Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(vikce333 @ 2011 05 07, 11:12)
drisciau priestarauti kad as pries daug ka uzmerkiu akis. as del kazko burbu puse dienos. ne visi ir ne visada vandeniai uzmerkia akis smile.gif


na, tai smagu zinot, kad yra tokiu laimingu isimciu bigsmile.gif . Sekmes ir laimes Jums ir toliau 4u.gif Dabar sutikus avina zinosiu, kad ne viskas dar prarasta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 06, 23:11)
Aha,taip ir yra,man norisi pakeisti zmogu pagal save nes kitaip man sunku ji suprasti... o kaip cia anksciau sake-susesti ramiai pasneketi-tai butent to ir neiseina,nes as ramiai pradedu sneketi,nepriekaistauju,o jis sako tu vel nori mane uzgruzinti?  doh.gif Taip nieko ir nepasnekam. Todel bandau labai atsargiai klausti jo apie man rupimus dalykus,bet kaip pastebejau manasis vandenis gerai isgeres tik buna atviras ir siek tiek pasipasakoja  biggrin.gif Tada jau man lengviau pasidaro nes isgirstu tai ka ir norejau suzinoti ir aprimstu  4u.gif Man gal nebutu taip sunku jei tai nebutu mano pirma tokia tikrai rimta draugyste,ir se tau likimas leme sutikti toki keista zmogu  blush2.gif Galvojau na mano jau sunkus budas tikrai bet dabar supratau kad dar sunkiau su vandeniais  lotuliukas.gif
Papildyta:

Na taip,laiko tikrai mazai dar praejo,tikiuosi ateity bus geriau,stengiuosi nebuti tokia priekabi,jis kazkaip mane moka graziai "nugesinti",ko kitas zmogus ko gero negaletu su mano tokiu budu  doh.gif

Pabandykite paparastai, taip sakant, bobiškai pasipasakoti kaip jūs jaučiatės, tiesiog paprastai, be jokių savo konstatavimų, išvadų. Šiap, vandeniams būdinga yra išgirsti ir suprasti, o išvadsas sau jau jie pasidaro patys, to jiems nurodinėtim kas ir kaip, tai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(meletu @ 2011 05 08, 02:09)
Pabandykite paparastai, taip sakant, bobiškai pasipasakoti kaip jūs jaučiatės, tiesiog paprastai, be jokių savo konstatavimų, išvadų. Šiap, vandeniams būdinga yra išgirsti ir suprasti, o išvadsas sau jau jie pasidaro patys, to jiems nurodinėtim kas ir kaip, tai nereikia.

Tai as vos ne kasdien lyg tarp kitko uzsimenu kaip jauciuosi,tai pas ji tik vienas atsakymas-zinau,kaltas as,durnas,bet nieko negaliu sau padaryt doh.gif jis viska supranta bet gal tiesiog ne jo prigimciai elgtis kitaip,arba jis tam nejaucia poreikio rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 08 gegužės 2011 - 12:14
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 08, 13:13)
Tai as vos ne kasdien lyg tarp kitko uzsimenu kaip jauciuosi,tai pas ji tik vienas atsakymas-zinau,kaltas as,durnas,bet nieko negaliu sau padaryt doh.gif jis viska supranta bet gal tiesiog ne jo prigimciai elgtis kitaip,arba jis tam nejaucia poreikio  rolleyes.gif

čia ir atsakymas... pokalbis nenuoširdus, vandenis viską susiverčia sau kaip kaltę... argi gali būti kas nors gero iš to... nemanau... išgirskit ką sako kiti... reikia nuoširdžių pokalbių, o ne probėgomis vis išsakyti,.. skamba kaip priekaištai į kuriuos ir gaunate vandenišką atsakymą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dowwe: 08 gegužės 2011 - 12:48
QUOTE(dowwe @ 2011 05 08, 12:48)
čia ir atsakymas... pokalbis nenuoširdus, vandenis viską susiverčia sau kaip kaltę... argi gali būti kas nors gero iš to... nemanau... išgirskit ką sako kiti... reikia nuoširdžių pokalbių, o ne probėgomis vis išsakyti,.. skamba kaip priekaištai į kuriuos ir gaunate vandenišką atsakymą...


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dowwe @ 2011 05 08, 13:48)
čia ir atsakymas... pokalbis nenuoširdus, vandenis viską susiverčia sau kaip kaltę... argi gali būti kas nors gero iš to... nemanau... išgirskit ką sako kiti... reikia nuoširdžių pokalbių, o ne probėgomis vis išsakyti,.. skamba kaip priekaištai į kuriuos ir gaunate vandenišką atsakymą...

