Įkraunama...
Įkraunama...

Citroen Xantia

Kiek zinau dizeliukas 6-7 L ryja... Berlingas bent jau...
Xantia 1,9 ryja 5-6 (taip girdejau)...
Xm'as 2,1 ryja 6-7...
Nu nedaug pagal mane...
Papildyta:
QUOTE(Palemonas @ 2007 05 21, 15:19)
Nu, už tokius pienionzus visai neblogą xsiušą galima nurauti, o golfo ir už dyką neimčiau.

megalol.gif tai užtai, kad... Golfui Melgoj vos ne už štuką padangas pirko megalol.gif
Aš tai norėčiau 6000 lito Xantiai palikt... Ba reik popieriam, padangom ir kaip ir pradžioj - tepalai, filtrai kuro, tepalų... Toliau dar kažką vistiek patvarkyt reiks.... Bet kiek žiūrėjau, 96 m 6000-7000, tai vat galvot reik... Ar senesne, ar naujesne ir algos laukt, kad pataisyt lotuliukas.gif
Vat ir užmačiau, kad su anlgų variantu į 6 štukas įsipaišyčiau, '98 nustvert pavyktų..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amry: 21 gegužės 2007 - 16:03
Aš saviškę pardaviau. 1998, TD 2,1. Išsibasčiau kuriam laikui į užubalį ax.gif Vaje kaip gaila man jos. Super buvo draugė, nors kartais ir išdaigų iškrėsdavo. Bet kuri mašina visai to nedaro mirksiukas.gif

Šiaip nespjaunu nei ant vienos mašinos, bet vis tiek grįžusi bandysiu vėl Citroen'o ieškoti ax.gif
Atsakyti
Palemonas> http://www.catalog.a.../card/2101.html

ir ka, automatas mieste 12.9 valgo biggrin.gif ir tik 110 AG biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2007 05 21, 17:13)
Aš saviškę pardaviau. 1998, TD 2,1. Išsibasčiau kuriam laikui į užubalį  ax.gif  Vaje kaip gaila man jos. Super buvo draugė, nors kartais ir išdaigų iškrėsdavo. Bet kuri mašina visai to nedaro  mirksiukas.gif

Šiaip nespjaunu nei ant vienos mašinos, bet vis tiek grįžusi bandysiu vėl Citroen'o ieškoti  ax.gif



Uz kiek pardavei, jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 05 21, 17:35)
Palemonas> http://www.catalog.a.../card/2101.html

ir ka, automatas mieste 12.9 valgo biggrin.gif ir tik 110 AG biggrin.gif

Niekada nepasitikiu tokiomis suvestinėmis, visada teigiu tai ką pats esu patyręs, o realybė yra tokia: mano XM'as su 2,1 TURBO DIESEL variklėliu, automatas, srebia 6 litrus salerkutės 100 km., taigi turint "raumeny", kad xantia yra žymiai lengvesnė už XM'ą, kuro sąnaudos didesnės būti negali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 22 gegužės 2007 - 08:21
Tai tau tada gerai, jei tiek srebia.... Teoriskai tai Xm automatas tiek mazai valgyt negali.. nors... kiek pas Tave AG?
Mano buvusi masina (bmw 524 automatas) srebe apie 11 l dyzelio mieste doh.gif

Ta suvestine gali atrodyt patikima ar nelabai, bet dabartines mano masinos kuro sanaudos yra lygiai tokios, kaip ten nurodyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amry @ 2007 05 21, 19:06)
Uz kiek pardavei, jei ne paslaptis?

2600 Eur

QUOTE(Palemonas @ 2007 05 22, 08:20)
o realybė yra tokia: mano XM'as su 2,1 TURBO DIESEL variklėliu, automatas, srebia 6 litrus salerkutės 100 km.

