Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Maidenana @ 2011 05 04, 10:27)
nors kartais megsta pasimaivyti pries veidrodi..  biggrin.gif

o jooo... nors patys teigia, kad nėra pamaivos... bet... labai dažnai išlenda pamaiviukas lotuliukas.gif

QUOTE(Juxt @ 2011 05 05, 16:45)
labai stebisi aplinkiniai, kai aš sau dovanėles dovanojuosi biggrin.gif

tai jeigu niekas nedovanoja... kas belieka... aš ir pavargau zirst gėlių, pati grįždama nusiperku, kartais paerzinu net jomis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dowwe @ 2011 05 05, 17:21)

tai jeigu niekas nedovanoja... kas belieka... aš ir pavargau zirst gėlių, pati grįždama nusiperku, kartais paerzinu net jomis  tongue.gif


dovanoja, kiek priklauso ir MB kada ir nepriklauso dažnai dovanoja, bet man vandenei pačios maloniausios mano pačios dovanos tongue.gif
Atsakyti
nu žinoma mes pačios geriausiai žinome ko ir kaip norime...
tiesiog įdomu buvo kodėl...
pasidovanoti sau... aišku malonu... visuomet pataikai į dešimtuką...
bet vis tiek... man smagiau kai man parodo dėmesį... blush2.gif
Atsakyti
Hm..perskaiciau visa tema doh.gif As esu avinas,draugas-vandenis,nzn sunku kazkaip mums doh.gif man reikia demesio,komplimentu-jis nemoka isreiksti savo jausmu zodziais, man namie visad turi but tvarka-jam nusispjaut,visada pas ji sutvarkysiu/padarysiu rytoj,kuris niekad neateina,jis sako vaziuojam siandien prie juros-atsiranda kruva reikalu ir nebevaziuojam,as susinervinu... As esu uzsispyrus,nenusileidziu-jis taip pat..Nors pvz jei jis i koki kinu restorana nori eit,o as sakau man ten neskanu einam i picerija-eina,nors mintyse turbut keikiasi doh.gif Sunkiausia ko gero tai,kad su vandeniu as jauciuosi...vienisa blink.gif Su juo mazai pasnekesi,visad uzsidares,o man reikia bendravimo,jis gali visa diena neskambinti nerasyti (ir neraso niekad),o mane tai taip liudina... Namie gryzus is darbo man reikia jo demesio-o jis geriau ziuri telika ir tada zmogaus nera-tiesiog jis tampa kurcias blink.gif Nezinau jau kokias taktikas ir betaikyti...be to as esu pavydi,tad neina suteikti jam tos pilnos laisves,kazkiek pakontroliuoju..jis taip pat pavydus ir net labai,kartais kai ziauriai uzknisa aprekiu,jis sako as tiesiog bijau tave prarasti... bet kad gerinti santykius tarp musu tai neaaa,atseit tu turi prie manes taikytis.... Ech galeciau pasakot ir pasakot,nezinau kaip rasti kompromisa su juo,atrodo jis ir myli,ir sako tai,bet man kazkaip sunku su juo,bet tuo paciu ir norisi su juo buti,bet nerandu to priejimo... bandau ir salta but,kaip saket turetu neatlipt tada,bet kazkokiu pokyciu nematau,bandau rodyt demesi-jis to nesureiksmina,zinau kad zmogaus nepakeisi bet kaip jaustis mylimai ??? unsure.gif Kokios taktikos besiimt... Ka patarsit merginos doh.gif
P.S mes draugaujame metus laiko,bet as jo niekaip dar neperprantu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aushrita: 06 gegužės 2011 - 13:14
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 06, 14:11)
Hm..perskaiciau visa tema  doh.gif  As esu avinas,draugas-vandenis,nzn sunku kazkaip mums  doh.gif  man reikia demesio,komplimentu-jis nemoka isreiksti savo jausmu zodziais...
P.S mes draugaujame metus laiko,bet as jo niekaip dar neperprantu...

joooo... tipiškas avino ir vandenio derinio atvejis... sunki situacija sakyčiau... sunki... wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(dowwe @ 2011 05 06, 14:45)
joooo... tipiškas avino ir vandenio derinio atvejis... sunki situacija sakyčiau... sunki...  wacko.gif

O tai ka daryt... unsure.gif Skirtis nenorim bet man jau psichologiskai sunku daros verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrita @ 2011 05 06, 15:19)
O tai ka daryt...  unsure.gif Skirtis nenorim bet man jau psichologiskai sunku daros verysad.gif


