Įkraunama...
Įkraunama...

Darbų kainos šiai dienai

Sveiki:

Santechnikos darbų kainas visuomet galite pasilyginti čia www.santechnikos-paslaugos.lt

Puslapyje yra skaičiuoklė. Bet patarimas draugiškas, nepabijokite pasiskambinti pačios, nes yra galimybė visuomet pasiderėti wink.gif

Šiais laikais statybininkai pasidarė sukalbami tongue.gif
Atsakyti
Sveiki, gal gletumete pasakyti uz kubo arko18 blokeliu sumurijima 110 Lt, tai vidutine kaina ar daug. Mums atrodo kad per daug, bet aiskina kad niekas uz mazesne kaina nestato, nebent neismaneliai ir t.t... Stato ne firma. Butu Siauliuose. O gal zinot geru murininku? Lauksiu kontaktu i a.z.
Atsakyti
QUOTE(Kvaksis @ 2011 04 06, 18:13)
Sveiki, gal gletumete pasakyti uz kubo arko18 blokeliu sumurijima 110 Lt, tai vidutine kaina ar daug. Mums atrodo kad per daug, bet aiskina kad niekas uz mazesne kaina nestato, nebent neismaneliai ir t.t... Stato ne firma. Butu Siauliuose. O gal zinot geru murininku? Lauksiu kontaktu i a.z.

Na cia kaip lengviau issireiskus,truputeli per ziauriai, zinojau, kad uz 18 ima brangiau, bet kad taip jau uzsimanyti doh.gif ieskokit pigesniu, ne esme, kad brangiai ir turi buti kokybiskai, ir uz mazesnes kainas daro gerai, kaina nereiskia dar kokybe
Atsakyti
Mums pries metus buvo paskaiciave po 83Lt uz kuba, o siemet jau 110 Lt ir jokiu kalbu kad maziau doh.gif Viskas brangsta... bet negalvojom kad taip verysad.gif
Atsakyti
Pernai dejo po 60 lt uz kuba plius pagalbinis 1000 lt. visiems kitiems darbams, tai galima plius minus sakyti, kad kaina isejo po 70 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noriukas5: 06 balandžio 2011 - 20:15
QUOTE(syri @ 2011 03 21, 23:11)
Paskaičiau pusę temos, bet neradau atsakymo.
Gal pasakys kas kokios dabar vyrauja kainos perdarymui naujai viso gyv. namo elektros?
Nes pirmą dieną paklausinėjus kainos skiriasi daug tūkstančių litų  doh.gif , tai kokios realios kainos?

Klaipėda čia.


Mane šis klausimas taip pat domina smile.gif Jeigu kas nors netyčia visai neseniai darėsi elektros instaliaciją Vilniuje ir galėtų parašyti kainas, būčiau labai dėkinga smile.gif Pas mane namas 200 kv/m.
Atsakyti
QUOTE(Zuikenas @ 2011 04 07, 11:22)
Mane šis klausimas taip pat domina smile.gif Jeigu kas nors netyčia visai neseniai darėsi elektros instaliaciją Vilniuje ir galėtų parašyti kainas, būčiau labai dėkinga smile.gif Pas mane namas 200 kv/m.


Prieš metus mokėjau 10 lt už vieną tašką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikenas @ 2011 04 07, 11:22)
Mane šis klausimas taip pat domina smile.gif Jeigu kas nors netyčia visai neseniai darėsi elektros instaliaciją Vilniuje ir galėtų parašyti kainas, būčiau labai dėkinga smile.gif Pas mane namas 200 kv/m.

Šią savaitę kalbėjausi su elektriku, Kaune. Už tašką 12 lt (įžeminimai, nuotėkio relės, signalizacija), su pridavimu elektros tinklams. Jei reikia pjaustyti sienose griovelius, tada 15 lt.
Atsakyti
QUOTE(*KAJA* @ 2011 04 06, 11:02)
Gal kas susidurete  - kuo pigiausia nubalinti mediena? T.y. a le kaip Pinotex`u padengti? Kaime, sodyboje naujos lubos. Reikia balinti.

Yra toks baltalas " beržas" , berods vadinasi arba su 30% chloramino tipalu. perkat miltelių ir skiedžiat. tik smarve nuo jų visu kaip ligoninės
Atsakyti
kažin kiek namo išorės apdailos kvadratas - klijuoti pilistireną, dėti struktūrinį tinką -namas naujas, blokelių? Čia suvalkijoje...
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2011 04 07, 17:44)
kažin kiek namo išorės apdailos kvadratas - klijuoti pilistireną, dėti struktūrinį tinką -namas naujas, blokelių? Čia suvalkijoje...

Pernai mano tevams apsilde nama polisteroliu + strukturinis tinkas uz 25 lt/m2 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gozytė @ 2011 04 07, 21:00)
Pernai mano tevams apsilde nama polisteroliu + strukturinis tinkas uz 25 lt/m2 4u.gif

Dabar kainos 30-35 lt m2 zinoma galima ir 25 lt ir 20 bet jau po tokiu meistru tenka perdarineti.Ne viena nama praitais metais teko perdarineti kai suskile viskas aplink langus ,kai nevisur tinklas normaliai uzleistas ir kampai sustatiti bet kaip. mirksiukas.gif Jau seis metais vienas zmogelis tris brigadas pakeite o po tokiu meistriuku net nesinori apsiimti dirbti ir kaska taisiti.Taigi kokia kaina tokie ir meistrai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doggas36: 07 balandžio 2011 - 21:29