Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo pradžia - pagrindai- pradžiamokslis

QUOTE(AnAngel @ 2013 07 17, 16:08)
Hmmm mano manymu kaip tik nefaina, kad matau kazka...  biggrin.gif Juolab jeigu daiktelis buvo darytas kazkam pagal uzsakyma, ar dovanai... blush2.gif

Nugis ne, ne pagal užsakymą ir ne dovanai.
Tarkim, jei ten tikrai liko nelygumas, iškeliant mano klaidą pati aukščiau neiškilsit AnAngel wink.gif
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 07 17, 18:52)
Nugis ne, ne pagal užsakymą ir ne dovanai. 
Tarkim, jei ten tikrai liko nelygumas, iškeliant mano klaidą pati aukščiau neiškilsit AnAngel wink.gif


Oi ka Jus ir nezadu auksciau Jusu kilti... Tik negrazu naujokems kaip pvz deti nekokybiskai atlikta darba, tik tiek ir norejau pasakyti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 07 17, 19:20)
Oi ka Jus ir nezadu auksciau Jusu kilti... Tik negrazu naujokems kaip pvz deti nekokybiskai atlikta darba, tik tiek ir norejau pasakyti... 4u.gif

Nu ir prikibot, a g.gif Tikriausiai esate mačiusi foto, kur šešėlius vadina dvasiomis arba ufonautais, o debesėlius skraidančiomis lėkštėmis. O realiai ten galai žino ar kas iš viso yra. Kas dabar pasakys, buvo toje mano džutėje iškilumas ar ne? Net jei ji nekokybiška buvo (tarkim), pažiūrėkite ten, kairiau jūsų raudonos rodyklės, ten jokio brūkšniuko! Vadinasi, galima lygiai padaryti. Bingo! Ar ir ten kažką matote?
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 07 17, 20:44)
Nu ir prikibot, a  g.gif  Tikriausiai esate mačiusi foto, kur šešėlius vadina dvasiomis arba ufonautais, o debesėlius skraidančiomis lėkštėmis. O realiai ten galai žino ar kas iš viso yra. Kas dabar pasakys, buvo toje mano džutėje iškilumas ar ne? Net jei ji nekokybiška buvo (tarkim), pažiūrėkite ten, kairiau jūsų raudonos rodyklės, ten jokio brūkšniuko! Vadinasi, galima lygiai padaryti. Bingo! Ar ir ten kažką matote?


Ar as prikibau?! Gink Dieve ne! Nusiraminkit, ko Jus taip reaguojate, jeigu Jums tinka ir patinka tai tegu taip ir buna, man tai kas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2013 07 17, 20:20)
Tik negrazu naujokems kaip pvz deti nekokybiskai atlikta darba, tik tiek ir norejau pasakyti... 4u.gif

o kodėl negražu? labai jau išreiškėt negražiai savo kritiką, naujokės darbas, tai ir neturi būti idealus mirksiukas.gif , juolab tai rankų darbas, tai dėl kraštelio diskutuoti neverta...gal čia taip ir turėjo būti, o ne užklijuota... smile.gif Jums, jei nepatinka, verčiau nekritikuokit, o pamokykit kaip čia reikia idealiai padaryti, mes gi naujokės, nesuprantam... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2013 07 18, 18:44)
o kodėl negražu? labai jau išreiškėt negražiai savo kritiką, naujokės darbas, tai ir neturi būti idealus mirksiukas.gif , juolab tai rankų darbas, tai dėl kraštelio diskutuoti neverta...gal čia taip ir turėjo būti, o ne užklijuota... smile.gif Jums, jei nepatinka, verčiau nekritikuokit, o pamokykit kaip čia reikia idealiai padaryti, mes gi naujokės, nesuprantam... 4u.gif


Jus ne taip viska supratot, as rasiau: negrazu naujokems kaip pavyzdi deti nekokybiskai atlikta darba... Nes VasareV ne naujoke, dekupazuoja, daug, seniai ir pagal uzsakymus todel mano manymu tokiu liaupsu is jos puses jau neturetu buti. Naujokems taip leistina ir nieko nepasakyciau, bet cia ne tas atvejis... 4u.gif

