Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Aushrita @ 2011 05 12, 21:25)
Tas dar yra kasdiena.



aš jus kuo puikiausiai suprantu 4u.gif ,
20+ metų gyvenu šalia nuostabaus vandenio..
jei turėsit šventos kantrybės jis pradės kalbėti
hihihi.gif
Atsakyti
Tikrai nereikia spausti. Del kalbu apie ateity as irgi paklausdavau, tai jis atsakydavo, kad gyvena sia diena. Na galvoju kaip bus taip, reikia gyventi del saves. Ir va jis prasneko, visai netiketai ir tokiu dalyku pasake, ko tikrai nesitikejau...
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 12, 19:03)
Tai kad taip neidomu,su savim as pasneket galiu ir viena budama o budama salia mylimo noriu sneketi su juo o ne su sienomis. Dabar taip pasakete kad as mazdaug trenkta nes noriu su zmonem bendrauti  blink.gif

Nu ko jus ta vargsa vandeni per danti traukiat? Ko jus negirdite kas jums sakoma? Jus uzsispirete kad vat "noriu kad jis kalbetu", veliau bus "noriu, kad sedetum namie", dar veliau "be mano zinios ne kojos"... jus pati zlugdot santykius. kaip jums nesuprantama, kad zmogus NEPASIRUOSES su jumis atvirauti? ar jus apskritai suvokiate, kad pas jus tik "as noriu". o ko nori jis - jums ne motais.
As labai atsiprasau, bet elgiates kaip kurcia egoiste mylimo zmogaus atzvilgiu.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 13, 11:02)
ar jus apskritai suvokiate, kad pas jus tik "as noriu". o ko nori jis - jums ne motais.
As labai atsiprasau, bet elgiates kaip kurcia egoiste mylimo zmogaus atzvilgiu.


Įsikišiu ir aš smile.gif Skaičiau skaičiau... Turiu ir aš reikalų su vandeniu.. smile.gif
Bet ar tas laukimas, kol jis (vandenis) prabils, kol jis užsinorės to ar ano, nėra tas pats egoistiškumas iš jo pusės? Jei pvz kažkokia situacija manęs netenkina, tai ar nėra neteisinga laukti, kol jis ims ir jau bus "pasiruošęs"?...
Tiesiog smalsauju, nes dažnai šitai man kelią didelį nepasitenkinimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cherruti @ 2011 05 13, 13:01)
Įsikišiu ir aš smile.gif Skaičiau skaičiau... Turiu ir aš reikalų su vandeniu.. smile.gif
Bet ar tas laukimas, kol jis (vandenis) prabils, kol jis užsinorės to ar ano, nėra tas pats egoistiškumas iš jo pusės? Jei pvz kažkokia situacija manęs netenkina, tai ar nėra neteisinga laukti, kol jis ims ir jau bus "pasiruošęs"?...
Tiesiog smalsauju, nes dažnai šitai man kelią didelį nepasitenkinimą ax.gif



nu tai nelauk, darai kas nuo tavęs priklauso, gyveni sau kaip tau norisi ir gyveni ax.gif
tada savaime viskas teisingai susivarto...
bet užtat kaip paskui gerai būna, kai perpranti tuos niuansus 4u.gif
vandenis nemėgo eiti į kiną. o aš mėgau. na, neversi gi žmogaus per prievartą, o savo pomėgių irgi nesinori atsisakyti schmoll.gif ... tai aš nusiperku bilietą ir šiaušiu į filmą. porą metų taip pavaikščiojau, o jis vieną kartą sako-o ko tu man nepasiūlai? na, tai pasiūliau 4u.gif . dabar jau abu mielu noru žiūrim filmus.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
vis skaitineju jusus tema, ir sugalvojau pasisakyt ir as. Pati esu vandenis, ir galiu pasakyt, kad joks kitas zodiako zenklas nesupras vandenio tik kitas vandenis smile.gif Nors mano draugas (kuris yra vezys) jau susitaike su tuo, kad as truputi trenkta blush2.gif biggrin.gif Ir draugai jau priprate prie mano staigmenu, ideju ir keisto elgesio biggrin.gif Pazystu du vandenius, su kuriais be zodziu galiu bendraut, viska taip pat mastom. Dazniausiai net nepaklausus zodiako zenklo, jau zinau, kad zmogus vandenis smile.gif

Siaip vandeniai geri zmones, labai draugiski. Niekada neskirstau zmoniu pagal tai ar jie turtingi, ar vargsai, odos spalva, grozi ir pan. Turiu daug draugu visi is skirtingu "sluoksniu". Man nesvarbu ka pagalvos kiti. Megstu isksirtius daiktus, rubus. Noriu but kaip ne visi smile.gif

