Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(cherruti @ 2011 05 16, 10:39)
Paaiškinkite man, vandenės, dar vieną dalykėlį...  ax.gif mes su savo vandeniu, na, toks jausmas, kad tiesiog "užkeikti"-kartu būti negalim (auros nesueina ar koks velnias), atskirai-irgi niekaip-vis sugrižtam vienas pas kitą ir taip gerai būna...Iki kito karto..
Vakar man pareiškė, kad nebežino, ar nori būti su manimi... Kaip į tai turėčiau reaguoti? Tuo labiau, kad tai jau ne pirmas kartas, kai jis "negali būti, jaučiasi pasimetęs ir kažkas ten jam mintyse susisukę".. Bet po to vėl pats pas mane "sugrįžta", nori bendrauti... nesuprantu aš jau išvis-čia toks būdas, realus nenoras būti su manimi ar kas... Ir kaip tokiu atveju elgtis... Laukti "stebuklo" ar galų gale suvokti, kad čia jau tikrai "pabaiga"..Nes tokie dalykai veda iš proto...Noriu-nenoriu-galiu-negaliu...
Sorriukas, kad čia dalinuosi savo problemomis (gal ne laikas ir ne vieta), bet baisiai noriu suprasti tą savo vandenį ir tai, kaip man elgtis toliau...

Vandeniai nepakencia gincytis. tai juos issekina. Todel jeigu pas jus nuolatiniai gincai - tai skyrybos. Bet vandeniai prisirisa prie zmoniu, todel labai sunku issiskirti ir priimti si sprendima galutinai.
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 16, 00:07)
Na jis dirba daug as irgi tai to laisvalaikio nera labai daug,bet jei kur vaziuojam tai kartu,atskirai mums nepatinka  4u.gif
Va ir as manau kad taip ir yra,jam gera but be pliurpalu  rolleyes.gif

Daug dirba, reiskia buna pavarges, o dar tu lendi su pasnekesiais, tiesiog buk salia jo, palaikyk, tada jis tikrai tau atsidekos.
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 16, 11:51)
Vandeniai nepakencia gincytis. tai juos issekina. Todel jeigu pas jus nuolatiniai gincai - tai skyrybos. Bet vandeniai prisirisa prie zmoniu, todel labai sunku issiskirti ir priimti si sprendima galutinai.

Jeigu tik kyla koks konfliktas jis praso nesipykt, o jeigu as vistiek nenustoju aiskintis jis pasako savo nuomone ir viskas, sako galvok ka nori daugiau nesnekesiu. Desimt kartu apie ta pati nesnekes ir neirodines.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 05 16, 12:20)
Jeigu tik kyla koks konfliktas jis praso nesipykt, o jeigu as vistiek nenustoju aiskintis jis pasako savo nuomone ir viskas, sako galvok ka nori daugiau nesnekesiu. Desimt kartu apie ta pati nesnekes ir neirodines.

Jo, pas mus taip pat. Bet jeigu musu nuomones nesutampa, tada mes diskutuojame. Bet tai buna grinai diskusija, ne gincas, nei vienas nera aklai isikibes savo nuomones, tiesiog susakome kas ka mano, uzduodam klausimus. Pvz, musu astriausia diskusija yra ar galima zudyti zmones. Na, ne tik gerus, bet ir blogus, tarkim. Ar psichopatus, ar kilerius, ar nacius. Cia galim valandu valandas kalbetis.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 05 16, 12:20)
Daug dirba, reiskia buna pavarges, o dar tu lendi su pasnekesiais, tiesiog buk salia jo, palaikyk, tada jis tikrai tau atsidekos.
Papildyta:

Jeigu tik kyla koks konfliktas jis praso nesipykt, o jeigu as vistiek nenustoju aiskintis jis pasako savo nuomone ir viskas, sako galvok ka nori daugiau nesnekesiu. Desimt kartu apie ta pati nesnekes ir neirodines.

