Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Vifsla @ 2010 11 30, 20:36)
Nepastebėjau. Šitas Vandenis net nesivargintų meluoti-rėžia tiesiai -šviesiai,  belieka tik,,virškinti" tas tiesas. Bet man tai tinka smile.gif

Nu jo. As jaunoj jaunystej kazkaip issisukinedavau, pamielodavau - kas be ko. O dabar - tfeee, kam nepatinka mano tiesa gali jos nesiklausyti biggrin.gif bet varginti savo smegenis iskreiptais faktais as nesiruosiu.
Atsakyti
Su vandeniu gyvenu jau 15 metų. Į ,,senatvę'' tampa labai šeimyniškas žmogus, geras tėvas, daug padedantis buityje. Bet kol buvo ,,žalia jaunystė'', tai visai ne taip buvo. Visų svarbiausia buvo tik draugai. Aš suprantu, kad jiems reikia padėt ir pabūt su jais. Bet kas per daug, tai jau nesveika. Buvo pabodę gyvent vienai su vaiku. Ir viską vežt vienai, nes mano vandenis neturėjo kada per draugus. O draugai atsiliepė tik labai labai teigiamai apie jį. Deja, kaip žmona taip pasakyt jau negalėjau verysad.gif
Pažįstų ne vieną vandenį, tikrai pas juos visus labai svarbią vietą gyvenime užima draugai. Tik gaila, kad kartais tie draugai nustelbia ir šeimą...
O šiaip vandeniai nėra blogi žmonės thumbup.gif Labai taikūs, paslaugūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Almutė+ @ 2010 12 03, 00:03)
Su vandeniu gyvenu jau 15 metų. Į ,,senatvę'' tampa labai šeimyniškas žmogus, geras tėvas, daug padedantis buityje. Bet kol buvo ,,žalia jaunystė'', tai visai ne taip buvo. Visų  svarbiausia buvo  tik draugai. Aš suprantu, kad jiems reikia padėt ir pabūt su jais. Bet kas per daug, tai jau nesveika. Buvo pabodę gyvent vienai su vaiku. Ir viską vežt vienai, nes mano vandenis neturėjo kada per draugus. O draugai atsiliepė tik labai labai teigiamai apie jį. Deja, kaip žmona taip pasakyt jau negalėjau  verysad.gif
Pažįstų ne vieną vandenį, tikrai pas juos visus labai svarbią vietą gyvenime užima draugai. Tik gaila, kad kartais tie draugai nustelbia ir šeimą...
O šiaip vandeniai nėra blogi žmonės  thumbup.gif Labai taikūs, paslaugūs  smile.gif

tai palikai ji del jo draugu? Na, kad viena nuolat buvai?
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 11 22, 00:36)
As irgi turiu Vandeni.. ir labai patenkinta wub.gif labai geras, atsidaves seimai, mylintis, nuosirdus, jautrus, tvirtas tuo paciu.. zodziu geriausi zodziai apie ji wub.gif man atrodo esam ne tai kad ideali pora, bet labai tinkam vienas kitam.. tiesiog papildom vienas kita.. as avinas, tai kartais reikia mano greitumo, kartais jo ramumo thumbup.gif  wub.gif radau tikrai savo antra pusele, uz kuria kiekviena diena dekoju likimui ir kiekviena diena vis labiau myliu wub.gif pazystu dar kelis vandenius, tarp ju ir musu geras seimos draugas.. faini zmones.. labai man sutampa auros su jais wub.gif  thumbup.gif

sakiau, jei kada turėsiu vyrą, geriau jis tegu būna avinas biggrin.gif wub.gif myliuu avinus heart.gif heart.gif

QUOTE(Maidenana @ 2010 11 25, 12:08)
Vedybos yra dvieju zmoniu apsisprendimo praleisti kartu gyvenima reikalas. Ir taskas. Neprivalote baliavoti ir nuomotis sales 50 zmoniu. Vestuviniai ziedai, suknele, registracijos mokestis ir viskas. Kas nori baliaus - tegul jie ir kelia. Kai pranesite tevams, gal jie pades. O jeigu ne - tai dzin. Susituoksite sau. vien tik sau. Ir gimdysite vaikus smile.gif

perskaičiau ne man skirtą postą, net sublogavau nuo tradicijų doh.gif aš kaip biškį nlb sveika nerviškai, tai atrodo, lyg kažkas mirė doh.gif besišypsanti, jei nutarsit įforminti santuoką, bet tuo metu nesidėsi tos baltos užuolaidos, galėsiu išbučiuoti visas varles, kokias tik dar gyvenime sustiksiu balose.

