Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemos

QUOTE(pelika @ 2010 11 01, 13:53)
Tada pabandysiu pasiknist savo cd, 100% neduodu, kad yra, bet jie rasiu pasidalinsiu

jau gavo rolleyes.gif


QUOTE
atrodo ne ta nuoroda idejau. Taigi pasikartosiu - gal merginos turi sito dekiuko schemas


tokiu neturim ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 01 lapkričio 2010 - 12:43
Gal kas galite įdėti triptikų schemų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ikona @ 2010 10 31, 18:48)
Gal kas turit pirties tema schemų?

Parasyk adresa atsiusiu

Papildyta:
Noriu išsiuvinėti dovanu 8 metu berniukui kanors i naujai rengiama kambari. Isivaizduoju tik mašinytes, susirinkau visus ratu herojus, nu bet kazkas man netaip nors tu ka. Nepatinka man jie. Gal kas turite šiaip kokiu mašinėlių, arba gal koks nesudėtingas laivelis tiktų. g.gif
Jo sesutei beproblemu buvi išrinti paveiksliuka, o vat su vaikinukais sunkiau
Atsakyti
Oi aš tikra karvė nepadėkojau Uodegytei už Afriką. oro_buckis.gif

O gal kas kokių pastatų turit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *mamusikas*: 01 lapkričio 2010 - 14:21
QUOTE(Dzenete @ 2010 11 01, 11:49)
Noriu išsiuvinėti dovanu 8 metu berniukui kanors i naujai rengiama kambari. Isivaizduoju tik mašinytes, susirinkau visus ratu herojus, nu bet kazkas man netaip nors tu ka. Nepatinka man jie. Gal kas turite šiaip kokiu mašinėlių, arba gal koks nesudėtingas laivelis tiktų.  g.gif
Jo sesutei beproblemu buvi išrinti paveiksliuka, o vat su vaikinukais sunkiau


Nu bet vis tiek reikėtų orientuotis į tai, kas jam patinka. Tiesą sakant, man tie ratų herojai ir gi nelabai biggrin.gif Pavyzdžiui mano sūnui patinka Noddy, kurmio ir garvežiuko Thomas multikai (turiu schemas), o taip pat jis labai didelis kiškių gerbėjas, kaip tik juos šiuo metu ir siuvinėju. Neturiu bėdų pasirinkime 4u.gif
Atsakyti
Reliai tas berniukas turbut išvis mažai kuo domisi. Na dar mašinėlėmis visokiomis. Dėl to ir pagalvojau kad koks laivelis ar mašina gal netaip greit išauks su vaiku, nes tie multiku herojai šiandien vieni ant bangos tyt kiti
Atsakyti
egliote555 ne karta buvo duotos nuorodos triptikams g.gif bet kadangi truputi papildziau pas save nauju triptiku,tai siulau is naujo.kuris patiks ,atsiusk nr paveiksliuko man i az duosiu nuoroda schemom.

triptikai


QUOTE
Oi aš tikra karvė nepadėkojau Uodegytei už Afriką. 

O gal kas kokių pastatų turit?


ai niekis mirksiukas.gif

egipto piramides turiu,vistiek skaitos kaip afrika ax.gif

egipto piramides

o tau pastatu ,ta prasme afrikos ?truputi placiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 11 01, 16:16)
Reliai tas berniukas turbut išvis mažai kuo domisi. Na dar mašinėlėmis visokiomis. Dėl to ir pagalvojau kad koks laivelis ar mašina gal netaip greit išauks su vaiku, nes tie multiku herojai šiandien vieni ant bangos tyt kiti

user posted image
6 metų berniukui tokį siuvinėjau, tik didelis gana, jei per didelis galima atskiras dalis išsiuvinėti. Šioj ar praeitoj temoj buvo įdėta schema. Aš turiu tik žurnale.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peachy_sheila: 01 lapkričio 2010 - 17:46
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 01, 07:20)
Sveikutės 4u.gif
Gal kartais kas turit šio grožio schemą rolleyes.gif


Prasau 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Villy @ 2010 11 01, 20:41)
Prasau  4u.gif


bigsmile.gif Labai ačiū clap.gif O neturit atskirai kur būtų schema be BS? ax.gif
Atsakyti
Uodegyte man pastatų reiktų nebūtinai Afrikos, kad atitiktų Pasaulio šalis
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 11 01, 21:54)
Uodegyte man pastatų reiktų nebūtinai Afrikos, kad atitiktų Pasaulio šalis

aaaa ax.gif

cia vienai siunciau ...jai taipat rr reikejo .

http://dump.ru/file/4873407
Atsakyti