Tai kaip tada nuosirdziai issikalbet jei butent to ir neina padaryt,jei ta linkme eina kalba jis nebesisneka ir tiek doh.gif Kiek kartu as jam sakiau-susedam pasnekam ramiai,issiaiskinam,tai atsisedam ir ka, nei zodzio is jo neisgirstu,tai ka as trauksiu zodzius is jo su replem jei pats nenori sneket blink.gif
Atsakyti
ech... nu aš tau jau nebeturiu ką pasakyt... paskutinis Jūsų postas tą ir parodo, kad nesigauna Jums nuoširdžiai pasikalbėt ax.gif jei taip kalbat ir su savo vandeniu... nieko keisto, kad jis nekalba... atleiskit, bet tokia mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dowwe: 08 gegužės 2011 - 20:12
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 08, 20:48)
Tai kaip tada nuosirdziai issikalbet jei butent to ir neina padaryt,jei ta linkme eina kalba jis nebesisneka ir tiek  doh.gif Kiek kartu as jam sakiau-susedam pasnekam ramiai,issiaiskinam,tai atsisedam ir ka, nei zodzio is jo neisgirstu,tai ka as trauksiu zodzius is jo su replem jei pats nenori sneket  blink.gif

Hm, na jei mane žmogus pakviečia pasikalbėti, išsiaiškinti, tai aš taip suprantu, kad tai jis nori kažką man pasakyti. Mano reikalas išklausyti. Jei aš, išklausiusi, turėsiu, norėsiu ką pasakyti, tai pasakysiu, ne, tai ne.

Ir atvirkščiai, kai aš noriu, kad mane išklausytų, tai aš to paprašau ir tikiuosi, kad tada jau manęs klausysis, bandys mane suprasti.

Jei žmogus mane kviečia pasikalbėti ir tikisi, kad tai aš kalbėsiu- juokinga, kodėl turėčiau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(meletu @ 2011 05 08, 22:15)


Jei žmogus mane kviečia pasikalbėti ir tikisi, kad tai aš kalbėsiu- juokinga, kodėl turėčiau.  g.gif

Turbūt todėl, kad santykiuos kartais tenka perlipti per save ir dėl kito gerovės g.gif Gal kitam svarbu ką tu dabar pasakysi, o tu šast ir tyli
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2011 05 08, 20:22)
Turbūt todėl, kad santykiuos kartais tenka perlipti per save ir dėl kito gerovės  g.gif  Gal kitam svarbu  ką tu dabar pasakysi, o tu šast ir tyli


kol vandeni tenkina esama situacija, vargu ar jis ims "perlipinet per save". Itariu siuo atveju jis nelabai supranta ko moteriske vis isterikuoja, na isklauso, kai reikia isklausyti tuos "pasikalbekim" ir toliau gyvena savo pasauly.. Gi egoistai jie, nepakeisit prigimties.. Jam gerai, o jei JAI negerai, lai iesko priezasciu savyje, nes nuolatinis lindimas su pokalbiais tikrai ims panaset i gruzinima... (sorry, gal as cia grubokai, bet kad esme pagautumet) 4u.gif
Pagal save galiu pasakyt, kad jei nenoresiu AS - ne zodzio neispes is manes niekas, na, tiesiog ne ant tos bangos pagavo turbut... o buna uzeina issiliejimo valandeles, kai neprasyta galiu puse sirdies skauduliu ant lektutes padet ir leist pasikapstyt. Bet tada jau buk mielas, zmogau, klausyk, kol turi sansa, o ne analizuok ir metyk replikas ar patarimus.. ai, va tokie mes sudetingi.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 06, 14:11)
Hm..perskaiciau visa tema  doh.gif  As esu avinas,draugas-vandenis,nzn sunku kazkaip mums  doh.gif  man reikia demesio,komplimentu-jis nemoka isreiksti savo jausmu zodziais, man namie visad turi but tvarka-jam nusispjaut,visada pas ji  sutvarkysiu/padarysiu rytoj,kuris niekad neateina,jis sako vaziuojam siandien prie juros-atsiranda kruva reikalu ir nebevaziuojam,as susinervinu... As esu uzsispyrus,nenusileidziu-jis taip pat..Nors pvz jei jis i koki kinu restorana nori eit,o as sakau man ten neskanu einam i picerija-eina,nors mintyse turbut keikiasi  doh.gif  Sunkiausia ko gero tai,kad su vandeniu as jauciuosi...vienisa  blink.gif  Su juo mazai pasnekesi,visad uzsidares,o man reikia bendravimo,jis gali visa diena neskambinti nerasyti (ir neraso niekad),o mane tai taip liudina... Namie gryzus is darbo man reikia jo demesio-o jis geriau ziuri telika ir tada zmogaus nera-tiesiog jis tampa kurcias  blink.gif  Nezinau jau kokias taktikas ir betaikyti...be to as esu pavydi,tad neina suteikti jam tos pilnos laisves,kazkiek pakontroliuoju..jis taip pat pavydus ir net labai,kartais kai ziauriai uzknisa aprekiu,jis sako as tiesiog bijau tave prarasti... bet kad gerinti santykius tarp musu tai neaaa,atseit tu turi prie manes taikytis.... Ech galeciau pasakot ir pasakot,nezinau kaip rasti kompromisa su juo,atrodo jis ir myli,ir sako tai,bet man kazkaip sunku su juo,bet tuo paciu ir norisi su juo buti,bet nerandu to priejimo... bandau ir salta but,kaip saket turetu neatlipt tada,bet kazkokiu pokyciu nematau,bandau rodyt demesi-jis to nesureiksmina,zinau kad zmogaus nepakeisi bet kaip jaustis mylimai ??? unsure.gif  Kokios taktikos besiimt... Ka patarsit merginos  doh.gif
P.S mes draugaujame metus laiko,bet as jo niekaip dar neperprantu...

