Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

nežinau nei kaip aiškiau parašyti, ko ieškau doh.gif
Annos žurnale 2004/02 buvo nedidelis priedas su Rico design paveikslėliais, bet be schemų verysad.gif . Jie nedidukai: kėdės su tulpėm, hortenzijom ir dar kažkokiom gėlėm;
bei melsvi paveikslėliai su virtuvės rakandais, indeliais, ąsočiais. O nuotraukų net'e niekur nerandu, gal ir schemų nebėra... unsure.gif Bet gal netyčia kuri nors suprantat apie ką aš čia kalbu ir gal kur nors galima rasti schemas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Martini @ 2010 11 26, 19:06)
nežinau nei kaip aiškiau parašyti, ko ieškau doh.gif
Annos žurnale 2004/02 buvo nedidelis priedas su Rico design paveikslėliais, bet be schemų verysad.gif . Jie nedidukai: kėdės su tulpėm, hortenzijom ir dar kažkokiom gėlėm;
bei melsvi paveikslėliai su virtuvės rakandais, indeliais, ąsočiais. O nuotraukų net'e niekur nerandu, gal ir schemų nebėra... unsure.gif Bet gal netyčia kuri nors suprantat apie ką aš čia kalbu ir gal kur nors galima rasti schemas g.gif


mastau.gif schmoll.gif

galiu atskirai atsiusti norimu schemu,asociu ,visrtuvei,hortenziju ir t.t
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 lapkričio 2010 - 17:28
va, nuskenavau, gal netyčia kur nors turėsit blush2.gif :
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
gal kas turit šio vėžlio aiškią schemą user posted image mano turimos - neryškus 2-as lapas.
Jei, kas turi parašykit čia arba AŽ
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labukas, gal kas turit šią schemą PM formatu:
user posted image
grafiką turiu, bet norėčiau pm.
Ačiū iš anksto.
Atsakyti
Sveiki gal galite kas imesti schemas trilogija su katinais ( vienas is ju bate, kitas rankinuke ir tt..) Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linute&D @ 2010 11 27, 14:01)
Sveiki gal galite kas imesti schemas trilogija su katinais ( vienas is ju bate, kitas rankinuke ir tt..) Aciu  4u.gif


kates
Atsakyti
labukas visoms,
ieškau šios schemutės, gal kas turite?

user posted image
Atsakyti
[quote=mažiausia,2010 11 28, 16:13]labukas visoms,
ieškau šios schemutės, gal kas turite?

prasom... smile.gif http://mamakabo.gall...atch?a=Frp-ch0W
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo semute: 28 lapkričio 2010 - 15:23
Sveikos,
Gal pamenat ar yra Isabelle Vautier sirdele su raktais? atrodo, kad kazkur maciau, betneturiu pas save. O gal kitu kokiu schemuciu turit, pas mane raktine atkeliavo is maximos ispardavimo su ispjauta sirdele, tai ieskau ko nors i tema smile.gif

Gal pas ka nors yra user posted image paskutinis lapas? kur yra raides T, Z, U...

ACIU!
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Norėjau paklaust, gal kuri turite paveikslėlio kitty in pot (toks katinukas gėlių vazone tupintis) aiškią schemą? Nes pradėjau siuvinėt, bet vietom prasikeiksiu kaip neina suprast tos schemos sad.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
o as ieskau kokios nedidukes schemos su knygom, knygo kruvos ar lentynos smile.gif Noriu i skirtuka kaip nors italpinti, tik nieko panasaus neradau...
Atsakyti