Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Maidenana @ 2010 11 09, 18:42)


O kai sako "as nekalbu su tavim" tai jis prikolinasi. Pas vandenius toks humoro jausmas, siek tiek kitoks. p.s. as tai zvengt pradeciau, jei man pasakytu "as nekalbu su tavimi" ir po to pradetu sneketis.  lotuliukas.gif

As irgi manau, kad tikrai nenori, kad palikciau ramybej, nes tada visai kitaip elgiasi. O cia pasako, tada pats kalbina, tada jau as sakau 'mes gi nesisnekam', tada jis a tiesa, ir toliau sneka biggrin.gif . Dar buna sako 'as taves negirdziu' biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos vandenes, kur visos prapuolusios? mirksiukas.gif
Mano vandenis jau pradejo kalbeti apie vestuves, klausia manes kada jos bus. Dar vaiku nori, net vardus yra sugalvojes unsure.gif . Keista kazkaip, kaip ir ankstoka dar mums, o tuo labiau megstantis laisve zmogus masto apie tokius dalykus.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 11 16, 11:26)
Sveikos vandenes, kur visos prapuolusios? mirksiukas.gif 
Mano vandenis jau pradejo kalbeti apie vestuves, klausia manes kada jos bus. Dar vaiku nori, net vardus yra sugalvojes  unsure.gif  . Keista kazkaip, kaip ir ankstoka dar mums, o tuo labiau megstantis laisve zmogus masto apie tokius dalykus.

O jūs netapatinkite šeimos, vaikų su nelaisve, šito aš, kaip vandenis nesuprasčiau.
Atsakyti
QUOTE(leber @ 2010 11 16, 13:53)
O jūs netapatinkite šeimos, vaikų su nelaisve, šito aš, kaip vandenis nesuprasčiau.

Na as ir netapatinu, tiesiog manau naturaliai tos laisves sumazeja.
Atsakyti
Mano busimas jau vyras blush2.gif (uz menesiuko po 8metu draugystes)pagaliau apsisprende,kad tinku jam i zmonas lotuliukas.gif TAd sakyciau labai kategoriskas bet kokiems sprendimams ir kaip zmogus jautresnio,demesingesnio ir energingesnio neesu maciusi per gyvenimeli.IR negaliu isivaizduoti jog VANDENIS plevesa ar letas,manau tokiu nera.Jautrus tik nerodo savo jautrumo visiems,megsta kad suprastu, uzjaustu ir globotu ji,ir galiu pasakyti jei jau myli tai tikrai ir seima vandeniui yra vienintelis is pagrindiniu dalyku,Nzn mergaites as turiu butent toki VANDENI thumbup.gif O yra kitokiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sauze2006 @ 2010 11 21, 02:54)
Mano busimas jau vyras blush2.gif  (uz menesiuko po 8metu draugystes)pagaliau apsisprende,kad tinku jam i zmonas lotuliukas.gif TAd sakyciau labai kategoriskas  bet kokiems sprendimams ir kaip zmogus jautresnio,demesingesnio ir energingesnio neesu maciusi per gyvenimeli.IR negaliu isivaizduoti  jog VANDENIS plevesa ar letas,manau tokiu nera.Jautrus tik nerodo savo jautrumo visiems,megsta kad suprastu, uzjaustu ir globotu ji,ir galiu pasakyti jei jau myli tai tikrai ir seima vandeniui yra vienintelis is pagrindiniu dalyku,Nzn mergaites as turiu butent toki VANDENI thumbup.gif O yra kitokiu? g.gif