Tai ir yra vandeniai bei ju budas. Situ dalyku nepakeisi niekada. Su jura pas mus tokia pat situacija, tik as nesinervinu. vakar turejome vaziuoti, bet 3 valandas pravaiksciojome senamiesciu. O vaziavome prie juros. Man normalu. Tu pagalvok - ar tu nori butent prie juros vaziuoti ar tu nori butent pabuti su juo? Jei su juo - tai koks skirtumas kur?
Tvarka namuose priveda prie depresijos. As jau trecia diena vis rosiuosi issisiurbti kambarius. (mes abu vandeniai). Nu, rytoj gal biggrin.gif
Demesio nesulauksi. Nors mes tai skiriame vienas kitam jo daug. vakarai prie tv - beveik sventa. bet mes dar stalo zaidimus megstam. Na, o kalbames. Na, mes kalbames daug, nes vienas kitu labai kazkaip pasitikim. ne is karto ats atejo, bet su laiku. Labai atviri vienas kitam esam. net iki ribos.. manau, kad net perdaug.. gal..

QUOTE(dowwe @ 2011 05 08, 21:12)
ech... nu aš tau jau nebeturiu ką pasakyt... paskutinis Jūsų postas tą ir parodo, kad nesigauna Jums nuoširdžiai pasikalbėt  ax.gif  jei taip kalbat ir su savo vandeniu... nieko keisto, kad jis nekalba... atleiskit, bet tokia mano nuomonė  4u.gif
palaikau jusu nuomone.
Atsakyti
QUOTE(dowwe @ 2011 05 08, 21:12)
ech... nu aš tau jau nebeturiu ką pasakyt... paskutinis Jūsų postas tą ir parodo, kad nesigauna Jums nuoširdžiai pasikalbėt  ax.gif  jei taip kalbat ir su savo vandeniu... nieko keisto, kad jis nekalba... atleiskit, bet tokia mano nuomonė  4u.gif

Na as ta ir bandau pasakyti kad man nesigauna su juo sneket taip kad jis atvirai issisneketu,gal tiesiog as nemoku,pirmakart su tokiu zmogum bendrauju verysad.gif ,nereikia manes kaltinti taip 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(meletu @ 2011 05 08, 21:15)
Hm, na jei mane žmogus pakviečia pasikalbėti, išsiaiškinti, tai aš taip suprantu, kad tai jis nori kažką man pasakyti. Mano reikalas išklausyti.  Jei aš, išklausiusi, turėsiu, norėsiu ką pasakyti, tai pasakysiu, ne, tai ne.

Jei žmogus mane kviečia pasikalbėti ir tikisi, kad tai aš kalbėsiu- juokinga, kodėl turėčiau.  g.gif

O ar as sakiau kad as nesneku ir liepiu jam sneket? As sneku,bet jis mazai ka i tai atsako,gali viena sakini pasakyti ir tiek,pagal mane tai nera issikalbejimas,tai yra issisukinejimas schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Dusele @ 2011 05 09, 00:07)
Jam gerai, o jei JAI negerai, lai iesko priezasciu savyje, nes nuolatinis lindimas su pokalbiais tikrai ims panaset i gruzinima...

O kodel jei man blogai as turiu nebandyt kalbetis ir jaustis gerai? Tai jei jam bus blogai ir jam bandant manes uzklaust kas yra as uzraukciau sikna ir nekalbeciau,atseit man gerai o tu kaip nori??? Tai kur tokie santykiai galu gale nuves? Viskas tik kaupsis kol galiausiai bus istarta "as tave palieku,noriu skirtis" o partneris klapses nekaltai akytemis ir sakys "o kooodel"???? doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 09, 09:53)
Tu pagalvok - ar tu nori butent prie juros vaziuoti ar tu nori butent pabuti su juo? Jei su juo - tai koks skirtumas kur?
Tvarka namuose priveda prie depresijos. As jau trecia diena vis rosiuosi issisiurbti kambarius. (mes abu vandeniai). Nu, rytoj gal biggrin.gif

Na ne tiek svarbu jura ne jura bet jis dazniausiai pats sugalvoja kazkur konkreciai vaziuot,as apsidziaugiu,o paskui vis buna "as tyngiu,arba paziurim tv" tai vistiek nusivylimas buna doh.gif
Ta tvarka tai man jau is tikro dzin darosi,pati kada noriu susitvarkau kada nenoriu perlipu per viska kas ismetyta ir nekreipiu demesio,anksciau labai pykdavau dabar nebematau reikalo nes niekas nuo to nepasikeis.
Atsakyti