Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Aushrita @ 2011 05 06, 14:11)
Ka patarsit merginos  doh.gif

QUOTE(Aushrita @ 2011 05 09, 19:04)
Na as ta ir bandau pasakyti kad man nesigauna su juo sneket taip kad jis atvirai issisneketu,gal tiesiog as nemoku,pirmakart su tokiu zmogum bendrauju  verysad.gif  ,nereikia manes kaltinti taip 4u.gif


bet gi kodėl jaučiuosi lyg į sieną besitrankydama... net specialiai susiradau Jūsų pirmąją žinute, klausėk ką patarsim.. sakom kaži ar patarsi čia ką, kai toks derinys kardinaliai sudėtinga situacija, negirdit... nu tada sakom kad kažkaip tie pokalbiai vienpusiai, nenuoširdūs, kad nesusikalbat... sakot gal nemokat... nu aiškinam gal gi remiant vandenį prie sienos, spaudžiat, kad jis jaučiasi kaltas ir nieko nebando keist, juolab kalbėt ... nepatinka, tipo kaltinam... nu ... nežinau ... nustokit elgtis grynai aviniškai ir daužyt tą galvą į sieną... plaukit kartu pasroviui, gal pavyks sėkmingai išplaukti drinks_cheers.gif ko tikrai nuoširdžiai Jums ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dowwe @ 2011 05 09, 19:25)

Ok,pasiguodziau,gal ir as jusu patarimu nesupratau,nes vistiek nezinau kaip prakalbinti vandeni blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 09, 21:27)
Ok,pasiguodziau,gal ir as jusu patarimu nesupratau,nes vistiek nezinau kaip prakalbinti vandeni  blush2.gif


nu tikrai norisi patart kazka teisingo, bet.. na, bandau isivaizduot kaip mane (vandeni) reiketu priverst kalbet.. : jokiu "sesk, pakalbesim", "tu neteisingai darai/mastai.." , "paklausyk manes geriau.." ir tt.. Geriau bandyk visokiais "klausyk, as galvojau galvojau, o kaip TAU atrodo...?" " kaip manai jeigu mes..?"
Va, pagalvojau, kad mano draugas gerai taktika jau ivaldes, tai labai daznai vartoja "tu nieko dabar nesakyk, tiesiog turiu pasiulyma... jei turesi nuotaikos - as labai noreciau.." mirksiukas.gif Nu kazkaip sazine grauzia paskui nenoret.. ax.gif
Svarbiausia - jokio isankstinio nusiteikimo a la "as gi zinau, kad tu vis tiek nenori.... as zinau, kad nedarysi..." OOiiiii, kaip erzina tokie "ZINOJIMAI" ka AS galvoju..
sekmes ieskant keliu i vandenio pasauli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 09, 23:27)
Ok,pasiguodziau,gal ir as jusu patarimu nesupratau,nes vistiek nezinau kaip prakalbinti vandeni  blush2.gif

Savo kailiu patyriau, kad kai vandenis nenori kalbetis, tai niekaip neprakalbinsi. Ir graziuoju ir piktuoju - niekaip, ziuri i viena taska ir nesneka. O buna, kai nori kalbetis, pats sako ateik, noriu pasikalbeti (dazniausiai taip buna kai isgeria), va tada ir issilieja. Siaip negerai, kad neissisneka, bet jis labai jautrus, gal bijo likti nesuprastas ar kad galiu pasisaipyti, nezinau. Aisku uzknisa laukti, bet norint su zmogum gyventi, draugauti, reikia moket prisitaikyt.
O del vandeniu ir avinu nesuderinimo galiu pasakyti tik tiek, kiek teko pastebeti - avinai nemegsta vandeniu. Gal del to, kad avinai labai zemiski ir nesupranta vandenisku "skrajojimu".
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 09, 19:04)
Na as ta ir bandau pasakyti kad man nesigauna su juo sneket taip kad jis atvirai issisneketu,gal tiesiog as nemoku,pirmakart su tokiu zmogum bendrauju  verysad.gif  ,nereikia manes kaltinti taip 4u.gif
Papildyta:

