Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(besišypsanti @ 2011 05 22, 15:45)
Jeigu nepaslaptis kiek su vandeniu buvot pazystami, draugavote, kol sukuret seima?
Speju, kad vandeniai vyrai gali buti tikrai geri tevai, tik turi patys labai noreti susilaukti vaiku.




su vandeniu susipažinau turistaudama. tuo metu turėjau vaikiną, tai apie pusmetį visi trys makalavomės doh.gif , kol apsisprendžiau. paskui dar draugavom apie metus.
kai pagalvoju, tai dabar net pačiai keista, kad jis buvo toks atkaklus g.gif
vaikų labai norėjo ir labai jais rūpinasi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 05 22, 17:24)
kai pagalvoju, tai dabar net pačiai keista, kad jis buvo toks atkaklus g.gif 
vaikų labai norėjo ir labai jais rūpinasi wub.gif

nieko keisto, jei vandenis kažko siekia iš nuoširdaus vidinio jausmo, tai atkaklumo tikrai netrūksta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 05 22, 18:24)

kai pagalvoju, tai dabar net pačiai keista, kad jis buvo toks atkaklus g.gif 


Maniskis manes sieke 1.5 metu (su pertraukom), kol galiausiai pasidaviau. Ir kaip jam nenusibodo, nes siaip jis nera labai kantrus, visko nori cia ir dabar. Visaip stumiau ji nuo saves, o dabar suku galva kaip islaikyti. Draugaujam 8 menesius, nors jis sako, kad jau 2 metus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 21, 18:14)
Ziurint kokiame kontekste vartoti zodi 'seima' ir kas kaip ja supranta. pas vandenius tai labiau zmona-drauge, vaikas-draugas. tokia draugu kompanija. jeigu tai - tada 'seimos' zmones. bet jeigu tradiciniu suvokimu suprasti zodi 'seima' - tada ne, ne seimos.

Taip,ta ir turejau omeny nes as jam kaip drauge speju su vaikais taip pat butu. Maniskis sako kad vaiku nori,o as dar nelabai,dabar galvoju ar nebusiu as jam numususi ta nora nes apie tai kazkaip nebeuzsimena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 05 21, 19:15)
Maidenana, o tai žmona vyrui ir ir yra draugė. toks mano tradicinis požiūris:)
o jei ne draugė, tai kokio bieso jie kartu?

Nu taip. bet buna kitokiu, kur ten 'zmona', tai 'zmona'. nemoku paaiskinti. kur ne drauge, kur grinai zmona.

mano draugas labai nori vaiku. seima jam sventa, tretieji asmenys jam nepriimtini. nu, bent jau kol kas. kas bus veliau pamatysim.
Papildyta:
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 23, 08:18)
Taip,ta ir turejau omeny nes as jam kaip drauge speju su vaikais taip pat butu. Maniskis sako kad vaiku nori,o as dar nelabai,dabar galvoju ar nebusiu as jam numususi ta nora nes apie tai kazkaip nebeuzsimena  smile.gif

Jeigu jis pasake, kad nori vaiku, tai nereiskia, kad jis nori ju siandien po pietu. Kol nesako kada jis jus nori, tol buk rami ir uzsiimk savais reikalais. Patikek, kai jam noresis - jis prades vos ne menesius delioti kaip ir kada cia uzsiveisti vaika, kad gautusi vandenis. biggrin.gif vat tada jau busi papuolusi kaip musele i isrugas.
Atsakyti
Na va, prasidejo mano vandeniui nekalbadieniai. Sako, kad viskas gerai jam. Visokie reikalai, reikaliukai, o dar draugams padeda ir pan, va ir neliko laiko, o gal noro buti su manim verysad.gif . Patarkit dar karta, ka man tokiu atveju daryti, rodyti jam demesi, ar laukti, kol pats prabils? Aisku man net labai norisi jam paskambinti ar parasyti, bet nesinori but ignoruojamai.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 23, 10:29)
Jeigu jis pasake, kad nori vaiku, tai nereiskia, kad jis nori ju siandien po pietu. Kol nesako kada jis jus nori, tol buk rami ir uzsiimk savais reikalais. Patikek, kai jam noresis - jis prades vos ne menesius delioti kaip ir kada cia uzsiveisti vaika, kad gautusi vandenis.  biggrin.gif vat tada jau busi papuolusi kaip musele i isrugas.