Atsakyti
sveikos merginos reikia issamaus paaiskinimo kaip pasidaryti ta (užstrigo pav ) ideti i rėmeli kad kalendorio lapelis gražiai ziuretusi ANANGEL cia profesionale tuose remeliu reikaluose blush2.gif
busiu be galo dėkinga 4u.gif jei kuri neapgailėsite laiko pamokymui blush2.gif
Atsakyti
Gal Jūs turite galvoje pasportą? Jų būna pirkti rėminimo salonuose, fotoprekėse.
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2013 07 23, 13:25)
sveikos merginos reikia issamaus paaiskinimo kaip pasidaryti ta (užstrigo pav ) ideti i rėmeli kad kalendorio lapelis gražiai ziuretusi ANANGEL cia profesionale tuose remeliu reikaluose  blush2.gif
busiu be galo dėkinga  4u.gif  jei kuri neapgailėsite  laiko pamokymui  blush2.gif


pritariu evk, tau reiketu pasporto, su juo graziausiai gaunasi.... smile.gif buna pirkti ireminimo paslaugas teikianciuose pardese, ar fotoprekiu parduotuvese. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evk @ 2013 07 23, 13:29)
Gal Jūs turite galvoje pasportą? Jų būna pirkti rėminimo salonuose, fotoprekėse.

aciu 4u.gif
aciu merginos wub.gif
taip ir galvojau kaip cia ji taip dailiai pasidarysi pats biggrin.gif o kad ten paieškoti nepagalvojau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 23 liepos 2013 - 12:33
QUOTE(AnAngel @ 2013 07 18, 17:52)
Jus ne taip viska supratot, as rasiau: negrazu naujokems kaip pavyzdi deti nekokybiskai atlikta darba... Nes VasareV ne naujoke, dekupazuoja, daug, seniai ir pagal uzsakymus todel mano manymu tokiu liaupsu is jos puses jau neturetu buti. Naujokems taip leistina ir nieko nepasakyciau, bet cia ne tas atvejis... 4u.gif

Nugis ogis, duodu kelią jau biggrin.gif P.S. Užsiimu dekupažu metus laiko. Čia daug? blink.gif Prieš tai pusmetį tiesiog tepliojau ir mėginau.
Kadangi matau, kad nuo manęs neatstojama, papasakosiu priešistorę kas ir kodėl. Prieš metus AnAngel metė pastebėjimą į Pagyrų puodą, kad Whatever? vis su rėmeliais rodosi. Maždaug neįdomu. Dabar buvo toks laikas prieš kelis mėn, kai AnAngel rodėsi dažniausiai su rėmeliais. Priminiau. Liko sureikšminta. Ir būsiu valgoma iki negalėjimo su visais kakučiais.
Daugiau šiuo klausimu nediskutuoju. Teršiam erdvęsad.gif
Atsakyti
QUOTE(VasareV @ 2013 07 23, 14:56)
Nugis ogis, duodu kelią  jau biggrin.gif P.S. Užsiimu dekupažu metus laiko. Čia daug?  blink.gif  Prieš tai pusmetį tiesiog tepliojau ir mėginau.
Kadangi matau, kad nuo manęs neatstojama, papasakosiu priešistorę kas ir kodėl. Prieš metus AnAngel metė pastebėjimą į Pagyrų puodą, kad Whatever? vis su rėmeliais rodosi. Maždaug neįdomu. Dabar buvo toks laikas prieš kelis mėn, kai AnAngel rodėsi dažniausiai su rėmeliais. Priminiau. Liko sureikšminta. Ir būsiu valgoma iki negalėjimo su visais kakučiais.
Daugiau šiuo klausimu nediskutuoju. Teršiam erdvęsad.gif


Atsakysiu i tavo pastebejima ir tada baigsim sia diskusija... Taip isreskiau savo nuomone, jog tie remeliai visi beveik vienodi... Niu ka as galiu pasakyti... Pas mane pasikartojanciu buna, bet mazai, o siaip remelius dekoruoja visos, tad uzskaitau suvi pro sali lotuliukas.gif
Atsakyti