Įkraunama...
Įkraunama...

Citroen Xantia

QUOTE(Muera @ 2009 03 09, 13:19)
na ir kodel jau turetumet nedaziuret?

biggrin.gif Nežinau, man klausimas nekiltų, jei kas pasiūlytų Golfą į Xantią keist smile.gif Todėl peršasi išvada, kad nelabai žinosit, kaip su tuo Citroėnu elgtis - gi čia Citroėnas- kosmosas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemona`: 09 kovo 2009 - 13:44
QUOTE(Lemona` @ 2009 03 09, 14:43)
biggrin.gif Nežinau, man klausimas nekiltų, jei kas pasiūlytų Golfą į Xantią keist  smile.gif Todėl peršasi išvada, kad nelabai žinosit, kaip su tuo Citroėnu elgtis - gi čia Citroėnas- kosmosas  lotuliukas.gif


o kaip jau ypatingai su juo reik elgtis? biggrin.gif apsvieskit
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2009 03 09, 15:43)
biggrin.gif Nežinau, man klausimas nekiltų, jei kas pasiūlytų Golfą į Xantią keist  smile.gif Todėl peršasi išvada, kad nelabai žinosit, kaip su tuo Citroėnu elgtis - gi čia Citroėnas- kosmosas  lotuliukas.gif

pritariu - as vazineju su XM, tai keisu ji nebent i kita XM (kadangi ant C5 babu nera) smile.gif tam kas iprates prie paprastos masinikes, be hidraulikos - citroenas tikrai bus fantastika. mano MB yra masinu meistras, daugiau elektrikas bet daro viska. kai reikejo sankaba XM keisti ciut ne isterijoj buvo kiek ten visokiu vamzdeliu ir viso kito gerio smile.gif
geras pasakymas, kad lyginti golfa su xantia tai kaip taburete su foteliu lotuliukas.gif bet teisybe. turedama xantia i golfo net puse neziureciau cia jau tie metai nieko nereiskia...
tik pastaba tai, kuri neapsisprendzia - zinokit kad is draugu ir giminiu niekada nereikia pirkti automobilio... jeigu nenorit paskui nuoskaudu tureti. cia kaip ir su pinigu skolinimu. tas pasakymas 'kazkas sake kad tvarkinga" neturetu skatinti ja imti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2009 03 09, 14:11)
o kaip jau ypatingai su juo reik elgtis?  biggrin.gif apsvieskit

Jooo lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gorada @ 2009 03 09, 14:20)
kai reikejo sankaba XM keisti ciut ne isterijoj buvo kiek ten visokiu vamzdeliu ir viso kito gerio smile.gif

Aga, ale bent įdomu remontuot lotuliukas.gif

Aš pvz daba Xantiai variklį keičiu - tai jetus, kokia atrakcija bigsmile.gif
Niekad nepamiršiu, kai garažuose vienas Golfo savininkas man aiškino "mesk tu tą citroėna, nusipirk normąlią mašiną - Golfą, aš va variklį per porą valandų išimu, a tu čia kiek laiko knisies" lotuliukas.gif Jo, super mašina tas Golfas - ant tiek išmoksti remontuot, kad variklį per porą valandų prasikali išimt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2009 03 09, 15:24)
Jooo  lotuliukas.gif
Papildyta:
Aga, ale bent įdomu remontuot  lotuliukas.gif


na pirmiausia as ne mechanike, o tik vairuotoja 4u.gif tad bet kokia masina arba priziuri arba ne...
beje, zmogui neturinciam patirties su citrinom is kur zinot ju privalumus? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2009 03 09, 15:13)
na pirmiausia as ne mechanike, o tik vairuotoja 4u.gif tad bet kokia masina arba priziuri arba ne...
beje, zmogui neturinciam patirties su citrinom is kur zinot ju privalumus?  tongue.gif

Nu aš irgi ne mechanikė, tik šiaip mėgėja.
Ale bent jau elementarus važiavimas turėtų jaustis, kur krato subinę, kur minkštai važiuoji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2009 03 09, 16:17)
Nu aš irgi ne mechanikė, tik šiaip mėgėja.
Ale bent jau elementarus važiavimas turėtų jaustis, kur krato subinę, kur minkštai važiuoji  4u.gif


tai va, kad dar nevaziavau... MB pavaziavo sako imu is brolio, jam kisam Golfa... o as tik pro sali pravaziuojancia ja ir temciau, net spalvos geraii nepamenu, tamsi ir tiek

o del bukles, na sake, kai nusipirko, rado buvusio seimininko/es sasvinuka su uzrasais kada kas keista ir kas kiek km ir pan... tai gal jei jau taip rupinos, nelabai nudroze

mamai pasakiau, durne isvadino - jai volkswagen yra paciausias mobilis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2009 03 09, 15:22)
mamai pasakiau, durne isvadino - jai volkswagen yra paciausias mobilis lotuliukas.gif

Nu čia.. jo..
Kaip ir mano draugeliui.. Golfas ir viskas... Ale jau ventiliacinių angų pilna, o Golfas ar tai 94, ar tai 95.. O mano angle nei rūdelės smile.gif Visas kėbulas išardytas, nei laidų nelikę salone, nei kilimėlių, tai 100proc esu tikra, kad niekur neparūdijus.

