Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(besišypsanti @ 2011 05 25, 12:15)
Taip, mergaites, jus visiskai teisios. Vakar turejau daug darbo, paskui dar papromagavau viena, tai pats pradejo manes ieskoti. va ir tas dalykas, jeigu bunu su draugem kokioj kavinej ar pan, tai staiga ir jam reikia susitikti, tada rasineja, ka mes taip ilgai veikiam ir pan biggrin.gif
Tik bijau, kad galiausiai vakar viska sugadinau. Atsiprasiau, sliumbiau puse nakties. kol kas ir jo jokios reakcijos.

ka padarei? del ilgo susitikimo su draugemis nemanau, kad galejo priekaistauti ar tuo labiau - pykti. Klok, ka prisidirbai?
Atsakyti
pries vandeni apskritai sunku ka nors prisidirbti, taigi nepergyvenk... Svarbiausia - nuosirdziai pasisakyti kaip jauties ir ka pridirbai ir po 5 min jis jau bus tai pamirses. Vandeniui svarbiausia - pasitikejimas ir nuosirdumas, net ir didziausia nuodeme padarius. O greiciausiai tai jis net nesupras ko tu isvis cia panikuoji ir ko bliovei puse nakties rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 05 25, 19:42)
pries vandeni apskritai sunku ka nors prisidirbti, taigi nepergyvenk... Svarbiausia - nuosirdziai pasisakyti kaip jauties ir ka pridirbai ir po 5 min jis jau bus tai pamirses. Vandeniui svarbiausia - pasitikejimas ir nuosirdumas, net ir didziausia nuodeme padarius. O greiciausiai tai jis net nesupras ko tu isvis cia panikuoji ir ko bliovei puse nakties  rolleyes.gif

JO. KAS YRA TAS YRA. supratlivi mes, vendeniai.
Atsakyti
Ne ne del draugiu, del to nieko nesako. Ai ten as pati ji uzsipuoliau (nesomoniu prikalbejau), mat man demesio truksta blush2.gif o kai tai elgiuosi, tai jis visai nebebendrauja. Bet viskas gerai, pasirodo net nebuvo supykes, susitaikem. Tai va blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 05 25, 22:15)
Ne ne del draugiu, del to nieko nesako. Ai ten as pati ji uzsipuoliau (nesomoniu prikalbejau), mat man demesio truksta  blush2.gif o kai tai elgiuosi, tai jis visai nebebendrauja. Bet viskas gerai, pasirodo net nebuvo supykes, susitaikem. Tai va blush2.gif

lotuliukas.gif zinai, kodel po tokiu fintusu nebebendrauja? Nes nebezino kaip. Mes apskritai nezinom kas yra per ciudas - "rodyti demesi". Tai kazkas labai neapciopiamo ir nesuprantamo. Nu pagal mane - tai prieiti apkabinti ir eiti toliau savais reikalais. O kai dar atseit, uzpuola, kad demesio truksta - nu as tada irgi i krumus. Nu ne-zi-nau as, kaip ta demesi isreiksti. Tai man lengviau patupeti kamputyje tamsoje, kol tau praeis tas "demesio trukumas". Man normalu, kai vat skambina draugai - reikia jiems pagalbos. Cia viskas aisku. Paskambina, kad reikia to ir ano - darau, padedu, surandu. Nu o kas tas "demesio trukumas" - jau pardon, as nezinau kaip ji reikia rodyti.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 26, 08:46)
lotuliukas.gif zinai, kodel po tokiu fintusu nebebendrauja? Nes nebezino kaip. Mes apskritai nezinom kas yra per ciudas - "rodyti demesi". Tai kazkas labai neapciopiamo ir nesuprantamo. Nu pagal mane - tai prieiti apkabinti ir eiti toliau savais reikalais. O kai dar atseit, uzpuola, kad demesio truksta - nu as tada irgi i krumus. Nu ne-zi-nau as, kaip ta demesi isreiksti. Tai man lengviau patupeti kamputyje tamsoje, kol tau praeis tas "demesio trukumas". Man normalu, kai vat skambina draugai - reikia jiems pagalbos. Cia viskas aisku. Paskambina, kad reikia to ir ano - darau, padedu, surandu. Nu o kas tas "demesio trukumas" - jau pardon, as nezinau kaip ji reikia rodyti.


labai taikliai drinks_cheers.gif , tik manau sita posta supras tik vandeniai, nes kitiems ir toliau kils klausimas "o kodel?"
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 05 26, 11:25)
labai taikliai  drinks_cheers.gif , tik manau sita posta supras tik vandeniai, nes kitiems ir toliau kils klausimas "o kodel?"

nu jooo.... "o kodel"... o kodel lapai zali? o kodel mes turime ausis? o kodel sugalvojo telefona? nu *****, *****... nu todel.. siaip, sito reikalo su demesiu - as nesuprantu. as jo nereikalauju is draugo, jis nereikalauja is manes. nes mes nezinom kas tas yra. man nesuprantama. jeigu man norisi svelnumo, as prieinu ir paprasau, kad mane apkabintu. nu ir viskas, daugiau man nieko nereikia. juk as turiu noru, bet turiu ir liezuvi. As gi galiu pasakyti ko noriu, ane? Kodel tureciau telepatija uzsimineti ir dar is kitu laukti telepatiniu sugebejimu mano atzvilgiu?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 26, 10:46)
lotuliukas.gif zinai, kodel po tokiu fintusu nebebendrauja? Nes nebezino kaip. Mes apskritai nezinom kas yra per ciudas - "rodyti demesi". Tai kazkas labai neapciopiamo ir nesuprantamo. Nu pagal mane - tai prieiti apkabinti ir eiti toliau savais reikalais. O kai dar atseit, uzpuola, kad demesio truksta - nu as tada irgi i krumus. Nu ne-zi-nau as, kaip ta demesi isreiksti. Tai man lengviau patupeti kamputyje tamsoje, kol tau praeis tas "demesio trukumas". Man normalu, kai vat skambina draugai - reikia jiems pagalbos. Cia viskas aisku. Paskambina, kad reikia to ir ano - darau, padedu, surandu. Nu o kas tas "demesio trukumas" - jau pardon, as nezinau kaip ji reikia rodyti.

Supratau, tai reiskias nereikia laukti kol susipras, o tiesiog aiskiai paprasyti, ko as noriu.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 05 26, 11:55)
Supratau, tai reiskias nereikia laukti kol susipras, o tiesiog aiskiai paprasyti, ko as noriu.

butent smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 26, 14:36)

Reiks isbandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai jei aiskiai pasakysi kad nori demesio,tai vistiek supras tai kaip "man truksta demesio" o jis nezino juk kaip ji duot,tai kokia prasme taip klaust? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 26, 21:37)
Tai jei aiskiai pasakysi kad nori demesio,tai vistiek supras tai kaip "man truksta demesio" o jis nezino juk kaip ji duot,tai kokia prasme taip klaust?  biggrin.gif


"trukt uz vadziu - vel is pradziu" lotuliukas.gif
Jus pirma sau atsakykit i klausima KOKIO demesio jums reikia? Neprasykit demesio apskritai.. Jei reikia kad dazniau apkabintu - taip ir sakykit, kad dazniau nusivestu i kina - taip ir sakykit, kad kavos atnestu i lova - taip ir sakykit ir tt...tt... o ne "man truksta demesio" schmoll.gif
Atsakyti