O ar as sakiau kad as nesneku ir liepiu jam sneket? As sneku,bet jis mazai ka i tai atsako,gali viena sakini pasakyti ir tiek,pagal mane tai nera issikalbejimas,tai yra issisukinejimas  schmoll.gif

saket. ka tik. jus su juo kalbates del to, kad jis jums atsivertu. ir tai tikrai nera jusu nuosirdumas. nuosirdumas butu, jeigu jus pati kalbetumete nieko nereikalaudama. bet jus reikalaujate, laukiate savo monologo rezultato, kuris turetu buti - vandenio atvirumas. nebus to niekada. vandeniai intuicijos zmones, jie jaucia klasta, jaucia nenuosirduma, jaucia, kad is ju kazko tikimasi. Ir butent tas vercia juos tyleti ir neatvirauti. Jus nesuprantate kas yra vandeniska laisve. Be to, gali visai buti, kad jis jus myli, bet negali jumis pasitiketi tiek, kad pradetu atvirauti. Mes su vandeniu irgi santykius kurem polaipsniui, po maziuka zingsniuka, po lasa, po kruopa, is labai leto... Jus nei metu kartu nesate, kokio x jis turi jums savo slapciausias paslaptis atskleisti?
vat jis ir issisukineja. neispesit jus is jo nei zpodzio savo metodais "sesk ir kalbek ir nuosirdziai man atsakyk". jus reikalaujate jo nuosirdumo. o tai JAU spaudimas. o taikant spaudimo metoda - nieko gero su vandeniu nepesite.


QUOTE(Aushrita @ 2011 05 09, 22:27)
Ok,pasiguodziau,gal ir as jusu patarimu nesupratau,nes vistiek nezinau kaip prakalbinti vandeni  blush2.gif
neprakalbinsit. jis kada nors pats prades kalbeti. kas pas jus per tikslas "prakalbinti vandeni"? jus norite kad butu taip, kaip jus norite. o taip nebus. vandenis yra perlaisva natura, kad galetu paklusti kazkieno nors norams. kad ir mylimo zmogaus.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 10, 12:25)
Be to, gali visai buti, kad jis jus myli, bet negali jumis pasitiketi tiek, kad pradetu atvirauti. Mes su vandeniu irgi santykius kurem polaipsniui, po maziuka zingsniuka, po lasa, po kruopa, is labai leto... Jus nei metu kartu nesate, kokio x jis turi jums savo slapciausias paslaptis atskleisti?

Pritariu, labai svarbu igauti pasitikejima. Maniskis kazkada irgi kazka svarbaus papasakojo, tai as jam sakau, o jeigu as kam nors papasakosiu, o jis sako as tavim pasitikiu. Draugystes pradzioj tokiu atviravimu nebuvo, o dabar kuo toliau tuo dazniau, jis man issipasakoja. kazkaip pradzioj is vis mazai snekedavomes. ir siaip kai bunam kartu, tarkim ziurim koki filma, tai jis man liepia nesneket arba jeigu pradeda trukt demesio, sakau iseinu, tai praso pabut, tiesiog siaip...
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 10, 11:25)
neprakalbinsit. jis kada nors pats prades kalbeti. kas pas jus per tikslas "prakalbinti vandeni"? jus norite kad butu taip, kaip jus norite. o taip nebus. vandenis yra perlaisva natura, kad galetu paklusti kazkieno nors norams. kad ir mylimo zmogaus.


kas tiesa tai tiesa smile.gif
Atsakyti
smagiai jūs diskutuojate/patarinėjate, pažinojau labai tolimai vieną aviną biggrin.gif daug bendrauti neteko, tai sunku ką pasakyti apie avinus iš mano pusės
Atsakyti
nu mano mama avinas... mano uošvis avinas... nu abu labu tokie... nors galvą į sieną daužyk taip sakant... vistiek savo... lotuliukas.gif kadangi aš vandenis ir kaip jie ten daužosi... o man dzin... puikiai suprantu tą avino ir vandenio ryšį... ax.gif
Atsakyti
Mano mama avinas ir mano močiutė avinas. blink.gif unsure.gif Eikit sau, smarkiai charakteriai kertas, galiausiai baigias, kad ignoras metamas iš abiejų pusių, bet avinas nebeapsikenčia tylos ir apsimeta lyg niekur nieko ir vėl kalbina. biggrin.gif Ir šiaip ... tokie labai žemiški žmonės, tikslūs, viskas pagal taisykles, instrukcijas ir bla bla bla , man nelabai priimtina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 10, 11:25)
Jus nei metu kartu nesate, kokio x jis turi jums savo slapciausias paslaptis atskleisti?

Man nereikia kad jis pasakotu man kazkokias paslaptis nes ir as ju turiu bet nesakau,ne tame esme. Man tiesiog reikia pasneketi,apie bet ka: ora,gamta,ateities planus ar kazka,nesvarbu ka... To man ir truksta,ir gal man nesuprantama kaip zmogus gali sitaip nesisneketi,jiems ko gero nereikia tiek to bendravimo kaip mums avinams rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2011 05 10, 19:55)
viskas pagal taisykles, instrukcijas ir bla bla bla , man nelabai priimtina.  smile.gif

šitą savybę turi ir kaip kurie, pvz aš, vandeniai bigsmile.gif kartais galvoju, gal tai lėmė mamos genai, gal mėgstama tiksliukų sritis ax.gif
Atsakyti