Įkraunama...
Įkraunama...

Citroen Xantia

Turėjom ctroen bx, dabar xm. sekanti bus citroenas, aišku irgi dyzelis, aišku irgi su hidro pakaba ir universalo kėbulu. O dėl išlaikymo kainų, tai ir saugikliui 30 centų bus gaila, jei mašina nemiela...
Atsakyti
Na mergaitės - visai protingai jūs čia samprotaujate, šaunuolės thumbup.gif , kad aš tokią žmoną turėčiau verysad.gif .
Atsakyti
musu seiminele irgi citroenu milietoja biggrin.gif
as vairuoju jau antri metai citroen xantia ir esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Yra ir daugiau Citrinukių fanų. thumbup.gif
Porą metų Xantia vairuoju ir kaifuoju thumbup.gif MAnevringa, minkšta, žodžiu, į nieką nekeisčiau.
Girdėjau, kad Citroenus arba labai myli, arba nekenčia - abejingų nėra biggrin.gif
Aš labai myliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kosta @ 2007 02 06, 17:51)
Yra ir daugiau Citrinukių fanų.  thumbup.gif
Porą metų Xantia vairuoju ir kaifuoju  thumbup.gif  MAnevringa, minkšta, žodžiu, į nieką nekeisčiau.
Girdėjau, kad Citroenus arba labai myli, arba nekenčia - abejingų nėra  biggrin.gif
Aš labai myliu  wub.gif

Labai teisingi ir malonūs žodžiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kosta @ 2007 02 06, 16:51)
Girdėjau, kad Citroenus arba labai myli, arba nekenčia - abejingų nėra  biggrin.gif
Aš labai myliu  wub.gif

O man tai vis toks klausimas pasistoja hihihi.gif Aš irgi kai kurių markių kai kuriais modeliais nesižaviu, bet kad reikščiau mašinai neapykantą, tai nesuprantamas dalykas. Tačiau apie Citroen mašinas tikrai kai kurie kalba su tokia neapykanta, kad lyg jos gyvenimą būtų jiems sugriovę. O įdomiausia, kad dažniausiai tokie net nebuvo įsėdę į Citroen.

O aš pasigirsiu (kas daugiau, jei ne pati blush2.gif ). Va, šį pavasarį pardaviau savo Xantia, kuri Kaune buvo pati pirmoji, o Lietuvoje antroji. Super mašinytė ir labai gaila buvo su ja skirtis, bet vyras savo žvėrį man perleido (Citroen'ą, Citroen'ą, ar gali būti kitaip lotuliukas.gif ), tai savo švelniukę pardaviau ax.gif Bet kai ją pirkom, tai ne tik draugai ir pažįstami mus visaip išvadino, bet ir draudimas buvo pasimetęs, nes tokios net neturėjo savo sąraše ir nežinojo kiek įvertinti. Įvertino, tai brangiai. Jei ją būtų pavogę ir gavę draudimą, kuris ir taip ne 100%, tai būtume nusipirkę tokią pačią ir dar būtų likę hihihi.gif
Pamenu pirmąjį Citroen'ų suvažiavimą, tai aplink mūsiškę vaikčiojo ir apžiūrinėjo, tai gi Lietuvoje retenybė dar buvo hihihi.gif
Atsakyti
Aš pati anksčiau buvau nekokios nuomonės apie Citroenus, dėl pniaumatinės pakabos - baisiai man atrodydavo, kai dugnas vos ne ant žemės.... O kai pabandžiau, ir graži ji man pasidarė ir patogi... Žodiu, nuo neapykantos iki meilės - vienas žingsnis wub.gif
Kalbam apie Citrinukes, kaip apie žmones lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2007 02 07, 11:20)
Pamenu pirmąjį Citroen'ų suvažiavimą, tai aplink mūsiškę vaikčiojo ir apžiūrinėjo, tai gi Lietuvoje retenybė dar buvo hihihi.gif

Ir kaipgi vadinasi ta retenybė rolleyes.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 02 07, 14:14)
Ir kaipgi vadinasi ta retenybė  rolleyes.gif ?

Tai, kad ji jau seniai nebe retenybė lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai gi rašiau, kad Xantia, tik papildau: 1994, benzinas, 2.0i. Dabar važinėju t.p. su Xantia 1998m, TD 2.1
Atsakyti
Turiu ir as Xantia. Bet ateina metas, kai gyvenime prisireikia kazka keisti - si karta tuo dalyku tapo masina. Tad gal kas zinote, kam butu reikalinga '98 metu citriniuke? ax.gif tsakant, gal norite ka nors is savo draugu ar artimuju citrinlige uzkresti thumbup.gif
pagarbiai
V.P.
smoke.gif
Atsakyti
QUOTE(V.P. @ 2007 02 07, 15:24)
Tad gal kas zinote, kam butu reikalinga '98 metu citriniuke?  ax.gif

Man asmeniškai labai greitai mašinuką nupirko, kai į Citreon klubą skelbimą įdėjau.
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2007 02 07, 15:21)
Tai, kad ji jau seniai nebe retenybė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Tai gi rašiau, kad Xantia, tik papildau: 1994, benzinas, 2.0i. Dabar važinėju t.p. su Xantia 1998m, TD 2.1

Aaaa, nu jo - 1994 tai retenybė biggrin.gif
Atsakyti