Kas del kalbejimo, tai su geriausiais darugais ir artimais, galiu bendrauti daug ir apie bet ka, bet siaip pirma istiriu aplinka ir zmones, man reik apsiprast. Todel su vienokiais zmonem vienaip bendrauju, su kitokiais kitaip. Jei nenoresiu apie ka nors kalbet, tai neisgausit nei zodzio. Viena kart psichologe bande mane prakalbint, deja nepavyko jai ax.gif

Jei kam pagalbos gatvej reik ar siaip kazko paklaust nori, visada visi ateina pas mane. Taip pat visi draugai su savo bedom ateina pas mane. Draugam padedu visada, kartais be reikalo, nes pati nukenciu. Bet jei ka blogo (ar gero) man padaro, atsimenu visa gyvenima, jei reikes tai panaudosiu kazkada pries juos smile.gif

Kartais uzeina, kai nenori nieko matyt, su niekuo bendraut. Man reikalingos tokios atsiskyrimo nuo pasaulio akimirkos kaip oras smile.gif Bet siaip megstu but kompanijoj.

Jei zinot savo tikslu gimimo laika, tai yra labai geras psl kur daug apie save galit suzinoti www.astro.com
Atsakyti
QUOTE(cherruti @ 2011 05 13, 13:01)
Įsikišiu ir aš smile.gif Skaičiau skaičiau... Turiu ir aš reikalų su vandeniu.. smile.gif
Bet ar tas laukimas, kol jis (vandenis) prabils, kol jis užsinorės to ar ano, nėra tas pats egoistiškumas iš jo pusės? Jei pvz kažkokia situacija manęs netenkina, tai ar nėra neteisinga laukti, kol jis ims ir jau bus "pasiruošęs"?...
Tiesiog smalsauju, nes dažnai šitai man kelią didelį nepasitenkinimą ax.gif

Cherutti - atskirkite "as noriu" ir zmogaus natura. Jis tokio charakterio, tokio budo, kad jam reikia prie zmoniu pripratineti ilgai, nepaisant, kaip is sono atrodo, lengvo subendravimo su visais. Ar buti linksmu/liudnu/bendraujanciu/nebendraujanciu yra egoizmas? Tai yra bruozas, kurio niekas nepakeis. Charakteris, natura. kaip akiu spalva - nepakeisi. ir vardan jusu jis nesikeis.
Atsakyti
QUOTE(cherruti @ 2011 05 13, 12:01)
Įsikišiu ir aš smile.gif Skaičiau skaičiau... Turiu ir aš reikalų su vandeniu.. smile.gif
Bet ar tas laukimas, kol jis (vandenis) prabils, kol jis užsinorės to ar ano, nėra tas pats egoistiškumas iš jo pusės? Jei pvz kažkokia situacija manęs netenkina, tai ar nėra neteisinga laukti, kol jis ims ir jau bus "pasiruošęs"?...
Tiesiog smalsauju, nes dažnai šitai man kelią didelį nepasitenkinimą ax.gif


yra logikos g.gif . Bet juk ne veltui ir visi tie suderinamumai/nesuderinamuimai aprasinejami.. Manau ir vandenio bendravime su pvz avinais islenda vieni astresni kampai, kurie gal neislystu kokiam dvyniui, bet dvynys rastu kitu kampu, kuriuos noretu vandeniui aplauzyt.. Todel ir sueiname, skiriames, taikomes arba ne..
Nesuprantu tik vieno, kodel jei temos autorei taip gyvybiskai kliuna esmines vandenio savybes, kodel tada jus dar kartu? Gal bandykit ieskot ir akcentuot tai, kas patinka, kas laiko su vandeniu... Juk laiko..? Na, prisijaukinkit ta "bjauruji" uzdaruma, atsiskyrima, kai jam to norisi.. Juk velnias ten zino kokius jusu aviniskus bruozus JAM tenka toleruoti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 13, 12:55)
Cherutti - atskirkite "as noriu" ir zmogaus natura. Jis tokio charakterio, tokio budo, kad jam reikia prie zmoniu pripratineti ilgai, nepaisant, kaip is sono atrodo, lengvo subendravimo su visais. Ar buti linksmu/liudnu/bendraujanciu/nebendraujanciu yra egoizmas? Tai yra bruozas, kurio niekas nepakeis. Charakteris, natura. kaip akiu spalva - nepakeisi. ir vardan jusu jis nesikeis.


drinks_cheers.gif . Dar pridurciau, kad gal ir BANDYS save perlauzt ir keistis, bet anksciau ar veliau tai atves prie skyrybu, todel geriau jau "nezadinkit zveries" rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Vifsla @ 2011 05 12, 20:43)
aš jus kuo puikiausiai suprantu 4u.gif ,
20+ metų gyvenu šalia nuostabaus vandenio..
jei turėsit šventos kantrybės jis pradės kalbėti
hihihi.gif


balzamas sirdziai zinoti, kad ir su mumis imanoma istverti 20 metu.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 13, 13:55)
Ar buti linksmu/liudnu/bendraujanciu/nebendraujanciu yra egoizmas? Tai yra bruozas, kurio niekas nepakeis. Charakteris, natura.


