Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

sveikos merginos.vakar su draugu narsem po interneta ir radom stai tokius paveikslus...pamanem kad butu visai grazu koki pasikabint ant sienos...bet kiek ieskojau niekur neradau schemu.gal galetumete padeti...? ax.gif user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Pauksciuk neatidaro vistiek schmoll.gif

ieskau stiklainio dangteliu, gali but spalvoti,siluetiniai,vienspalviai. Vienu zo nesvarbu kokie svarbu stiklainio dangteliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(semute @ 2010 11 17, 16:57)
sveikos merginos.vakar su draugu narsem po interneta ir radom stai tokius paveikslus...pamanem kad butu visai grazu koki pasikabint ant sienos...bet kiek ieskojau niekur neradau schemu.gal galetumete padeti...?  ax.gif 

sie paveikslai is i love cross stitch kolekcijos

1-aji turiu dydis 800x400 kryzuku 146x70 cm,bet jie visi gan dideli.

QUOTE
Vienu zo nesvarbu kokie svarbu stiklainio dangteliai


nu tu cia paaiskinai doh.gif dangteliu,gal ant dangteliu ka nors ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 lapkričio 2010 - 18:59
[quote=Uodegyte,2010 11 17, 19:56]
sie paveikslai is i love cross stitch kolekcijos

zinau is kokios kolekcijos,bandziau ieskot,bet visur mokamos schemos... verysad.gif jei gali atsiusk man schemute... mums didelio ir reik... ax.gif aciukas 4u.gif
Atsakyti
uodegyte man reik dangteliu,darysiu maisiuka stiklainiu dangteliam smile.gif
Atsakyti
[quote=semute,2010 11 17, 22:13]
[quote=Uodegyte,2010 11 17, 19:56]
sie paveikslai is i love cross stitch kolekcijos

zinau is kokios kolekcijos,bandziau ieskot,bet visur mokamos schemos... verysad.gif jei gali atsiusk man schemute... mums didelio ir reik... ax.gif aciukas 4u.gif
[/quote]
veliau idesiu dvieju pav schemas.
Atsakyti
visus tris sudejau stai cia ,komentare siuntimosi nuoroda.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 lapkričio 2010 - 22:17
labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(semute @ 2010 11 18, 01:06)
labai aciu  4u.gif

padekos i az 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Norejau paklausti gal kuri turit jaunuju konturus (balta juoda) ? nes kiek perziurejau metrikus ir rusiskas temeles neradau ax.gif o jei praleidau atsiprasau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheekyyy @ 2010 11 18, 13:02)
Labas rytas  4u.gif

Norejau paklausti gal kuri turit jaunuju konturus (balta juoda) ? nes kiek perziurejau metrikus ir rusiskas temeles neradau  ax.gif  o jei praleidau atsiprasau  blush2.gif



siluetai
Atsakyti
user posted image

sveikos gal kuri turite schemute wub.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

ir situ triju ieskau... turiu likusios medziagos juodos reikia sakau isbaigti biggrin.gif busiu labai dekinga jei kuri turi scehumes ir nepatinges imesti man i pasta

geodeziniaidarbai@gmail.com

Atsakyti