Įkraunama...
Įkraunama...

Citroen Xantia

Aš važinėju su xantia, labai man patinka, labiausiai iš visų mano turėtų mašinų thumbup.gif Važiuoja smagiai, pakankamai didelė, o labai manevringa thumbup.gif Kitą pirksiu C5 mirksiukas.gif , o šiaip manau svarbiausia turėti gerą meistrą, kuris būtent citroenais užsiima, tada jokių bėdų neturėsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maironis @ 2007 06 12, 10:37)
Šiaip aš Volvo gerbėjas, bet jei nebūtų Volvo, tai 100 proc. pirkčiau Xantia, nuo kokių 1998 m. smile.gif Visada atkreipiu dėmesį į jas.

O aš atvirkščiai biggrin.gif iš citroeno persėdau į volvo, todėl dabar kažkaip reikia kad kas paimtų xantią ax.gif daugiau info čia ax.gif
Atsakyti
tokia gera temele taip toli nukritusi pakeliu ga kas susidomes smile.gif
Atsakyti
As pries pora men isigijau xantia bigsmile.gif Kol kas gerai, tik nesikuria is pirmo karto. Arba zvakes, arba akumas manau ax.gif
Atsakyti
o mum viskas gerai iš pirm karto užsikuria ax.gif g.gif:
Atsakyti
MB sugalvojo is savo brolio paimt Xantia 94 ir jam atiduot musu Guoli 95 pab 1.6 benzas, 2/3....

Gal kas patartu, kas laimetu tokiu atveju??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Muera @ 2009 03 09, 12:58)
MB sugalvojo is savo brolio paimt Xantia 94 ir jam atiduot musu Guoli 95 pab 1.6 benzas, 2/3....

Gal kas patartu, kas laimetu tokiu atveju???  blush2.gif

Kas tas Guoli ?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 03 09, 13:27)
Kas tas Guoli ?


golfas blush2.gif

jei xantia naujesne butu, tai neabejociau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muera: 09 kovo 2009 - 12:46
QUOTE(Muera @ 2009 03 09, 13:43)

Nu tada golfą su citrina galima lyginti kaip taburetę su foteliu.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2009 03 09, 13:46)
Nu tada golfą su citrina galima lyginti kaip taburetę su foteliu.


bet xantia senesne.. man tas abejones kelia... ir variklis 2.0, o musu 1.6 xantia - daugiau valgo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muera: 09 kovo 2009 - 12:47
QUOTE(Muera @ 2009 03 09, 12:47)
bet xantia senesne.. man tas abejones kelia... ir variklis 2.0, o musu 1.6 xantia - daugiau valgo

Metai čia esmės nedaro, reik žiūrėt, ant kiek ta Xantia damušta, ir ant kiek Golfas gyvenimo matęs.. Juolab, kad metų skirtumas toks jau niekinis..
Vien dėl kėbulo tikrai siūlyčiau Xantia, retai pamatysi surūdyjusį citrą tokių metų..
O va Golfas netruks ilgai laukt, kol kokia papildoma ventiliacinė skylė atsiras..
Pati turiu nusipirkus anglą '94 Xantią donorui, tai nei rūdelės, nei šiaip yra prie ko prisikabint.. Na, bet čia anglas..
Taip, Xantia su 2,0 daugiau valgo.. bet ir masė jos didesnė už golfo, vietos galų gale daugiau joje..
Gal neimkit jūs tos Xantios, nedažiūrėsit dar - gaila man jos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemona` @ 2009 03 09, 14:05)
Metai čia esmės nedaro, reik žiūrėt, ant kiek ta Xantia damušta, ir ant kiek Golfas gyvenimo matęs.. Juolab, kad metų skirtumas toks jau niekinis..
Vien dėl kėbulo tikrai siūlyčiau Xantia, retai pamatysi surūdyjusį citrą tokių metų..
O va Golfas netruks ilgai laukt, kol kokia papildoma ventiliacinė skylė atsiras..
Pati turiu nusipirkus anglą '94 Xantią donorui, tai nei rūdelės, nei šiaip yra prie ko prisikabint.. Na, bet čia anglas..
Taip, Xantia su 2,0 daugiau valgo.. bet ir masė jos didesnė už golfo, vietos galų gale daugiau joje..
Gal neimkit jūs tos Xantios, nedažiūrėsit dar - gaila man jos  smile.gif


na ir kodel jau turetumet nedaziuret? tiesiog staiga pasiule, tai ir ieskau patarimu, nenoriu per greitai nusprest, o po to gailetis...
na taip metu skirtumas niekinis, golfu vazineju 2,5 metu, daug remontuot nereikejo, nudroztas labai nera, bet del rudziu tai teisybe, dugnas ne kaip atrodo siuo klausimu
xantios dorai nemaciau, su ja "bendravo" MB, o ir jo brolis isigijo prie 3 men... bet sake priziureta, tvarkinga...
kad gale vietos daugiau ir nemazas pliusas, nes su vaiku i gala lipt kai reik, kas karta keikiuosi...
na ir be abejo xantios minkstumas irgi pliusas, su golfu visos duobes jaucias

tik esu is tu zmoniu, kuriem sunku kazka keisti.. priprantu prie daikto ir tiek
Atsakyti