Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

Ritandra siuskis grafika


elzė 76 kazko smulkaus medziokles tema nelabai yra,visi dideli.


Lofnė

BIJUNAI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 18 lapkričio 2010 - 18:15
aciu visom uz pagalba, tikrai saunuoles mamytes cia renkasi. Bandysiu issiuvineti tuos tris grozius smile.gif aciu visom smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, permečiau temą, bet neradau nieko, ko ieškau.
Gal turit gydytojo, dantų ar dantų šepetukų schemų ar pan (gydytojui odontologui, ortodontologui)?
Ir antra, ieškau schemų su šokėja, šokėjais, šokiu... būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Labukas darbstuolytes 4u.gif senai jau pas jus ir buvau, darbas mane buvo uzspaudes doh.gif
bet dabar jau ieskau dvieju juodu katinu schemu, ten du atskiri paveikslai, bet toki stilinti katinai ir kazkoks akcentas prie ju raudonas.... turejau pas save, bet vale kompa ir visos schemos dingo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2010 11 19, 09:01)
Labukas darbstuolytes  4u.gif  senai jau pas jus ir buvau, darbas mane buvo uzspaudes  doh.gif
bet dabar jau ieskau dvieju juodu katinu schemu, ten du atskiri paveikslai, bet toki stilinti katinai ir kazkoks akcentas prie ju raudonas.... turejau pas save, bet vale kompa ir visos schemos dingo  doh.gif

1 psl ziurejot ?nuoroda katems ,ten rasit.
Atsakyti
Šokejai

Dantys
Atsakyti
labai ieskau nesudetingo laivo ar valteles schemos.pagal 1psl.nuoroda radau kuris man tiktu bet kai norejau paziureti tai kompas lyg pakrakes sucipo virusa pagavau doh.gif jai kas turit labai prasau notworthy.gif
Atsakyti
Ačiū, Uodegyte. 4u.gif
Gal kam pravers, čia neblogų schemučių truputį yra http://www.disegnipu...unto-croce.html

O gal ką nors turite su šypsena, kad gražūs dantys būtų, graži šypsena? arba lūpos ir dantys? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliamka: 19 lapkričio 2010 - 12:47
QUOTE(Milita @ 2010 11 19, 14:20)
labai ieskau nesudetingo laivo ar valteles schemos.pagal 1psl.nuoroda radau kuris man tiktu bet kai norejau paziureti tai kompas lyg pakrakes sucipo virusa pagavau doh.gif jai kas turit labai prasau notworthy.gif


Laivai,valtys


lupos
picture
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 19 lapkričio 2010 - 13:07
Sveikos rankdarbiu megejos, gal galit pagelbeti, ieskau schemos ant medaus stiklainiuko, kazko su bitutem, buciau labai dekinga. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2010 11 18, 17:54)
Ieskojau kelias naktis, bet radau tik dvi. As priejimo prie albumu neturiu, todel ir mazai randu.. sad.gif

per www.dump.ru dar paieskok, mirabelku kaip prikakyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriniuks @ 2010 11 19, 14:21)
Sveikos rankdarbiu megejos, gal galit pagelbeti, ieskau schemos ant medaus stiklainiuko, kazko su bitutem, buciau labai dekinga. lotuliukas.gif


Labas štai čia pasižvalgyk:
BITĖS
Atsakyti