As irgi bunu pavargus na bet neesme biggrin.gif

Del antros dalies... drinks_cheers.gif zodis i zodi doh.gif iskart sako "nesipykim" arba "tu vel nori pyktis"? Jei as dar paburbu irgi sako "galvok kaip nori",man visad atrode kad jis nuslept kazka nori arba tiesos nenori sakyt,o pasirodo kad nea,reiskias cia toks jo "paskutinis zodis" lotuliukas.gif ir apie tai ka kalbejom nebeuzsimena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cherruti @ 2011 05 16, 09:39)
Paaiškinkite man, vandenės, dar vieną dalykėlį...  ax.gif mes su savo vandeniu, na, toks jausmas, kad tiesiog "užkeikti"-kartu būti negalim (auros nesueina ar koks velnias), atskirai-irgi niekaip-vis sugrižtam vienas pas kitą ir taip gerai būna...Iki kito karto..
Vakar man pareiškė, kad nebežino, ar nori būti su manimi... Kaip į tai turėčiau reaguoti? Tuo labiau, kad tai jau ne pirmas kartas, kai jis "negali būti, jaučiasi pasimetęs ir kažkas ten jam mintyse susisukę".. Bet po to vėl pats pas mane "sugrįžta", nori bendrauti... nesuprantu aš jau išvis-čia toks būdas, realus nenoras būti su manimi ar kas... Ir kaip tokiu atveju elgtis... Laukti "stebuklo" ar galų gale suvokti, kad čia jau tikrai "pabaiga"..Nes tokie dalykai veda iš proto...Noriu-nenoriu-galiu-negaliu...
Sorriukas, kad čia dalinuosi savo problemomis (gal ne laikas ir ne vieta), bet baisiai noriu suprasti tą savo vandenį ir tai, kaip man elgtis toliau...


oi, kaip pazistama blush2.gif ... as tokia pati - viena diena reikia, kita - ne,viena noriu, kita - nu duokit man laisve.. man po eiliniu sugrizimu draugas sako "gi tu sakei, kad.. bla bla bla..." tai mano atsakymas visada buna "o tu maziau klausyk ka as sakau, prikalbet galiu visko ir daug - klausyk sirdies". Ir jums patariu ta pati mirksiukas.gif Niekur jis nedings, jei tik pati to nenoresit. Na, uzsidarys porai dienu, isjungs telefona, isvaziuos kur vienas "pailseti".. bet GRIS, ir vel elgsis lyg niekur nieko ir net nesupras kas jums cia neaisku ir apie kokias cia skyrybas paistot.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 05 16, 14:23)
oi, kaip pazistama blush2.gif ... as tokia pati - viena diena reikia, kita - ne,viena noriu, kita - nu duokit man laisve.. man po eiliniu sugrizimu draugas sako "gi tu sakei, kad.. bla bla bla..." tai mano atsakymas visada buna "o tu maziau klausyk ka as sakau, prikalbet galiu visko ir daug - klausyk sirdies". Ir jums patariu ta pati mirksiukas.gif  Niekur jis nedings, jei tik pati to nenoresit. Na, uzsidarys porai dienu, isjungs telefona, isvaziuos kur vienas "pailseti".. bet GRIS, ir vel elgsis lyg niekur nieko ir net nesupras kas jums cia neaisku ir apie kokias cia skyrybas paistot.. 4u.gif

Jo jo, man irgi daznai sako "daugiau klausyk ka as sakau"... is serijos - nu ta minute jam taip vaidenosi.
Atsakyti
O kokie tevai buna vandeniai,ar tai seimos zmones? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 20, 18:17)
O kokie tevai buna vandeniai,ar tai seimos zmones?  rolleyes.gif


ne, ne seimos zmones vandeniai, bet jei turi vaiku, tai juos augina labai liberaliai, na, tokie tevai-draugai.
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 20, 19:17)
O kokie tevai buna vandeniai,ar tai seimos zmones?  rolleyes.gif



nežinau kaip kiti, o MB vandenis labai myli vaikus. ir mane tongue.gif .
Atsakyti
Ziurint kokiame kontekste vartoti zodi 'seima' ir kas kaip ja supranta. pas vandenius tai labiau zmona-drauge, vaikas-draugas. tokia draugu kompanija. jeigu tai - tada 'seimos' zmones. bet jeigu tradiciniu suvokimu suprasti zodi 'seima' - tada ne, ne seimos.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 21, 18:14)
Ziurint kokiame kontekste vartoti zodi 'seima' ir kas kaip ja supranta. pas vandenius tai labiau zmona-drauge, vaikas-draugas. tokia draugu kompanija. jeigu tai - tada 'seimos' zmones. bet jeigu tradiciniu suvokimu suprasti zodi 'seima' - tada ne, ne seimos.




Maidenana, o tai žmona vyrui ir ir yra draugė. toks mano tradicinis požiūris:)
o jei ne draugė, tai kokio bieso jie kartu?
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 05 20, 21:44)
nežinau kaip kiti, o MB vandenis labai myli vaikus. ir mane tongue.gif .

Jeigu nepaslaptis kiek su vandeniu buvot pazystami, draugavote, kol sukuret seima?
Speju, kad vandeniai vyrai gali buti tikrai geri tevai, tik turi patys labai noreti susilaukti vaiku.
Atsakyti