Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Aushrita @ 2011 05 26, 22:37)
Tai jei aiskiai pasakysi kad nori demesio,tai vistiek supras tai kaip "man truksta demesio" o jis nezino juk kaip ji duot,tai kokia prasme taip klaust?  biggrin.gif

Nu as atsiprasau - jus tikra avine. Juk aiskiai pasakyta - "noriu bucinio", "noriu apkabinimo", "noriu apsikabinus pasedeti", "noriu iseiti tik dviese pabuti gamtoje".. ***, kas neiasku?
tokio dalyko, kaip "demesys" neegzistuoja, ar tu supranti? egzistuoja konkretus veiksmai, isreiskiantis aistra, svelnuma, meile ir t.t. nu aiskiau? *****, as per viena zingsni nuo to, kad pasiulyti tau palikti vandeni ramybeje ir ieskotis kito vaikino. Nes su tokiu nesusisnekejimu jus vistiek ilgai nepratempsite.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 27, 10:24)
Juk aiskiai pasakyta - "noriu bucinio", "noriu apkabinimo", "noriu apsikabinus pasedeti",


bet tuo metu jis gali nenorėti ,,apsikabinus pasėdėti ":ax:
ir tikrai gali..
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 05 27, 11:09)
bet tuo metu jis gali nenorėti ,,apsikabinus pasėdėti ":ax:
ir tikrai gali..

taip - kas be ko smile.gif ir ta igarsina.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 27, 12:14)
taip - kas be ko smile.gif ir ta igarsina.



nu tai gal kas nors nori pastoviai būti apkabintas?smile.gif
o jei dar koks ambicingas pasitaikys? tai išgirdęs neigiamą atsakymą į prašymą pabučiuoti... mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 05 27, 13:45)
nu tai gal kas nors nori pastoviai būti apkabintas?smile.gif
o jei dar koks ambicingas pasitaikys? tai išgirdęs neigiamą atsakymą į prašymą pabučiuoti... mega_shok.gif

Bet juk buna, kad ir jus atstumiat, jeigu tuo metu nenorit sedet apsikabinus, o jis nori? na o del ambiciju, tai reikia turet supratingumo.
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 05 27, 12:45)
nu tai gal kas nors nori pastoviai būti apkabintas?smile.gif
o jei dar koks ambicingas pasitaikys? tai išgirdęs neigiamą atsakymą į prašymą pabučiuoti... mega_shok.gif

lotuliukas.gif nu tada bus kaip aushritei.. 'noriu' is viskas. sakyk ka nesakes.
Atsakyti
,,Vandenio neįmanoma priversti. Tačiau Vandenį galima sudominti. Ir jei tai pavyksta, laimi visi"
nu tai reikia sudominti ax.gif ir bus to dėmesio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 27, 10:24)
Nu as atsiprasau - jus tikra avine. Juk aiskiai pasakyta - "noriu bucinio", "noriu apkabinimo", "noriu apsikabinus pasedeti", "noriu iseiti tik dviese pabuti gamtoje".. ***, kas neiasku?
tokio dalyko, kaip "demesys" neegzistuoja, ar tu supranti? egzistuoja konkretus veiksmai, isreiskiantis aistra, svelnuma, meile ir t.t. nu aiskiau? *****, as per viena zingsni nuo to, kad pasiulyti tau palikti vandeni ramybeje ir ieskotis kito vaikino. Nes su tokiu nesusisnekejimu jus vistiek ilgai nepratempsite.

As aplamai tik noriu jus paerzinti,matau kad neturite kur emociju lieti nes su draugu juk nesisnekat,tai ir putojates cia biggrin.gif Jus ne diskutuojate o tiesiog persate man savo nuomone iki nukritimo doh.gif galit mano postus ignoruoti nebent jums labai linksma taip elgtis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 27, 20:39)
lotuliukas.gif nu tada bus kaip aushritei.. 'noriu' is viskas. sakyk ka nesakes.

Niekada nesakiau noriu ir viskas. Sakiau kad man reikia demesio kaip ir kiekvienai merginai. Anyway,ka cia as su vandeniu kalbu,juk jus atskiram pasauly skraidote biggrin.gif dabar galite putotis toliau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 27, 10:24)
Nu as atsiprasau - jus tikra avine. Juk aiskiai pasakyta - "noriu bucinio", "noriu apkabinimo", "noriu apsikabinus pasedeti", "noriu iseiti tik dviese pabuti gamtoje".. ***, kas neiasku?
tokio dalyko, kaip "demesys" neegzistuoja, ar tu supranti? egzistuoja konkretus veiksmai, isreiskiantis aistra, svelnuma, meile ir t.t. nu aiskiau? *****, as per viena zingsni nuo to, kad pasiulyti tau palikti vandeni ramybeje ir ieskotis kito vaikino. Nes su tokiu nesusisnekejimu jus vistiek ilgai nepratempsite.

Taip as avine ir man tai patinka bigsmile.gif Ir kas cia per manieros kaip mazas vaikas turiu sakyti noriu to noriu ano,vyras pats turi suprast kad jei as prasau demesio tai ir reiskia apkabinima,bucini ar pan,juk negalvoja kad prasau jo isplaut indus lotuliukas.gif
O kiek mes tempsime tikrai ne jums pamatuoti nes ziuriu jus visus vandenius matuojat viena liniuote,t.y pagal save tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 27 gegužės 2011 - 21:49
Taika victory.gif
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2011 05 27, 23:58)

O as ir nepykstu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 27, 21:48)
As aplamai tik noriu jus paerzinti,matau kad neturite kur emociju lieti nes su draugu juk nesisnekat,tai ir putojates cia  biggrin.gif Jus ne diskutuojate o tiesiog persate man savo nuomone iki nukritimo  doh.gif galit mano postus ignoruoti nebent jums labai linksma taip elgtis  biggrin.gif
Papildyta:

Niekada nesakiau noriu ir viskas. Sakiau kad man reikia demesio kaip ir kiekvienai merginai. Anyway,ka cia as su vandeniu kalbu,juk jus atskiram pasauly skraidote  biggrin.gif  dabar galite putotis toliau  4u.gif
Papildyta:

Taip as avine ir man tai patinka  bigsmile.gif  Ir kas cia per manieros kaip mazas vaikas turiu sakyti noriu to noriu ano,vyras pats turi suprast kad jei as prasau demesio tai ir reiskia apkabinima,bucini ar pan,juk negalvoja kad prasau jo isplaut indus  lotuliukas.gif
O kiek mes tempsime tikrai ne jums pamatuoti nes ziuriu jus visus vandenius matuojat viena liniuote,t.y pagal save  tongue.gif


oi, lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .... tingiu net komentuot, bet net garsiai susizvengiau. Gerai, kad man gyvenime avinai nepasipainioja... rolleyes.gif
Atsakyti
Kokios nuotaikos pas jus, vandenės? bigsmile.gif Skaičiau kažkur horoskopą, kad labai seksis kūryboj, tai tikrai, jau kelias dienas piešiu ir visokius dalykėlius su akrilu ir akvarele makliavoju biggrin.gif
Atsakyti