Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Maidenana @ 2010 11 04, 13:15)
vandeniai yra pavydus, bet tau gi pasake - "tave as myliu". nu ir as ir mano draugas mes visada skiriam demesi priesingos lyties atstovams... o ka? mes gi "vienas kita mylim" - o kiti siaip... faina bendrauti, nes savuose sultyse virtis - nu atsibos greitai

Aciu nuraminai smile.gif na tikiuosi jis nuosirdziai sneka, nes gera man su juo. Pastebiu, kad pradejo man daug ka pasakoti, atsiskleidzia po truputi, nes pradzioj buvo labai uzdaras, isvis nepasitiki zmonem.
Atsakyti
Aš irgi vandenukė. Vaikystėj mama tikrai turėjo bėdų su manimi, bet gal čia dėl to, jog tuomet labai gyvenimas nuskriaudė. Žodžiu, buvau sunkaus charakterio vaikas. Su laiku augau ir protingėjau. Išmokau žiūrėti į save iš šono. Pradėjau daug galvoti, mąstyti. Dabar suprantu kaip turėjo būti sunku su manimi. Taip norėtųsi visų už viską atsiprašyti. Bet dabar, atrodo, gyvenime apsikeitėm rolėmis su visais. Anksčiau buvau auklėjama taip ir anaip nesielgti. O dabar visi gauna pylos nuo manęs - šitaip bandau keisti žmonių mąstymą, t.y. gelbėti pasaulį ax.gif

Kažkas rašė, kad vandeniams svarbiausia turėti gerą draugą. Šimtu ir dar daugiau procentų pritariu. Vaikystėj tokio draugo neturėjau. Visada norėjau su mama būti kur kas artimesnės. Ji taip pat vandenis, bet manęs visiškai nesuprato. Kaip sakoma, du vandeniai arba labai gerai, arba visiškai nesugyvena. Turbūt mes priklausėm pastarąjam. Mano galvoje visada knibždėdavo šimtai naujų idėjų, kurias norėdavosi kam nors papasakoti, deja, nebuvo kam. Erzindavo kiekvienas pasakymas "ką žmonės pasakys", "visi taip daro"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiliLu: 04 lapkričio 2010 - 18:23
OI mergaites paskaiciau temuke ir prasviesejo man akyse.
Musu seimoje vyras ir dukra vandeniai ,as dvynys......................Nu mane nervina tas jo letumas,pas mane galva ir mintys sukasi kaip turbina,o ji visur reikia stumti,tempti,aiskinti kaip kas kur ir kada.Toks vazdas,kad namuose turiu du vaikus.....Mano tokiam temperamentui vandenis nuodas yra.........ir kaip suderinti viska........ doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergaite12 @ 2010 11 05, 16:20)
OI mergaites paskaiciau temuke ir prasviesejo man akyse.
Musu seimoje vyras ir dukra vandeniai ,as dvynys......................Nu mane nervina tas jo letumas,pas mane galva ir mintys sukasi kaip turbina,o ji visur reikia stumti,tempti,aiskinti kaip kas kur ir kada.Toks vazdas,kad namuose turiu du vaikus.....Mano tokiam temperamentui vandenis nuodas yra.........ir kaip suderinti viska........ doh.gif


jei vandenis letas, be energijos, neveiklus, vadinasi jam tiesiog neidomu, kazkas netinka ir nepatinka. Reikia geros motyvacijos, reikia sudominti, tada pamatysi - per diena gali kalnus nuversti mirksiukas.gif Perleisk iniciatyva i jo rankas, leisk improvizuoti, paciam spresti - nepazinsi savo vyro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2010 11 05, 18:14)
jei vandenis letas, be energijos, neveiklus, vadinasi jam tiesiog neidomu, kazkas netinka ir nepatinka. Reikia geros motyvacijos, reikia sudominti, tada pamatysi - per diena gali kalnus nuversti  mirksiukas.gif Perleisk iniciatyva i jo rankas, leisk improvizuoti, paciam spresti - nepazinsi savo vyro mirksiukas.gif