Ne, tai nera egoizmas, tačiau ar ne egoizmas visa tai akivaizdžiai parodyti artimam žmogui ir net nebandyti kažkaip savęs "apriboti"? Visi mes turime savus charakterius ir bruožus,bet dažnai bandome (bent jau stengiamės) kažkiek save "suvaldyti" vardan pvz mylimo žmogaus.. ax.gif ) Nes maniškis vandenis tai jei jau jam reikia, tai nors ir pasaulis sugriūna-jis šventai tiki savimi ir savo sprendimais...
Aš tikrai "nepuolu" vandenių, tiesiog labai bandau suprasti šio ženklo žmones (gal konkrečiau vieną žmogųsmile.gif ) Ir labai noriu pabandyti bent jau kažkiek prisitaikyti (jei nepavyks suprasti).. Tad ačiū už komentarus wink.gif
Atsakyti
vandenes, ar nesusiduriat su tokia situacija: daznai mano mintys lekia greiciau negu zodziai, tai noredama issakyt savo nuomone taip skubu VISKA paaiskint, pinu perpinu sakinius, paskui ziuriu - zmogus nieko nesuprato , o ir pati jauciu, kad zodziais neperteikiau to, kas mintyse iki galo? Viskas baigiasi mano atsakymu "ai, nesigilink, vis tiek nesuprasi" irnesakyk.gif Ir toks apmaudas viduj, nes taip norisi kad zmogus pagautu butent TA minti/jausma/emocija, kuria ir norejau issakyt..
Papildyta:
QUOTE(cherruti @ 2011 05 13, 13:17)
Ne, tai nera egoizmas, tačiau ar ne egoizmas visa tai akivaizdžiai parodyti artimam žmogui ir net nebandyti kažkaip savęs "apriboti"? Visi mes turime savus charakterius ir bruožus,bet dažnai bandome (bent jau stengiamės) kažkiek save "suvaldyti" vardan pvz mylimo žmogaus.. ax.gif ) Nes maniškis vandenis tai jei jau jam reikia, tai nors ir pasaulis sugriūna-jis šventai tiki savimi ir savo sprendimais...
Aš tikrai "nepuolu" vandenių, tiesiog labai bandau suprasti šio ženklo žmones (gal konkrečiau vieną žmogųsmile.gif ) Ir labai noriu pabandyti bent jau kažkiek prisitaikyti (jei nepavyks suprasti).. Tad ačiū už komentarus wink.gif


mano giliu isitikinimu, vandeniai yra individualistai ir kaip man paciai nepatiktu sita mano savybe, deja, turiu pripazint, kad pirmoje vietoje vis tik man visada bus mano nuomone ir mano sprendimai/pasirinkimai. Gal egoistiskai nuskambes, bet daugeliui vandeniu atrodo, kad zmogus esantis salia jo turi jaustis laimingas jau vien todel, kad jis salia. Bet patikekit, jei tai priimsit kaip fakta ir tiesiog dziaugsites buvimu, jums bus atlyginta su kaupu uz kantrybe ir supratima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 05 13, 14:34)
Gal egoistiskai nuskambes, bet daugeliui vandeniu atrodo, kad zmogus esantis salia jo turi jaustis laimingas jau vien todel, kad jis salia. Bet patikekit, jei tai priimsit kaip fakta ir tiesiog dziaugsites buvimu, jums bus atlyginta su kaupu uz kantrybe ir supratima 4u.gif




tikrai ax.gif .
man buvo atlyginta 4u.gif 4u.gif
bet iki tol, kol susivokiau, pasikankinau kaip kai kurios, čia rašančios smile.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės 4u.gif
Na, ką, bandysiu savo kantrybę smile.gif smile.gif Nes tenka pripažinti, kad ir kokie tie vandeniai man atrodo "trenkti" (prašau tik neįsižeisti, nes, kiek susidūriau, jūs ir gana įžeidūs smile.gif ), bet savotiškai traukia nors tu ką wub.gif
Atsakyti