Ir važiuoklėj kas pirmiausia beldžiasi citrusuose - stabilizatoriaus traukės.. Čia jau prancūzų liga. Svarbus jas pakeist, kai baladoja ir toliau važiuoklė nesibels.. A ir kas ten jas pakeist - 15min darbas smile.gif

O Golfe gan dažnai važiuoklę perrinkinėt tenka, kas, kad dalys pigios..

Nežinau, aš vien dėl to kietumo Golfo niekad neimčiau.. Iš vis paragavus Citro nieko kito nebenoriu, ant jų užsėdau ir visą šeimą pripratinau. Dabar viso 6 turim ir visi patenkinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2009 03 09, 16:24)
Jooo  lotuliukas.gif
Papildyta:

Aga, ale bent įdomu remontuot  lotuliukas.gif

Aš pvz daba Xantiai variklį keičiu - tai jetus, kokia atrakcija  bigsmile.gif
Niekad nepamiršiu, kai garažuose vienas Golfo savininkas man aiškino "mesk tu tą citroėna, nusipirk normąlią mašiną - Golfą, aš va variklį per porą valandų išimu, a tu čia kiek laiko knisies"  lotuliukas.gif Jo, super mašina tas Golfas - ant tiek išmoksti remontuot, kad variklį per porą valandų prasikali išimt  lotuliukas.gif

tai ne tik golfas paprastas kaip du kart du. niekaip neatgaminu kodel, bet mano draugai sierrai kelis kart varikli keite, tsi irgi buvo jau tiek igude, kad labai greit sukdavosi smile.gif

mano citronetas sianakt numire...... naujas akumas, o ryte ateinu - signalizacija neveikia, raktu atrakinau - galvoju maza ka. ikisu rakteli o ten net prietaisu skydeli lempukes neisiziebia. akumas tai naujas, galvoju kas do chernia g.gif
mb issitempe ja (kazkokiu budu), tai sake dabar nuolat dega vienas galinis posukis ir dar kazkuri lempuke - o daugiau visiskai i nieka nereaguoja... gatava esu jau beveik atsiprasyt kad planavau i grazesne pakeisti smile.gif teisingai sako - kas pabando citroenu kitu masinu nebenori smile.gif
pamenu kazkada lekiu zvyrkeliu - o nei kratymo, nieko nesijaucia, ir sakau MB "kazi kodel cia ta masina taip plaukioja ant kelio?" o tas juokiasi taigi tu zverkeliu leki!!!!!
Atsakyti
na ka vakar pavaziavau iki parduotuves su Xantia, siandien atsisedau i savo golfuka ir nesuprantu kas masinai daros lotuliukas.gif vos isibegeja, visa tarska barska, stabdo per letai... (iki tol ji man gerai vaziavo)
vienintelis minusas xantia 2.0, o golfas 1.6 - kuro sanaudos karietoje didesnes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muera: 11 kovo 2009 - 23:05
QUOTE(Muera @ 2009 03 09, 13:47)
bet xantia senesne.. man tas abejones kelia... ir variklis 2.0, o musu 1.6 xantia - daugiau valgo

Turėjau XM-ą 2,1 TD automatą, su viskuo, tai jis man 6 literius 100 km "tesuvalgydavo", kam sakydavau niekas netikėdavo, o dabar kaimynas juo važinėja, atsidžiaugti negali, kad toks ekonomiškas. O kas dėl metų, tai manau kad golfas ir 10 metų jaunesnis už citriną blogiau atrodys, bo citrinų rūdys nemėgsta.
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2009 03 11, 23:04)
na ka vakar pavaziavau iki parduotuves su Xantia, siandien atsisedau i savo golfuka ir nesuprantu kas masinai daros  lotuliukas.gif vos isibegeja, visa tarska barska, stabdo per letai... (iki tol ji man gerai vaziavo)
vienintelis minusas xantia 2.0, o golfas 1.6 - kuro sanaudos karietoje didesnes doh.gif

Va apie ką ir kalbam drinks_cheers.gif
Vakar buvau ilgoj kelionėj su draugės pežuku.. Eina jis na... doh.gif Barška, tarška, kratosi.. doh.gif Siaubakas kažkoks..
Dėl kuro neskubėk.. Neturėtų labai daug ryt.. Bent jau dyzeliukai tai mažai ėda, kad ir pas tėva 2,5TD, tai kažkur 7-8L.. Bet tai pas jį ir universalas - masės daug..
Mano Xantia su 1,9TD apie 6 ėda.. Kai tuo tarpu draugės mažiukas 307 pežukas su 2,0 hdi tiek pat suėda..
Atsakyti