Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(cherruti @ 2011 05 13, 14:50)
Ačiū mergaitės 4u.gif
Na, ką, bandysiu savo kantrybę smile.gif smile.gif Nes tenka pripažinti, kad ir kokie tie vandeniai man atrodo "trenkti" (prašau tik neįsižeisti, nes, kiek susidūriau, jūs ir gana įžeidūs  smile.gif ), bet savotiškai traukia nors tu ką  wub.gif



čia gal net ne apie kantrybę kalba... g.gif
tiesiog reikia priimti juos tokius, kokie yra 4u.gif
o įžeidūs tai ir skorpionai gali būti ...ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 05 13, 14:45)
tikrai ax.gif .
man buvo atlyginta 4u.gif  4u.gif
bet iki tol, kol susivokiau, pasikankinau kaip kai kurios, čia rašančios smile.gif


kaip gražiai apie savo vandenį atsiliepiat, ne kilo klausimas kas Jūs pagal zodiaką? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 05 13, 15:36)
kaip gražiai apie savo vandenį atsiliepiat, ne kilo klausimas kas Jūs pagal zodiaką?  bigsmile.gif




a jo ... tas vandenis didžiausia gyvenimo dovana 4u.gif
pirmiausia -ačiū vandeniui, kad atlaikė mano skorpioniškumą ax.gif , antriausia-ačiū man, kad sugebėjau pakilti į tokį lygį , kad suprasčiau vandenių sielą ...
nu fainas aš skorpionas, ką besakyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 13, 13:55)
Cherutti - atskirkite "as noriu" ir zmogaus natura. Jis tokio charakterio, tokio budo, kad jam reikia prie zmoniu pripratineti ilgai, nepaisant, kaip is sono atrodo, lengvo subendravimo su visais. Ar buti linksmu/liudnu/bendraujanciu/nebendraujanciu yra egoizmas? Tai yra bruozas, kurio niekas nepakeis. Charakteris, natura. kaip akiu spalva - nepakeisi. ir vardan jusu jis nesikeis.

Jo,o gal mano irgi tokia natura-??? Jus isvis ziuriu pateisinate tik vandeni,t.y viena puse o siaip santykiuose del pykciu niekada nebuna kaltas vienas zmogus o kalti abu,as- kad noriu sneketis-jis kad nenori sneketis. Vat ir viskas.
Papildyta:
QUOTE(Vifsla @ 2011 05 12, 21:43)
aš jus kuo puikiausiai suprantu 4u.gif ,
20+ metų gyvenu šalia nuostabaus vandenio..
jei turėsit šventos kantrybės jis pradės kalbėti
hihihi.gif

Aciu,deja didele kantrybe nepasizymiu bet stengsiuos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 13, 11:02)
Nu ko jus ta vargsa vandeni per danti traukiat? Ko jus negirdite kas jums sakoma? Jus uzsispirete kad vat "noriu kad jis kalbetu", veliau bus "noriu, kad sedetum namie", dar veliau "be mano zinios ne kojos"... jus pati zlugdot santykius. kaip jums nesuprantama, kad zmogus NEPASIRUOSES su jumis atvirauti? ar jus apskritai suvokiate, kad pas jus tik "as noriu". o ko nori jis - jums ne motais.
As labai atsiprasau, bet elgiates kaip kurcia egoiste mylimo zmogaus atzvilgiu.

Deja jus su juo negyvenate ir nezinote visu niuansu. Jo norai ir isklausomi ir pildomi,nesu nei kurcia nei egoiste. Tiesiog zmogus (bent jau as) negali visa gyvenima tik duoti o is kito to paties niekada nesulaukti.
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 13, 23:13)
Deja jus su juo negyvenate ir nezinote visu niuansu. Jo norai ir isklausomi ir pildomi,nesu nei kurcia nei egoiste. Tiesiog zmogus (bent jau as) negali visa gyvenima tik duoti o is kito to paties niekada nesulaukti.



Aushrita, o gal duokite tiek, kiek galite duoti negailėdama ir nelaukdama atlygio?
o tą ,,likutį" pasilikite sau?
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 13, 22:13)
Deja jus su juo negyvenate ir nezinote visu niuansu. Jo norai ir isklausomi ir pildomi,nesu nei kurcia nei egoiste. Tiesiog zmogus (bent jau as) negali visa gyvenima tik duoti o is kito to paties niekada nesulaukti.


o kam jis jums apskritai tada reikalingas? Meskit ir eikit ieskot kokio - žemiskesnio ir aiskesnio zmogaus - jaucio, vezio.. ir namie sedes, ir zidini kurens ir kalbesis..
Atsakyti
Aha... paskaitynejau, paskaitynejau.. - zodziu viskas su tuo mano vandeniu gerai, kaip skant - taip kaip ir priklauso.. biggrin.gif Na kagi.. reik sarvuotis kantrybe ir laukti laukti laukti - kol kalbesimes, kol i kinus vaiksciosim, kol.. smile.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 05 14, 12:37)
o kam jis jums apskritai tada reikalingas? Meskit ir eikit ieskot kokio -  žemiskesnio ir aiskesnio zmogaus - jaucio, vezio.. ir namie sedes, ir zidini kurens ir kalbesis..