QUOTE(Maidenana @ 2010 11 30, 20:18)
Gali buti, kad jums virs 25 metu... Iki sio amziaus pjaunasi sie zenklai, bet veliau - gerai yra... Ir matot, jus moteris-skorpione, tai ismintingumo jums netruksta, o ir savos veiklos (tikriausiai, esate labai savarankiska), o vyrai-skoprionai yra labai savanaudiski, kas labai dusina vandenes laisve.. todel ir 'talismanus" siulo... Man moterys-skorpiones yra kazkas toookio, labai pavydziu joms uzsispirimo net neidomioje joms veikloje, salto proto, o as taip negaliu, man svarbiausia - idomumas.

man liūtai ir skorpionai santykiuose su kitais žmonėm lb panašus. skaičiau ir aš kažkada, kad brandoje gali sutarti gerai. pavyzdyd - mano sesės šeima, bet ten vandenis ir liūtas. na, aš tai tą liūtą, kaip čia pasakius, jos vietoje uždaryčiau į narvą ir ilgai linksminčiausi erzindama, paskui tą narvą išneščiau, kur nebereikėtų jo matyti. bet jiems gerai. atrodo, net labai. ir jau gal 9m.

dėl tėškimo tiesiai į akis, aš visom keturiom ir dar galva ir užpakaliu taip pat.
nepakenčiu makaronų kabinimo, užuominų, seilėjimųsi per aplinkui. nepatinka kas nors - sakai: man nepatinka tas ir tas. pasiūlai kaip spręsti pats. jei neturi ką pasiūlyti, paklausi kito. visada, net jei negerai, sakau, kad man sakytų nebūtinai šviesiai, bet tiesiai. už melą nukepti galėčiau, jei nieko po to už tai nebūtų. to tai nekenčiu. nžn., ar vandeniškumas čia prie ko. daug kas sakė ir tebesako, kad aš kategoriška. priduria, ka praeis. nepraeina. koks 100m jau bus.

beje, nemažai moterų sako, kad vandenyviai vyrai tikri ištvirkūnai biggrin.gif na, patvirtinti negaliu, nei paneigti, su vandeniu niekada nedraugavau. kad nuo moterų labai skiriaisi, jei ten tai tiesa, tai tikrai.
Atsakyti
[quote=Gotiša,2010 12 05, 02:15]
besišypsanti, jei nutarsit įforminti santuoką, bet tuo metu nesidėsi tos baltos užuolaidos, galėsiu išbučiuoti visas varles, kokias tik dar gyvenime sustiksiu balose.

biggrin.gif oi dar daug laiko praeis kol priimsim toki sprendima, jeigu tai is vis kadanors nutiks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gotiša @ 2010 12 05, 01:15)
1. perskaičiau ne man skirtą postą, net sublogavau nuo tradicijų  doh.gif aš kaip biškį nlb sveika nerviškai, tai atrodo, lyg kažkas mirė  doh.gif  besišypsanti, jei nutarsit įforminti santuoką, bet tuo metu nesidėsi tos baltos užuolaidos, galėsiu išbučiuoti visas varles, kokias tik dar gyvenime sustiksiu balose.


2. beje, nemažai moterų sako, kad vandenyviai vyrai tikri ištvirkūnai  biggrin.gif na, patvirtinti negaliu, nei paneigti, su vandeniu niekada nedraugavau. kad nuo moterų labai skiriaisi, jei ten tai tiesa, tai tikrai.

1. ne ne, tradicijos lai lieka kam nors kitam. tradicijas butina lauzyti, jeigu nori eiti i prieki.

