

BIELRA-primink kiek gramu ir metru suneriai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 26, 14:46)
Ligoniams vietos pas mus visad atsiranda 4u.gif  O spalva nesiskirs siūlų?


oi del spalvos dzindziliukas, keli blynai padaryti, tuoj jamsiu ir isardysiu lotuliukas.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 14:48)
4u.gif visu pirma-laabas...ligoniai cia visad laukiami ax.gif ..o dabar del siulu-na jie stori,kaip ir tiks  ax.gif ..o vat del kiekio-nu priklauso nuo norimo dydzio. mirksiukas.gif .jei nori didelio kaip astulkos-neuzteks 12 matkiuku tikrai. schmoll.gif ...o jei toki kaip mano ar BIELROS-tai manau uzteks...

BIELRA-primink kiek gramu ir metru suneriai blush2.gif



upssssssss..tiksliai gi laabaaaaaaas bigsmile.gif bigsmile.gif tia gal jamt koki 20 ir nesukt galvos g.gif as tokio panasiai kaip bielra ir noriu dydis man jos pats tas 4u.gif
Atsakyti
Bielra pirko 1kg. Tiek ir aš pirkau. Bet pas mus, kaip rašo Vernitas metražas 267m. Nors kaip sakė meskute tai čia pievos.
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 10 26, 15:54)
oi del spalvos dzindziliukas, keli blynai padaryti, tuoj jamsiu ir isardysiu  lotuliukas.gif
upssssssss..tiksliai gi laabaaaaaaas  bigsmile.gif  bigsmile.gif tia gal jamt koki 20 ir nesukt galvos  g.gif as tokio panasiai kaip bielra ir noriu dydis man jos pats tas  4u.gif

nu su 20 tai ir sau ir dukrytei nunersi mirksiukas.gif ...20 tikrai nereiks... biggrin.gif ..na bet jei liks,tai i komplekta ,riesines ir koki kepuriuka nusiraizgysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 26, 14:35)
salis grazus bet as noreciau ilgesnio g.gif


Aš jo ilgesnio nenorėjau.., eigoje specialiai siaurinau ir trumpinau, nes jo paskirtis džiuginti atėjusius klientus.. biggrin.gif
Mieste manęs su juo nepamatysit.. tongue.gif

QUOTE(poeme @ 2010 10 26, 14:44)
Mažu kokių musmėrių apsivalgėte  blink.gif


Nagi reikės užklaust pas anytą ko ten man savaitgalį į lėkštę buvo pridėjus? g.gif lotuliukas.gif
Sutinku, su šita nuotrauka viska gerai, bet kitos... doh.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 14:48)
4u.gif visu pirma-laabas...ligoniai cia visad laukiami ax.gif ..o dabar del siulu-na jie stori,kaip ir tiks  ax.gif ..o vat del kiekio-nu priklauso nuo norimo dydzio. mirksiukas.gif .jei nori didelio kaip astulkos-neuzteks 12 matkiuku tikrai. schmoll.gif ...o jei toki kaip mano ar BIELROS-tai manau uzteks...

BIELRA-primink kiek gramu ir metru suneriai blush2.gif


Matau jau atsakė už mane, taip mano šalio išeiga - 1000 gr (apytiksliai)
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 26, 16:08)
Aš jo ilgesnio nenorėjau.., eigoje specialiai siaurinau ir trumpinau, nes jo paskirtis džiuginti atėjusius klientus..  biggrin.gif
Mieste manęs su juo nepamatysit..  tongue.gif
Nagi reikės užklaust pas anytą ko ten man savaitgalį į lėkštę buvo pridėjus?  g.gif  lotuliukas.gif
Sutinku, su šita nuotrauka viska gerai, bet kitos...  doh.gif
Matau jau atsakė už mane, taip mano šalio išeiga - 1000 gr (apytiksliai)

bliam,reik sudet i pirmus pusl.kiek ir kokius siulus kas naudoja..nes paskui lotuliukas.gif uzterorizuojam viens kita beklausinedami lotuliukas.gif ..as jau buvau pasiryzus pas tave ir spalvos kodo klaust ,bet blush2.gif .... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 26, 15:13)
bliam,reik sudet i pirmus pusl.kiek ir kokius siulus kas naudoja..nes paskui lotuliukas.gif  uzterorizuojam viens kita beklausinedami lotuliukas.gif ..as jau buvau pasiryzus pas tave ir spalvos kodo klaust ,bet blush2.gif .... biggrin.gif


Namuose popierėliai dar kažkur mėtosi, pasižiūrėsiu, bet tame taške kur pirkau, tai nebemačiau jau.., sakė buvo desantas užėjęs.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 26, 16:14)
Namuose popierėliai dar kažkur mėtosi, pasižiūrėsiu, bet tame taške kur pirkau, tai nebemačiau jau.., sakė buvo desantas užėjęs..  biggrin.gif

blink.gif tai kur cia neuzeis po tokiu fotosesiju... blink.gif ...vat dar biski pasitaskysim bacilom,ir ''medalioniniu saliu'' kariuomene turesim...pagal saliu spalva ir rasta galesim viena kita pazint biggrin.gif ...na bet man tai labjausiai patiko,kad siulu parduotuvej iskart ''raportuoja'' ka ir kiek BIELRA pirko...turetu dabar moket tau procentukus uz siulu reklama mirksiukas.gif ..ar kokia ''gera '' nuolaida'' duot biggrin.gif ..sitaip ''apyvarta'' keli...cia jau ''siulu'' vadybinko svajone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 26, 16:14)
Namuose popierėliai dar kažkur mėtosi, pasižiūrėsiu, bet tame taške kur pirkau, tai nebemačiau jau.., sakė buvo desantas užėjęs..  biggrin.gif


Tame taške kur pirkai, jau kai aš pirkau tos spalvos nebuvo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 10 26, 16:20)
Tame taške kur pirkai, jau kai aš pirkau tos spalvos nebuvo. smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai jauciu jau ir paciam fabrike nera lotuliukas.gif ..ui-reik man skubuntis i marijampole,bo neliks jokiu siulu blink.gif
Atsakyti
Gal užpatentuoti spalvą? g.gif lotuliukas.gif

Dabar reklama: Rytojaus "Šeimininkės" laikraštyje bus nuostabaus grožio mezgėja su dar nuostabesniais savo mezginiais.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 26, 16:08)
nes jo paskirtis džiuginti atėjusius klientus..  biggrin.gif
Mieste manęs su juo nepamatysit..  tongue.gif

Sutinku, su šita nuotrauka viska gerai, bet kitos...  doh.gif

spėju kažkur senamiesty galima pamatyt, taip? bigsmile.gif Net spėju kur, nes matytas veidas, nors ir prieš gerus metus kartą ( vieną) lankiaus.

QUOTE(matre @ 2010 10 26, 16:20)
Tame taške kur pirkai, jau kai aš pirkau tos spalvos nebuvo. smile.gif

na, kas čia per taškas, a? Jei labai slapta vieta, gal į až galima būtų, m?
Atsakyti