Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(ugzzy @ 2010 10 25, 11:02)
turiu sūnų vandenį,jam tuoj 4m,bet kaip vaikas,labai sunkaus charakterio.Šiaip vaikas geras,bet viskas priklauso nuo nuotaikų,nuo noro.Ir jei jau "užsiciklino" kažką,tai be galo sunku tai išmušt,pakeist.Labai jautrus.Kažkada viena moteris sakė,kad labai sunku vaiką vandenį auginti.Bet suaugę tampa labai gerais žmonėmis.Tai noriu paklausti jūsų,ar jūsų tėvams jūs buvot sunkūs vaikai ax.gif

aš vandenis... mano vyras irgi... studijų laikais teko mokinti viena vandeniuką matematikos... och... sakyčiau doh.gif bet užaugo vaikas, pasikeitė požiūris į daug ką, šiaip didžioji dalis ramesnių vandenių laikomi vos ne autistais ir klaidingai manoma, kad nėra apie ką su jais kalbėti mirksiukas.gif deja deja... labai protingi ir sumanūs tie vandeniukai, todėl siūlyčiau priimti tokius kokius yra ir išmokti su jais draugauti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dowwe: 01 lapkričio 2010 - 18:41
Tiesa tiesiausia - tik geruoju. Riksmu nepernesu, negirdziu, nepakenciu, nereaguoju - tada uzsidarau, iseinu, nebekalbu, sedziu ir galvuoju - kuo nusipelniau to su savimi elgesi, nejaugi taip sunku ramiai pasakyti?
Nepernesu prievartos, pakelto tono, isakomuju nuosaku ir pan.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 10 31, 15:18)
Pati pastebejau, kad vandeniai nekencia rekimo, pakelto tono. Kartais netycia koks grubesnis zodis issprusta ir ziurek jis jau isizeides...Na o gerumu ir svelnumu galima daug ka pasiekti smile.gif


vajej, l.nekenčiu riksmų, barnių, rietenų, nebūtinai juose dalyvauju aš. užtenka būti šalia, girdėti ir man kraujas užverda, nu niekaip nesuprantu, negi negalima gražiai, žmoniškai išsiaiškinti. o jei dar kažkas iš artimųjų riejasi, brrr... galiu sprogt iš pykčio doh.gif
na dėl isižeidimo irgi yra tiesos, pakankamai įžeidi esu, ypač kai pašiepia mano "kitokią" negu kaip visi mano nuomonę...
Atsakyti
Mane tai uzknysa kai man pradeda aiskinti ka ir kaip turiu daryti, ka galvoti.... Nu koks kam skirtumas? Elkites kaip manote yra reikalinga, bet prie ko cia AS?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 11 02, 12:56)
Mane tai uzknysa kai man pradeda aiskinti ka ir kaip turiu daryti, ka galvoti.... Nu koks kam skirtumas? Elkites kaip manote yra reikalinga, bet prie ko cia AS?

Maniskis irgi nekencia kai pradedu aiskinti, sako ir be taves zinau.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 11 02, 12:03)
Maniskis irgi nekencia kai pradedu aiskinti, sako ir be taves zinau.


nieko nėra baisiau už nurodymus, aiškinimus ar įsakymus ir dar pakeltu tonu.
Kažkaip iš karto išsijungia mano klausos aparatas... Ir įsijungia ignoras. cool.gif

artimesnės aplinkos žmonės šitą jau žino, ir nepraktikuoja su manimi biggrin.gif
Atsakyti
vakar turejau viena pvz: vandenei buvo priekaistauta ir pavydima is vyro puses del draugisku santykiu su bendradarbiu. ko pasekoje vandene pakviete bendradarbi i svecius supazindinti su savo vyru, kad tas nieko "blogo" negalvotu. visu ne-vandeniu aplinkiniu reakcija: kaip gali vestis meiluzi i namus, tai yra nenormalu. man, vandenei, visiskai nesuprantama, kodel zmones negali suvokti elementariu normaliu santykiu ir kokio B jie klijuoja etiketes? Ar cia jie pagal save sprendzia?
Atsakyti
oj... gera situacija thumbup.gif
tikrai mažai kas tai supranta... ypač ne vandeniai, ir kartais durnina mus vandenius už tokį nuoširdų atvirumą...
bet kagi... mes tokia... atlapaširdžiai... ax.gif kartais žinoma net per daug...
Atsakyti
Būtent.. Per daug aš atvira, per daug.. Bet aš vandenė, taip turi būti ax.gif
Atsakyti
Aš tai betkam neatvirauju, kažkaip turi daug laiko praeit, kad taip šast viską nuo širdies galėčiau tėkšt biggrin.gif
Bet pati tai labai mėgstu kai man atvirai viską pasisako, o ne kažką numykia neaiškiai, atseit mįslė, išsiaiškink pati doh.gif
Ir man labai pikta, kai bandoma pakeist mano mąstymą fear.gif aleliuja, apsaugokit visi velniai ir dievai, tada jau užsidarau, ignoruoju ir baigta su tuo žmogum blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Na vandenes apsvieskit mane, nes visai pasimeciau. Ar gali buti tie vandeniai istikimi. Maniskis manes sieke apie 1.5 metu (su pertraukomis), kol galiausiai pradejome draugauti. Tuo metu turejo kelias merginas, nuo manes to ne neslepe. Ir dabar pastebiu, kad rodo demesi ir kitoms moterims. As jo klausiau, sakau tai ne as viena tau patinku, o jis "ne, tave as myliu". Pavydo scenu nekeliu, bandau graziuoju, bet jis supranta kad pavydziu. Na o pats yra ziauriai pavydus. Tai ir nezinau tiketi juo ar tik makaronus jis man kabina...
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 11 04, 10:46)
Na vandenes apsvieskit mane, nes visai pasimeciau. Ar gali buti tie vandeniai istikimi. Maniskis manes sieke apie 1.5 metu (su pertraukomis), kol galiausiai pradejome draugauti. Tuo metu turejo kelias merginas, nuo manes to ne neslepe. Ir dabar pastebiu, kad rodo demesi ir kitoms moterims. As jo klausiau, sakau tai ne as viena tau patinku, o jis "ne, tave as myliu". Pavydo scenu nekeliu, bandau graziuoju, bet jis supranta kad pavydziu. Na o pats yra ziauriai pavydus. Tai ir nezinau tiketi juo ar tik makaronus jis man kabina...

vandeniai yra pavydus, bet tau gi pasake - "tave as myliu". nu ir as ir mano draugas mes visada skiriam demesi priesingos lyties atstovams... o ka? mes gi "vienas kita mylim" - o kiti siaip... faina bendrauti, nes savuose sultyse virtis - nu atsibos greitai
Atsakyti