Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninio šalio nėrimas-4

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 26, 13:25)
Ar aš dar galiu šiek tiek temą pateršti?  angel.gif



Na na ?!?! bigsmile.gif
tuoj... tik minutele - seilinuka uzsidesiu unsure.gif
Atsakyti
Koks groooooožis bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 26, 13:29)


net nezinau kas grazesnis bigsmile.gif ar moteris ar salis wub.gif thumbup.gif

o kalbant apie sali - man visgi laaaabai grazu medaliukai sujungti tinkleliu bigsmile.gif
ir tikrai neitiketina, kad toks tamsus salis - taip sauniai ziurisi wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 26 spalio 2010 - 13:39
o as tai nesakysiu nieko unsure.gif ...tiesiog nebeturiu ka ir bepasakyt-''grazu'' cia netinka schmoll.gif ...prisipazinsiu nuosirdziai,tai vienas is retu atveju,kai TAIP TUBULAI TINKA RUBAS ZMOGUI doh.gif ...IR MODELIS,IR SPALVA doh.gif ..(IR KAS SVARBIAUSIA-salis neuzgozia,o kaip tik isryskina visa BIELROS GROZI blink.gif ).pavydziu baltu pavydu TOKIO ''skonio'' blink.gif ...ir spalva,ir forma,ir pateikimas verysad.gif ...o kad man visa tai doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif ...na TOKIA RAFINUOTA ELEGANCIJA DVELKIA,kad net siurpuliukai begioja kunu...eisiu trumpam i lauka,nes lengva sukretima gavau angel_sadangel.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 26 spalio 2010 - 13:49
AČIŪ MERGAITĖS! notworthy.gif
Mažu reikės įsirėminti šią nuotrauką? lotuliukas.gif Tiesa pasakius iš 87 vakar padarytų nuotraukų tik į 2 galima žiūrėti, o į kitas žiūrint verkt norisi..
Reikia gal kokios drąstiškos "bado" dietos griebtis? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 26, 15:11)
AČIŪ MERGAITĖS!  notworthy.gif
Mažu reikės įsirėminti šią nuotrauką?  lotuliukas.gif  Tiesa pasakius iš 87 vakar padarytų nuotraukų tik į 2 galima žiūrėti, o į kitas žiūrint verkt norisi..
Reikia gal kokios drąstiškos "bado" dietos griebtis?  doh.gif

blink.gif TAI JAI JAU TAU VERKT NORIS,tai as tada apie save tyliu doh.gif doh.gif ..jau kaip fotkintis nekenciu schmoll.gif ...nuotrauka TOOKIA GRAZI wub.gif wub.gif

(TA prasme,jei jau TU laikai save nefotogeniska,tai man belieka tik patylet doh.gif ..tikriausiai fotooperatorius ''netikes'' buvo mirksiukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 26 spalio 2010 - 14:16
Nemėgstu ir aš fotografuotis.., bet čia niekas neklausė noriu ar ne, liepė rengtis, o po to nusirengti.. biggrin.gif
Atsakyti
ligonius dar jamat g.gif bigsmile.gif
na vienzo ziurineju as cia jsu jau kokia savaite, netgi kelis medalius pabandziau nerti, patiko thumbup.gif beda siulu biskoi neturiu doh.gif turejau baltu okilana lygtais likuti tai su jais pabandziau, visai smagus, bet va auksrankej kaina ju kaip ir gera bet tik 4 vnt turi, tai mastau jei imti situos http://www.auksarank...productID=46604 cia irgi pusvilne, ir metrazas toks kaip anu, tai manau ir storis toks pats g.gif g.gif ka manot mergikes ax.gif ax.gif mastau kokia 12 matkiuku imti, bet gal mazai g.gif g.gif na specai patarkit, greiciau siulus uzsisakysiu greiciau palatoj lova uzsiimsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 26, 15:19)
Nemėgstu ir aš fotografuotis.., bet čia niekas neklausė noriu ar ne, liepė rengtis, o po to nusirengti..  biggrin.gif

salis grazus bet as noreciau ilgesnio g.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 26, 15:11)
AČIŪ MERGAITĖS!  notworthy.gif
Mažu reikės įsirėminti šią nuotrauką?  lotuliukas.gif  Tiesa pasakius iš 87 vakar padarytų nuotraukų tik į 2 galima žiūrėti, o į kitas žiūrint verkt norisi..
Reikia gal kokios drąstiškos "bado" dietos griebtis?  doh.gif

Mažu kokių musmėrių apsivalgėte blink.gif Pritariu visoms pasisakiusioms, Nuostabi, graži, elegantiška moteris 4u.gif 4u.gif 4u.gif Auksarankė ( visos matom jūsų superinius "kūrinius") 4u.gif Nesikuklinkite niekada 4u.gif 4u.gif 4u.gif

P.S Beje, lenkiu galvą prieš visas nėrusias šį šalį notworthy.gif Visos jūs puikios, o jūsų darbeliai dar puikesni. Nežinau gerai ar blogai, bet ir aš užsikrečiau šiuo "virusu" lotuliukas.gif Vakar nusipirkau siūlus ir kaupiuosi morališkai pioneer.gif Labai džiaugčiausi jei iki pavasario pavyktu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 26 spalio 2010 - 14:52
QUOTE(okkey @ 2010 10 26, 15:35)
ligonius dar jamat  g.gif  bigsmile.gif



Ligoniams vietos pas mus visad atsiranda 4u.gif O spalva nesiskirs siūlų?
Atsakyti