Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(besišypsanti @ 2010 11 25, 12:45)
Pazystami pora metu, o kartu esam tik pora menesiu. Va butent drasos man ir truksta. Juk svarstykles esu, nuolat svarstau, abejoju ir siekiu kazkokiu idealu.

svarstykles kaip ir visai gerai tinka vandeniams
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 11 25, 22:15)
svarstykles kaip ir visai gerai tinka vandeniams

Tinka, net labai sakyciau. Tik bijau, kad as ji galiu uzknisti su savo nuolatiniais svarstymais ...
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 11 26, 10:48)
Tinka, net labai sakyciau. Tik bijau, kad as ji galiu uzknisti su savo nuolatiniais svarstymais ...

Tai nustok svarstyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 11 26, 10:48)
Tinka, net labai sakyciau. Tik bijau, kad as ji galiu uzknisti su savo nuolatiniais svarstymais ...


su svarstyklium jau 8 metai, netrukdo man tas jo svarstymas, kol jis svarsto aš veikiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2010 11 26, 13:38)
su svarstyklium jau 8 metai, netrukdo man tas jo svarstymas, kol jis svarsto aš veikiu  biggrin.gif

geras variantas vandeniui, kuriam patinka nuolat veikt ir spręst už visus ax.gif

o aš jau pavargau tau daryt blush2.gif
Atsakyti
Ugzzy, ir aš buvau sunkus vaikas. Ne tiek sunkus kiek žinojau ko pati noriu. Dažniausiai tai prieštaraudavo bendrai priimtom normom. Užtai tėvam ir buvo sunku su manim.
Šiaip užklydau į šitą temą, nes buvo paskutinė atsakyta tema, bet perskaičiau visą. Kiekvienam atsakyme daugiau mažiau pažįstamos situacijos ar jausmai. Ir aš negaliu pakęsti, kad net šalia barasi. Ir aš tik išmokau organizuot savo darbus ir laiką ( vis tiek didesnis kaifas kai galiu neorganizuot ). Vos ne po kiekviena žinute galiu parašyt, kad ir man taip pat.

Atsakyti
[quote=neringuskinas,2010 10 09, 09:40]
Mano vyras vandenis...mano virsininkas vandenis..mano kaimynas vandenis...visi vienodi, kaip giminaičiai būtų. amžini ligoniai ir dėmesio reikalaujantys?
o jūsų vyrai kokie?


Mano vyras vandenis-fantastiškas.Tačiau kol tai supratau daug vandens nutekėjo.
Atsakyti
[quote=Vifsla,2010 11 30, 14:59]
[quote=neringuskinas,2010 10 09, 09:40]
Mano vyras vandenis...mano virsininkas vandenis..mano kaimynas vandenis...visi vienodi, kaip giminaičiai būtų. amžini ligoniai ir dėmesio reikalaujantys?
o jūsų vyrai kokie?
Mano vyras vandenis-fantastiškas.Tačiau kol tai supratau daug vandens nutekėjo.
[/quote]
Svarbu supratot ir ivertinot smile.gif . O jeigu konkreciau, kuo jis toks fantastiskas?
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 11 30, 14:36)
Svarbu supratot ir ivertinot  smile.gif . O jeigu konkreciau, kuo jis toks fantastiskas?




Mano Vandenis yra patikimas. Jei sako-,,taip" tai ir reiškia ,taip", jei sako,,ne" tai ir reiškia ,,ne", gražbyliauti nemėgsta, bet komplimentų ar švelnių žodžių irgi nevengia.Jei pagyrė tai gali būti tikra, kad ne iš mandagumo. Myli vaikus, ir savus ir svetimus. Neprisitaikelis. Rūpestingas. Dosnus. Laisvas. Pakankamai kategoriškas, bet išmokom susitarti:).
Kažkur skaičiau , kad skorpiono ir vandenio sąjungai nebent koks talismanas po pagalve galėtų pagelbėti:). Gal mes išimtis?
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2010 11 30, 17:07)
Mano Vandenis yra patikimas. Jei sako-,,taip" tai ir reiškia ,taip", jei sako,,ne" tai ir reiškia ,,ne", gražbyliauti nemėgsta, bet komplimentų ar švelnių žodžių irgi nevengia.Jei pagyrė tai gali būti tikra, kad ne iš mandagumo. Myli vaikus, ir savus ir svetimus. Neprisitaikelis. Rūpestingas. Dosnus. Laisvas. Pakankamai kategoriškas, bet išmokom susitarti:).
Kažkur skaičiau , kad skorpiono ir vandenio sąjungai nebent koks talismanas po pagalve galėtų pagelbėti:). Gal mes išimtis?

Viskas tinka maniskiui ax.gif
O sakykit ar pastebejot, kad vandeniai meluotu? Na kad ir juokais. Mano kartais bando, bet as ji prigaunu, nes jis greit pamirsta ka sake biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2010 11 30, 16:07)
Kažkur skaičiau , kad skorpiono ir vandenio sąjungai nebent koks talismanas po pagalve galėtų pagelbėti:). Gal mes išimtis?

Gali buti, kad jums virs 25 metu... Iki sio amziaus pjaunasi sie zenklai, bet veliau - gerai yra... Ir matot, jus moteris-skorpione, tai ismintingumo jums netruksta, o ir savos veiklos (tikriausiai, esate labai savarankiska), o vyrai-skoprionai yra labai savanaudiski, kas labai dusina vandenes laisve.. todel ir 'talismanus" siulo... Man moterys-skorpiones yra kazkas toookio, labai pavydziu joms uzsispirimo net neidomioje joms veikloje, salto proto, o as taip negaliu, man svarbiausia - idomumas.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 11 30, 18:50)
Viskas tinka maniskiui ax.gif 
O sakykit ar pastebejot, kad vandeniai meluotu? Na kad ir juokais. Mano kartais bando, bet as ji prigaunu, nes jis greit pamirsta ka sake  biggrin.gif



Nepastebėjau. Šitas Vandenis net nesivargintų meluoti-rėžia tiesiai -šviesiai, belieka tik,,virškinti" tas tiesas. Bet man tai tinka smile.gif
Atsakyti