Nes ne del naudos jis man reikalingas,kas zino gal ir issiskirsim,to niekas nezino,bet kito zmogaus nenoriu,man jis artimas labai. Tiesiog gal nesuprantu jo kaip asmenybes smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cikado @ 2011 05 14, 22:48)
Aha... paskaitynejau, paskaitynejau.. - zodziu viskas su tuo mano vandeniu gerai, kaip skant - taip kaip ir priklauso.. biggrin.gif Na kagi.. reik sarvuotis kantrybe ir laukti laukti laukti - kol kalbesimes, kol i kinus vaiksciosim, kol.. smile.gif
4u.gif

likimo drauge biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vifsla @ 2011 05 14, 11:45)
Aushrita, o gal duokite tiek, kiek galite duoti negailėdama ir nelaukdama atlygio?
o tą ,,likutį" pasilikite sau?

Galbut taip ir darysiu 4u.gif Dabar tiesiog daugiau bendrauju su draugais kad issiskrauciau ir neerzinciau savo draugo "norejimais pasipliurpt" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 15, 11:01)

Papildyta:

Galbut taip ir darysiu  4u.gif Dabar tiesiog daugiau bendrauju su draugais kad issiskrauciau ir neerzinciau savo draugo "norejimais pasipliurpt"  biggrin.gif

Na jeigu nesneka apie ateity, gal nieko ir neplanuoja. O kai tures kokiu planu, tikrai pasakys. O tai kaip jus leidziat laisvalaiki? Vistiek veikiat kazka kartu, einat kur nors ar kiekvienas atskirai su savo draugais?
Gal tiesiog jam gera buti kartu be jokiu "pliurpalu". Mano vandenio zodziai "Zodziai nieko nereiskia, reikia jausti".
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 05 15, 20:41)
Na jeigu nesneka apie ateity, gal nieko ir neplanuoja. O kai tures kokiu planu, tikrai pasakys. O tai kaip jus leidziat laisvalaiki? Vistiek veikiat kazka kartu, einat kur nors ar kiekvienas atskirai su savo draugais?
Gal tiesiog jam gera buti kartu be jokiu "pliurpalu". Mano vandenio zodziai "Zodziai nieko nereiskia, reikia jausti".

Na jis dirba daug as irgi tai to laisvalaikio nera labai daug,bet jei kur vaziuojam tai kartu,atskirai mums nepatinka 4u.gif
Va ir as manau kad taip ir yra,jam gera but be pliurpalu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 13, 23:13)
Jo,o gal mano irgi tokia natura-??? Jus isvis ziuriu pateisinate tik vandeni,t.y viena puse o siaip santykiuose del pykciu niekada nebuna kaltas vienas zmogus o kalti abu,as- kad noriu sneketis-jis kad nenori sneketis. Vat ir viskas.
Papildyta:

Deja jus su juo negyvenate ir nezinote visu niuansu. Jo norai ir isklausomi ir pildomi,nesu nei kurcia nei egoiste. Tiesiog zmogus (bent jau as) negali visa gyvenima tik duoti o is kito to paties niekada nesulaukti.
Jus klausete del vandenio - todel ir aiskinu kas per fruktas yra vandenis. Jeigu jums netinka toks jo budas - belieka ieskoti kitokio zmogaus.


QUOTE(Aushrita @ 2011 05 15, 10:01)
Galbut taip ir darysiu  4u.gif Dabar tiesiog daugiau bendrauju su draugais kad issiskrauciau ir neerzinciau savo draugo "norejimais pasipliurpt"  biggrin.gif
Nu gal tai geriausia iseitis siuo metu. Blogai, jeigu nesuprantate jo kaip asmenybes, kitavertus - Maskva irgi ne iskarto pasistate. pazinti zmogu reikalauja daug pastangu, laiko, kantrybes ir viso kito. Teisingai Vifsla patare (man nuo liezuvio nueme smile.gif ) - duokit jam tiek, kiek galite duoti be atpildo, nieko nelaukdama ir neprasydama.


QUOTE(besišypsanti @ 2011 05 15, 20:41)
Mano vandenio zodziai "Zodziai nieko nereiskia, reikia jausti".
Sventa tiesa. Zodzius gali pasakyti bet kokius. Bet jausmai-jausmeliai.... tai visai kas kita.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 16, 10:15)
Sventa tiesa. Zodzius gali pasakyti bet kokius. Bet jausmai-jausmeliai.... tai visai kas kita.


Paaiškinkite man, vandenės, dar vieną dalykėlį... ax.gif mes su savo vandeniu, na, toks jausmas, kad tiesiog "užkeikti"-kartu būti negalim (auros nesueina ar koks velnias), atskirai-irgi niekaip-vis sugrižtam vienas pas kitą ir taip gerai būna...Iki kito karto..
Vakar man pareiškė, kad nebežino, ar nori būti su manimi... Kaip į tai turėčiau reaguoti? Tuo labiau, kad tai jau ne pirmas kartas, kai jis "negali būti, jaučiasi pasimetęs ir kažkas ten jam mintyse susisukę".. Bet po to vėl pats pas mane "sugrįžta", nori bendrauti... nesuprantu aš jau išvis-čia toks būdas, realus nenoras būti su manimi ar kas... Ir kaip tokiu atveju elgtis... Laukti "stebuklo" ar galų gale suvokti, kad čia jau tikrai "pabaiga"..Nes tokie dalykai veda iš proto...Noriu-nenoriu-galiu-negaliu...
Sorriukas, kad čia dalinuosi savo problemomis (gal ne laikas ir ne vieta), bet baisiai noriu suprasti tą savo vandenį ir tai, kaip man elgtis toliau...
Atsakyti