Na tiek as suprantu kad ne siandien po pietu. As esu pasakiusi kad vaiku noriu kai bus kur gyventi ir bus ka jam duoti,tai dabar ir nebesneka apie tai,nes nuomojames buta ir savo dar neturim,tikiuos ne su visam nustojo kalbeti smile.gif Na o del uzveisimo,tikrai ne visada galima suplanuoti taip tiksliai,cia jau kaip D duos rolleyes.gif ir neiko blogo nebutu jei vaikas butu vandenis,man tai nera taip svarbu.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 05 24, 18:40)
Na va, prasidejo mano vandeniui nekalbadieniai. Sako, kad viskas gerai jam. Visokie reikalai, reikaliukai, o dar draugams padeda ir pan, va ir neliko laiko, o gal noro buti su manim  verysad.gif . Patarkit dar karta, ka man tokiu atveju daryti, rodyti jam demesi, ar laukti, kol pats prabils? Aisku man net labai norisi jam paskambinti ar parasyti, bet nesinori but ignoruojamai.

Nueik pasitusinti su draugemis ir apskritai, pagalvok apie ka nors kita. pagulek vonioje, nueik i parkeli.. zodziu, neturi ka veikti? man tai kaifas, kai mano vandenis nori pabuti su draugais. o kai isgirsta, kad as irgi turiu savu reikalu milijona (nu ir as gi vandene) ir praktiskai neapsisprendziu katruos pirmiau nuveiksiu - tai sako 'as tik porai valandu..." unsure.gif lotuliukas.gif ir grinai porai valandu.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 05 24, 17:40)
Na va, prasidejo mano vandeniui nekalbadieniai. Sako, kad viskas gerai jam. Visokie reikalai, reikaliukai, o dar draugams padeda ir pan, va ir neliko laiko, o gal noro buti su manim  verysad.gif . Patarkit dar karta, ka man tokiu atveju daryti, rodyti jam demesi, ar laukti, kol pats prabils? Aisku man net labai norisi jam paskambinti ar parasyti, bet nesinori but ignoruojamai.

as patarciau laukti. pati esu vandenis, tai patikek, kiek pas mane reikalu, o dar kiek eilej laukia mano pagalbos, as pati niekur nesuspeju. buna nekalbadieniai, bet jie praeis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 05 24, 17:40)
Na va, prasidejo mano vandeniui nekalbadieniai. Sako, kad viskas gerai jam. Visokie reikalai, reikaliukai, o dar draugams padeda ir pan, va ir neliko laiko, o gal noro buti su manim  verysad.gif . Patarkit dar karta, ka man tokiu atveju daryti, rodyti jam demesi, ar laukti, kol pats prabils? Aisku man net labai norisi jam paskambinti ar parasyti, bet nesinori but ignoruojamai.


jeigu sako, viskas gerai, vadinasi viskas gerai... duok zmogui savo reikalus susitvarkyt. Pati tuo meti savais pasirupink. Is patirties galiu pasaky kuo maziau lakstysi ir lisi i akis vandeniui, tuo dazniau JIS paskui tave ims lakstyt ir noret but kartu.. Tiesiog jam reikia jaustis laisvam, nepriristam prie grandines ir jei suteiksi jam tokia iliuzija... mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, mergaites, jus visiskai teisios. Vakar turejau daug darbo, paskui dar papromagavau viena, tai pats pradejo manes ieskoti. va ir tas dalykas, jeigu bunu su draugem kokioj kavinej ar pan, tai staiga ir jam reikia susitikti, tada rasineja, ka mes taip ilgai veikiam ir pan biggrin.gif
Tik bijau, kad galiausiai vakar viska sugadinau. Atsiprasiau, sliumbiau puse nakties. kol kas ir jo jokios reakcijos.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 05 25, 12:15)
Taip, mergaites, jus visiskai teisios. Vakar turejau daug darbo, paskui dar papromagavau viena, tai pats pradejo manes ieskoti. va ir tas dalykas, jeigu bunu su draugem kokioj kavinej ar pan, tai staiga ir jam reikia susitikti, tada rasineja, ka mes taip ilgai veikiam ir pan biggrin.gif
Tik bijau, kad galiausiai vakar viska sugadinau. Atsiprasiau, sliumbiau puse nakties. kol kas ir jo jokios reakcijos.




sugadinai išeidama viena papramogauti? g.gif
ar ne taip supratau?
Atsakyti