2. prasiplesk, pls, kas tas "istvirkunai"? Kame jie tokie istvirke? biggrin.gif

QUOTE(besišypsanti @ 2010 12 05, 14:29)
biggrin.gif oi dar daug laiko praeis kol priimsim toki sprendima, jeigu tai is vis kadanors nutiks doh.gif

tai kad jau kalbat biggrin.gif siaip, mes irgi kalbam... zinai kokiam stiliuje? "musu vestuves bus ne tokios... kada nors".. "kai mes kada nors susituoksim".... "kada nors" - esmine fraze. gal kada.. bet ne siandien, nei rytoj, nei poryt, nei per artimiausia desimtmeti... kam mum tuoktis jeigu ir taip gerai? jei pastosiu - tai jau jo, bet kol nera vaiku - feee..
Papildyta:
QUOTE(Gotiša @ 2010 12 05, 01:15)
nžn., ar vandeniškumas čia prie ko. daug kas sakė ir tebesako, kad aš kategoriška. priduria, ka praeis. nepraeina. koks 100m jau bus.

man ta pati sako. net forume cia yra nemazai pasisake, del mano kategoriskumo. gyvenime irgi. matyt - vandeniskumas.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 12 06, 12:00)

tai kad jau kalbat  biggrin.gif  siaip, mes irgi kalbam... zinai kokiam stiliuje? "musu vestuves bus ne tokios... kada nors".. "kai mes kada nors susituoksim".... "kada nors" - esmine fraze. gal kada.. bet ne siandien, nei rytoj, nei poryt, nei per artimiausia desimtmeti... kam mum tuoktis jeigu ir taip gerai? jei pastosiu - tai jau jo, bet kol nera vaiku - feee..
Papildyta:



Toks ir kalbejimas, klausia manes, kada bus musu vestuves, sakau kai pasipirsi, zieda padovanosi biggrin.gif . Nu nezinau, gal jis tik prikolina. As ir pati nelabai tikiu, kad mes susituoksim kadanors.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 12 06, 12:07)
Toks ir kalbejimas, klausia manes, kada bus musu vestuves, sakau kai pasipirsi, zieda padovanosi  biggrin.gif . Nu nezinau, gal jis tik prikolina. As ir pati nelabai tikiu, kad mes susituoksim kadanors.

nu gi - kadanors ir susituoksit lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 12 06, 14:10)
nu gi - kadanors ir susituoksit  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aha, po kokiu 20 metu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 12 06, 14:21)
aha, po kokiu 20 metu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



nesijuok, buvo toks atvejis-po 22 metų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 12 06, 14:21)
aha, po kokiu 20 metu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Visai imanomas variantas biggrin.gif


QUOTE(Vifsla @ 2010 12 06, 14:58)
nesijuok, buvo toks atvejis-po 22 metų doh.gif

as visada sakydavau, tebesakau, kad istekesiu tik uz to zmogaus, su kuriuo pragyvensiu apie 30 metu is eiles biggrin.gif Ir as visai nejuokauju smile.gif
Na, papasakok placiau apie tuos 22 metus. Bais idomu.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 12 06, 15:29)
Visai imanomas variantas  biggrin.gif
as visada sakydavau, tebesakau, kad istekesiu tik uz to zmogaus, su kuriuo pragyvensiu apie 30 metu is eiles  biggrin.gif Ir as visai nejuokauju  smile.gif
Na, papasakok placiau apie tuos 22 metus. Bais idomu.



na buvo taip gossip.gif :
mano pažįstama pragyveno su vyru 22 metus, pasigimdė 2 bernus ir sugalvojo apsiženyti bei vestuves iškelti:).žinok linksma buvo gathering.gif , išvažiavo į povestuvinę kelionę, bet paskui kelis metus skundėsi, sakė, kad kol nevedę buvo- viskas buvo gerai, o po vestuvių pyktis pradėjo. matyt vis tiek turi ,,atbūti" tą aptacijos periodą smile.gif
bet šiaip tai viskas pas juos liuks, tik šiek tiek neįprasta.beje, jei į temą, tai vyrukas-vandenis tongue.gif
Atsakyti