Atrodo, kad apie savo drauga skaitau, viskas sutampa. Tikrai nera jie leti, kaip kazkas rase, gal tiesiog yra pavarge arba nesusidomeje. Atrodo stiprus, tvirti, moka save ir kitus apginti, taciau viduje slepiasi begalo jautri siela (manau savo jausmus atskleidzia tik isrinktiesiems). Pritariu, kad kategoriskas, jeigu jau pasake, tai sunku perkalbeti. Dar sakyciau labai teisingi zmones.
Atsakyti
As irgi turiu Vandeni.. ir labai patenkinta wub.gif labai geras, atsidaves seimai, mylintis, nuosirdus, jautrus, tvirtas tuo paciu.. zodziu geriausi zodziai apie ji wub.gif man atrodo esam ne tai kad ideali pora, bet labai tinkam vienas kitam.. tiesiog papildom vienas kita.. as avinas, tai kartais reikia mano greitumo, kartais jo ramumo thumbup.gif wub.gif radau tikrai savo antra pusele, uz kuria kiekviena diena dekoju likimui ir kiekviena diena vis labiau myliu wub.gif pazystu dar kelis vandenius, tarp ju ir musu geras seimos draugas.. faini zmones.. labai man sutampa auros su jais wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergaite12 @ 2010 11 05, 17:20)
OI mergaites paskaiciau temuke ir prasviesejo man akyse.
Musu seimoje vyras ir dukra vandeniai ,as dvynys......................Nu mane nervina tas jo letumas,pas mane galva ir mintys sukasi kaip turbina,o ji visur reikia stumti,tempti,aiskinti kaip kas kur ir kada.Toks vazdas,kad namuose turiu du vaikus.....Mano tokiam temperamentui vandenis nuodas yra.........ir kaip suderinti viska........ doh.gif



QUOTE(Mergaite12 @ 2010 11 05, 19:39)
Jis daug padaro,rankas auksines turi,bet vat ................truksta to greitumo ir bistrumo kaip pas mane.............. blush2.gif  blush2.gif

Cia ne jis letas, o tu pergreita.
1. O dabar isivaizduok, kad jus abu "turbinos". Nu ir kas is to? Pavargsit varzytis kas greiciau.
2. Turiu gera drauga-dvyni. (as vandene) Nu, zinok, pas ji ne tai, kad milijonas minciu per sekunde, bet kokie trys tai tikrai. Zodziu, jusu dvyniskas greitumas, nuomones ir minciu kaita yra tikrai pergreita. tad, viskas gerai su tuo vandeniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 11 16, 13:31)
Na as ir netapatinu, tiesiog manau naturaliai tos laisves sumazeja.

Nu labai klisti siuo klausimu. Labai. Seima ir laisve visai suderinami dalykai. O jeigu tu mastysi toliau, kaip sitame poste - patikek, ne tai kad vaiku nebus, bet ir vestuviu taip pat.
Jeigu tu isivaizduoji laisve kaip nuejima i bara, pas draugus, kaip pramogas - na, ne ta laisve turima cia omenyje. Tau vandenis visada pades ir su vaikais ir su namu ukiu, jeigu...... jo neprasysi. Jis pats mato ir zino ka jis turi padaryti, ka atnesti. Bet pas vandenius dazniau nei pas kitus isreikstas poreikis pabuti su savimi. jeigu a priori nori sugriauti busima seima, gali jam skambineti kas valanda ir klausti "kada grisi?" - sis klausimas nuzudys jusu santykius.
Beje, vandenis ramiai gali imesti vaika i vezima i nueiti valkiotis i parka keletai valandu. Jam tai laisve. Arba pasilikti namie ir isvaryti tave kur nors pas drauge.

A, o tai tu vestuviu nenori? ir kodel anksti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 25 lapkričio 2010 - 09:30
QUOTE(Maidenana @ 2010 11 25, 11:29)
Nu labai klisti siuo klausimu. Labai. Seima ir laisve visai suderinami dalykai. O jeigu tu mastysi toliau, kaip sitame poste - patikek, ne tai kad vaiku nebus, bet ir vestuviu taip pat.
Jeigu tu isivaizduoji laisve kaip nuejima i bara, pas draugus, kaip pramogas - na, ne ta laisve turima cia omenyje. Tau vandenis visada pades ir su vaikais ir su namu ukiu, jeigu...... jo neprasysi. Jis pats mato ir zino ka jis turi padaryti, ka atnesti. Bet pas vandenius dazniau nei pas kitus isreikstas poreikis pabuti su savimi. jeigu a priori nori sugriauti busima seima, gali jam skambineti kas valanda ir klausti "kada grisi?" - sis klausimas nuzudys jusu santykius.
Beje, vandenis ramiai gali imesti vaika i vezima i nueiti valkiotis i parka keletai valandu. Jam tai laisve. Arba pasilikti namie ir isvaryti tave kur nors pas drauge.