labai nemegstu taip sakyt, bet anksciau ar veliau vis tiek issiskirsit unsure.gif . Nemanau, kad pavyktu susiderint tokioms dviems priesingybemss. Skaitau apie dalykus, kurie tave erzina ir noretum, kad pasikeistu - be sansu, tai vandenio kraujyje, jam tai naturalu, jis greiciausiai net nesupranta tavo isiuci.. o tu, kaip avinas vargu ar nusileisti iki tiek, kad toleruosi viska ir uzgniausi savo poreikius iki gyvenimo pabaigos..
Vienintele iseitis - DAUG ir atvirai kalbetis, netiesa, kad vandeniai nekalbus, tiesiog reikia ramiai, kaip su draugu, o ne pakeltu tonu, su priekaistais ir komentarais koks jis toks ir anoks.. Na, cia jau reikia diplomatijos, deja, avinai ja nepasizymi... g.gif
Atsakyti
Praėjo dar TIK metai. Manau, vandeniui tai mažai, na bent jau man taip būtų, dar spėtumėt apsišlifuot ir suprast viens kitą smile.gif Jūs išmoktumėt taikytis prie jo, o jis prie jūsų. Susėst ir labai draugiškai, aiškiai, be jokių "tu pats turi susiprast, man net nepasakius" išrėžt ką manot ir ko tikitės iš jo. Tikiuos, viskas bus ok bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dumb: 06 gegužės 2011 - 19:04
skaitau ta pasakojima ir prapurciau visa savo smegenine, nes as vandenis, o mano vyras avinas. esam beveik 3metai kaip vede. pas mus nera tokiu nesamoniu... musu santykiai nuostabus. aplinkiniai net stebesi ir klausia ar mes pykstames. namu be dumu nera. bet yra toks dalykas kai viena karta darom ka as noriu, o kita karta ka nori. visada pakalbam. stengiames daryt viska kartu, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2011 05 06, 19:44)
skaitau ta pasakojima ir prapurciau visa savo smegenine, nes as vandenis, o mano vyras avinas. esam beveik 3metai kaip vede. pas mus nera tokiu nesamoniu... musu santykiai nuostabus. aplinkiniai net stebesi ir klausia ar mes pykstames. namu be dumu nera. bet yra toks dalykas kai viena karta darom ka as noriu, o kita karta ka nori. visada pakalbam. stengiames daryt viska kartu, 4u.gif


manau esme tame, kad tu - vandenis, o vyras - avinas. Vandeniai - tolerantiski ir pries daug ka uzmerkia akis, nepuola gincytis. O minetu atveju yra atvirkstinis variantas - mergina avinas, vyras - vandenis. Tai va avinui ir kyla aibe klausimu ir noras reguliuoti pagal save mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 05 06, 20:54)
manau esme tame, kad tu - vandenis, o vyras - avinas. Vandeniai - tolerantiski ir pries daug ka uzmerkia akis, nepuola gincytis. O minetu atveju yra atvirkstinis variantas - mergina avinas, vyras - vandenis. Tai va avinui ir kyla aibe klausimu ir noras reguliuoti pagal save mirksiukas.gif

Aha,taip ir yra,man norisi pakeisti zmogu pagal save nes kitaip man sunku ji suprasti... o kaip cia anksciau sake-susesti ramiai pasneketi-tai butent to ir neiseina,nes as ramiai pradedu sneketi,nepriekaistauju,o jis sako tu vel nori mane uzgruzinti? doh.gif Taip nieko ir nepasnekam. Todel bandau labai atsargiai klausti jo apie man rupimus dalykus,bet kaip pastebejau manasis vandenis gerai isgeres tik buna atviras ir siek tiek pasipasakoja biggrin.gif Tada jau man lengviau pasidaro nes isgirstu tai ka ir norejau suzinoti ir aprimstu 4u.gif Man gal nebutu taip sunku jei tai nebutu mano pirma tokia tikrai rimta draugyste,ir se tau likimas leme sutikti toki keista zmogu blush2.gif Galvojau na mano jau sunkus budas tikrai bet dabar supratau kad dar sunkiau su vandeniais lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dumb @ 2011 05 06, 20:03)
Praėjo dar TIK metai. Manau, vandeniui tai mažai, na bent jau man taip būtų, dar spėtumėt apsišlifuot ir suprast viens kitą  smile.gif  Jūs išmoktumėt taikytis prie jo, o jis prie jūsų. Susėst ir labai draugiškai, aiškiai, be jokių "tu pats turi susiprast, man net nepasakius" išrėžt ką manot ir ko tikitės iš jo. Tikiuos, viskas bus ok  bigsmile.gif

Na taip,laiko tikrai mazai dar praejo,tikiuosi ateity bus geriau,stengiuosi nebuti tokia priekabi,jis kazkaip mane moka graziai "nugesinti",ko kitas zmogus ko gero negaletu su mano tokiu budu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 05 06, 20:54)
manau esme tame, kad tu - vandenis, o vyras - avinas. Vandeniai - tolerantiski ir pries daug ka uzmerkia akis, nepuola gincytis. O minetu atveju yra atvirkstinis variantas - mergina avinas, vyras - vandenis. Tai va avinui ir kyla aibe klausimu ir noras reguliuoti pagal save mirksiukas.gif



drisciau priestarauti kad as pries daug ka uzmerkiu akis. as del kazko burbu puse dienos. ne visi ir ne visada vandeniai uzmerkia akis smile.gif
Atsakyti