Mano Xantia su tokiu varikliu srėbė nuo 5,5 iki 6,6. Tokia mano trijų metų suvestinė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2007 05 22, 15:01)

Mano Xantia su tokiu varikliu srėbė nuo 5,5 iki 6,6. Tokia mano trijų metų suvestinė  ax.gif

Nu tai va.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 05 21, 14:19)
Nu, už tokius pienionzus visai neblogą xsiušą galima nurauti, o golfo ir už dyką neimčiau.

pritariu, golfo ir dykai neimciau, tarp dantu trintuka isidejus reik vaziuot, kad dantys neisbyretu, apskritai jokiu vw-ų, as tik uz citrinukes thumbup.gif , turiu xantia, esu laaaabai patenkinta biggrin.gif , beje pirmoji musu masina buvo irgi citrinuke, tik bx,
vienas malonumas su ja vaziuot, manoji benzinas/dujos, tai benzo sanaudos 6l, o duju-7,5, nera cia daug as manau smile.gif
Atsakyti
gal kam prireiks, nukopinu atsakymą iš Regitros dėl mašinos su vairu dešinėj:
Automobiliu su dešinėje pusėje esančiu vairo mechanizmu neregistruojame.
Registruojant automobilį įvežta iš pvz. D.Britanijos su perkeltu vairo valdymo mechanizmu tikrai neturėtu būti kokių nors papildomų problemų. Perkelus vairo mechanizmą iš dešines puses į kairę, registruojant papildomai jokiu dokumentu pateikti nereikės.
Siūlytume pasidomėti, ar pateikiant automobilį techninei apžiūrai neiškils kokiu nors nesklandumu (vairo mechanizmo perkelimo, dėl žibintu, stiklu valytuvu ir t.t.).
Informacijos galėtumėte ieškoti www.tuvlita.lt. Vilniaus miesto transporto priemonių valstybines technines apžiūros bendras informacijos telefonas 8~5 2661122.
Registruojant reikės pateikti:
- pačią transporto priemonę duomenų sutikrinimui;
- registracijos liudijimą;
- įsigijimo dokumentą;
- galiojanti transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutarties liudijimą (polisą);
- asmens dokumentą.

Su popieriais žiūriu bėdų neturėtų būt.. Tipo kol perkelsiu vairą, auto bus su anglų dokais, o aš figūruosiu kaip savininkė tik įsigyjimo dokuose...

Db kaip dėl techninės pusės?
Tiktų pvz kokiai '99 Xantiai kokios 97-98 vairo kolonėlė? Ar griežtai detalės nuo '99 Xantios turėtų būt?


Tikiuosi, nelabai aš čia ne i temą ax.gif
Visgi su Citroenu susijusias dilemas svarst blush2.gif au
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amry: 23 gegužės 2007 - 16:12
QUOTE(LOLAM @ 2007 05 23, 16:42)
pritariu, golfo ir dykai neimciau, tarp dantu trintuka isidejus reik vaziuot, kad dantys neisbyretu, apskritai jokiu vw-ų, as tik uz citrinukes  thumbup.gif , turiu xantia, esu laaaabai patenkinta  biggrin.gif , beje pirmoji musu masina buvo irgi citrinuke, tik bx,
vienas malonumas su ja vaziuot, manoji benzinas/dujos, tai benzo sanaudos 6l, o duju-7,5, nera cia daug as manau  smile.gif

BX'ai - vieni iš tų tikrųjų citroenų, labai geros mašinos, tik va tas veidelis nelabai kam patinka, man tai thumbup.gif .
Papildyta:
QUOTE(Amry @ 2007 05 23, 17:11)
Db kaip dėl techninės pusės?
Tiktų pvz kokiai '99 Xantiai kokios 97-98 vairo kolonėlė? Ar griežtai detalės nuo '99 Xantios turėtų būt?


Niekas ten nesigilina, svarbu veikia gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 23 gegužės 2007 - 17:45
QUOTE(Palemonas @ 2007 05 23, 18:44)
Niekas ten nesigilina, svarbu veikia gerai.


Tai gal ir nesigilina... Aš noriu sužinot, į kokių metų Xantia tada dalių žiūrėt... g.gif
Nes jei paimsiu pavyzdžiui '00 metų, tai '00 metų dalimis parduodama abejoju ar rasiu... g.gif
Jei tai '00 metų Xantiai tinka nuo '99 metų dalys, tai tada viskas ok būtų thumbup.gif
Atsakyti