A, o tai tu vestuviu nenori? ir kodel anksti?

Kaip tu teisingai viska apibudinai. Nori vandenis vaiku ir kuo greiciau, kalbejomes apie tai ne viena karta. Sako kartu auginsim (dave suprast, kad pades). manau labai juos myletu. Del pagalbos, tikrai nereikia prasyti, pats mato kada reikia padet. o jeigu prasau ko nors, tai nenusiteikes, tai tingi ir pan.
Del skambuciu irgi visiska teisybe. Jau perpratau ir tycia neskambinu (nebent kasnors svarbaus), tai pats paskambina ir prisiduoda biggrin.gif
o del vestuviu... dar neilgai mes kartu ir finansai slubuoja...
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 11 25, 11:56)
Kaip tu teisingai viska apibudinai. Nori vandenis vaiku ir kuo greiciau, kalbejomes apie tai ne viena karta. Sako kartu auginsim (dave suprast, kad pades). manau labai juos myletu. Del pagalbos, tikrai nereikia prasyti, pats mato kada reikia padet. o jeigu prasau ko nors, tai nenusiteikes, tai tingi ir pan.
Del skambuciu irgi visiska teisybe. Jau perpratau ir tycia neskambinu (nebent kasnors svarbaus), tai pats paskambina ir prisiduoda  biggrin.gif
o del vestuviu... dar neilgai mes kartu ir finansai slubuoja...

nu as pamenu, kad neilgai. Kiek? keletas menesiu, man atrodo? bet jis padare savo pasirinkima. patikek, bile kam mes zenytis nesiulom smile.gif Atsimeni, kaip klausinejai, ka gali padaryti, kad demesi jis i tave atkreiptu? nu - o dabar vesele kvepia. Tai dziaukis, drasiau truputi jauskis. jeigu myli - tai ir pirmyn. O finansai kam? Giminei baliu iskelti? Vedybos yra dvieju zmoniu apsisprendimo praleisti kartu gyvenima reikalas. Ir taskas. Neprivalote baliavoti ir nuomotis sales 50 zmoniu. Vestuviniai ziedai, suknele, registracijos mokestis ir viskas. Kas nori baliaus - tegul jie ir kelia. Kai pranesite tevams, gal jie pades. O jeigu ne - tai dzin. Susituoksite sau. vien tik sau. Ir gimdysite vaikus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 11 25, 13:08)
nu as pamenu, kad neilgai. Kiek? keletas menesiu, man atrodo? bet jis padare savo pasirinkima. patikek, bile kam mes zenytis nesiulom smile.gif Atsimeni, kaip klausinejai, ka gali padaryti, kad demesi jis i tave atkreiptu? nu - o dabar vesele kvepia. Tai dziaukis,  drasiau truputi jauskis. jeigu myli - tai ir pirmyn. O finansai kam? Giminei baliu iskelti? Vedybos yra dvieju zmoniu apsisprendimo praleisti kartu gyvenima reikalas. Ir taskas. Neprivalote baliavoti ir nuomotis sales 50 zmoniu. Vestuviniai ziedai, suknele, registracijos mokestis ir viskas. Kas nori baliaus - tegul jie ir kelia. Kai pranesite tevams, gal jie pades. O jeigu ne - tai dzin. Susituoksite sau. vien tik sau. Ir gimdysite vaikus smile.gif

Pazystami pora metu, o kartu esam tik pora menesiu. Va butent drasos man ir truksta. Juk svarstykles esu, nuolat svarstau, abejoju ir siekiu kazkokiu idealu.
Atsakyti