Jis daug padaro,rankas auksines turi,bet vat ................truksta to greitumo ir bistrumo kaip pas mane.............. blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LiliLu @ 2010 11 04, 18:16)
Erzindavo kiekvienas pasakymas "ką žmonės pasakys", "visi taip daro"...

o jo... man šios frazės sukelia tik priešpriešą ir norą plaukt prieš tą minią, prieš bandą, o ne kartu su srove ax.gif
Atsakyti
skaičiau apie rėkimą - jau to tai negaliu pakęsti, ilgai nešiojuosi atminty ir širdy, galiu 10metų prisiminti. pati nerėkauju ir kitiems nepatariu biggrin.gif
o va pavydo jausmo turbūt nelabai žinau, ką reiškia g.gif aišku, pagalvoju, kad gal tam geriau sekasi savaime nesvarbu, ar tai santykius, ar materialias vertybes reiškia. bet dėl manęs tegu pažįstamas turi milijoną, aš galiu žinot, kad niekad jo neturėsiu ir galvos neskaudės, tas pat ir su žmonėmis - su kitu mieliau bendrauti - prašau. savivertės neprideda, ko gero, bet, manau, moku gerbti kito žmogaus pasirinkimą
Atsakyti
Agha, man drauge daznai sako, kad as nemoku myleti, nes tipo, nekovoju uz drauga, kad nelaikau, kad neseku, kad netikrinu, kad neprisigalvoju kokiu nesamoniu... Tipo - jeigu tau px kad jis nuejo su draugais baran - reiskia tu jo nemyli. Bet as asmeniskai, nematau reikalo isikibus sedeti salia, skambinti kas 4 minutes (as is viso niekada jam neskambinu), kelti isterikas del to, kad jis paziurejo i pana, kuri akivaizdziai dailesne uz mane - nu ka dabar...
Atsakyti
drinks_cheers.gif

As irgi nepavydi. Ir salia esancio zmogaus nelaikau, nepersekioju, leidziu kvepuoti pilna krutine. Nes man paciai svarbi ta laisve ir nesisavinimas.
Atsakyti
Moterims vandenems su pavydu gal kiek kitaip nei vyrams. Jauciu, kad maniskis mane savinasi (cia gal visiems vyrams tas budinga). Na ir pavydo gaideles kartais jauciasi, bet nesiveliu i gincus, graziuoju bandau ji nuraminti ir itikint, kad jis man svarbiausias.
Sakykit, kaip suprasti, kai susipykstam jis sako ''as nekalbu su tavim'', tai palikti man ji ramybej ar jis taip reikalauja sau demesio, nes pasneka ir vel sako nesneku su tavim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 11 09, 16:27)

Sakykit, kaip suprasti, kai susipykstam jis sako ''as nekalbu su tavim'', tai palikti man ji ramybej ar jis taip reikalauja sau demesio, nes pasneka ir vel sako nesneku su tavim  biggrin.gif


reiškiasi atstok biggrin.gif
aš taip tikrai darau, arba pasakau kad atsotu jei noriu arba tiesiog ignoruoju ir MB jei į kokį jo klausimą neatsakau jis JAU supranta, kad kalbos baigtos
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 11 09, 16:27)
Moterims vandenems su pavydu gal kiek kitaip nei vyrams. Jauciu, kad maniskis mane savinasi (cia gal visiems vyrams tas budinga). Na ir pavydo gaideles kartais jauciasi, bet nesiveliu i gincus, graziuoju bandau ji nuraminti ir itikint, kad jis man svarbiausias.
Sakykit, kaip suprasti, kai susipykstam jis sako ''as nekalbu su tavim'', tai palikti man ji ramybej ar jis taip reikalauja sau demesio, nes pasneka ir vel sako nesneku su tavim  biggrin.gif

Mano draugas-vandenis irgi pavydus. Na, kaip jis sako "as nesu pavydus, bet...". Tame "bet" viskas paslepta.

O kai sako "as nekalbu su tavim" tai jis prikolinasi. Pas vandenius toks humoro jausmas, siek tiek kitoks. p.s. as tai zvengt pradeciau, jei man pasakytu "as nekalbu su tavimi" ir po to pradetu sneketis. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 09 lapkričio 2010 - 16:43