Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

Jojojojojojojojo, tas "pasaulio gelbejimas" tai.. doh.gif mes su draugu (kuris taip pat vandenis) sestadienius skiriame pasaulio gelbejimui. Nuolat, kiekviena sestadieni gelbejam zmones ir pasauli - tai staliukus vezam, tai tempiam uzgesusia masina, tai saugom katinus.. nu zodziu... sestadieni - "podvig", tsakant...
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2010 10 25, 12:02)
turiu sūnų vandenį,jam tuoj 4m,bet kaip vaikas,labai sunkaus charakterio.Šiaip vaikas geras,bet viskas priklauso nuo nuotaikų,nuo noro.Ir jei jau "užsiciklino" kažką,tai be galo sunku tai išmušt,pakeist.Labai jautrus.Kažkada viena moteris sakė,kad labai sunku vaiką vandenį auginti.Bet suaugę tampa labai gerais žmonėmis.Tai noriu paklausti jūsų,ar jūsų tėvams jūs buvot sunkūs vaikai ax.gif


Man tevai iki siol priekaistauja, kad labai jiems sunku buvo mane augint. Mano vaikyste ir paauglyste jiems kaip peilis po kaklu, jie iki siol negali suprast, kad as zmogus, o ne pabaisa ir pati galiu savo gyvenima organizuot. Ziauriai isteriska buvau vaikysteje, niekas nepadedavo, kai norejau savo pasiekti...
Kaip mamai patarimas su vandeniu stengtis daugiau sneketi, drasinti ir palaikyti(pagirti kai reikia, tai varyklis stengtis). Barti neapsimoka, prisimins ilgam ir pikti laikys kaip suo. Dabat auginu dvyni ir suprantu savo tevus, as su juo daugiau kaip drauge jauciuosi, nes manes neklauso, bet daugiau kartu dukstam ir zaidziam... tikiuosi toks auklejimo variantas is mano puses praeis, nes tevo tai klauso smile.gif
Atsakyti
nu jau... vandeniai "sunkūs" vaikai?? blink.gif nemanau, kad čia tipiška schmoll.gif kiek žinau, nesigirant, vandeniai vaikai būna ne durni, sumanūs tongue.gif t.y., nėra sunku kažkuo sudominti, jie motyvuoti veiklai. Ugzzy, gal trukdo tavo požiūris į kažką? na, sakau, GAL, nes vaikas gali būt "sunkus" nepriklausomai nuo zodiako ženklo.
lyginimas, spraudimas į rėmus man visad iššaukdavo isteriją ir pyktį laikiau ir laikau ilgai, tas gyventi nepadeda, bet nieko neišeina ir net nesinori daryt, kad būtų kitaip. laisvės (visom prasmėm) atžvilgiu su tėvais man ypač pasisekė, gal todėl užaugau tvirto charakterio (bent taip skaitau), tolerantiška daug kam, kam masės netolerantiškos.
Atsakyti
Na, mane tevai aprasineja irgi ziauriai kaip vaika. Visada rimta budavau, nesijuokiau, uzsiemusi savais reikalais ir nekencianti, kai kazkas kisasi i juos. Isradinga, sumani, talentinga. Nu cia kai vaikas buvau. kaip paaugle - as buvau ziauriai uzsiemusi, hobiai, kalbos, mokykla, vairavimas, laisvo laiko net pavalgyti neturejau. Niekas man nepaaiskindavo, ka as turiu daryti. Tevai norejo mane matyti pavyzdinga pirmune, kuri labai klauso tevu, rengiasi kaip jie sako, namuose buna 21.00 val. Ne, nu kur man. Dar labai daug valios turejau (gal tebeturiu), motina mano (mergele) visaip kaip mane provokuodavo, bet as daug stipresne. Man tyla budavo kankine jai. Ji isterikuodavo, kad as tyliu smile.gif

Galiu pasakyti, kad vandeniams visu pirma reikalingas geras draugas. Todel patarciau tevams, auginantiems vandenius atsistoti i draugo pozicija. Bent jau vienam is tevu.
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2010 10 25, 11:02)
turiu sūnų vandenį,jam tuoj 4m,bet kaip vaikas,labai sunkaus charakterio.Šiaip vaikas geras,bet viskas priklauso nuo nuotaikų,nuo noro.Ir jei jau "užsiciklino" kažką,tai be galo sunku tai išmušt,pakeist.Labai jautrus.Kažkada viena moteris sakė,kad labai sunku vaiką vandenį auginti.Bet suaugę tampa labai gerais žmonėmis.Tai noriu paklausti jūsų,ar jūsų tėvams jūs buvot sunkūs vaikai ax.gif

Tėvai mane įvardija kaip "iš prigimties labai sunkų vaiką", o aš sakau- nė velnio, paprasčiausiai nesugebėjo ar nepasistengė suprasti. Po šiai dienai mane nupurto frazės "ką žmonės pasakys....niekas taip nedaro....taip nebūna...kaip visi..." ir dar tas "negalima" be argumentų "kodėl" doh.gif Visa tai vedė į jokį santykį su tėvais, tai ir buvau nevaldoma.

Jūsų vaikas ne "užsiciklina", o gvildena idėją !!!! Išgvildens šitą, toptels kita. Apie realumą, naudingumą, įgyvendinimą- nekalbu, ne tame idėjos esmė. Esmė pačioje idėjoje. biggrin.gif

Palinkėčiau leisti vaikui kalbėti, jo klausytis, pasistengti ar nors apsimesti, kad suprantate, netupdyti ant žemės ir draugauti, o ne auklėti.
Atsakyti
Leber atsakymas, manau, kaip pirštu į akį. ar tik ne tai, kas aprašyta, kai kurie žmonės vadina "sunkumu", ypač konservatyvių pažiūrų...
sorry, aš šiandien pikta, tai gal piktai skamba tekstas ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(leber @ 2010 10 26, 12:36)
Tėvai mane įvardija kaip "iš prigimties labai sunkų vaiką", o aš sakau- nė velnio, paprasčiausiai nesugebėjo ar nepasistengė suprasti. Po šiai dienai mane nupurto frazės "ką žmonės pasakys....niekas taip nedaro....taip nebūna...kaip visi..." ir dar tas "negalima" be argumentų "kodėl"  doh.gif Visa tai vedė į jokį santykį su tėvais, tai ir buvau nevaldoma.

Jūsų vaikas ne "užsiciklina", o gvildena idėją !!!! Išgvildens šitą, toptels kita. Apie realumą, naudingumą, įgyvendinimą- nekalbu, ne tame idėjos esmė. Esmė pačioje idėjoje.  biggrin.gif

Palinkėčiau leisti vaikui kalbėti, jo klausytis, pasistengti ar nors apsimesti, kad suprantate, netupdyti ant žemės ir draugauti, o ne auklėti.
el idejos tikra tiesa. Pas mane irgi santykiai su tevais nevyke, nes niekas nesuprato, niekas nenorejo suprasti, man prasiziojus - arba uzciaupdavo arba isjuokdavo. Rezultate, mano tevai dabar laaabai mazai zino apie mano gyvenima. T.y. nieko nezino.


QUOTE(Gotiša @ 2010 10 26, 20:32)
Leber atsakymas, manau, kaip pirštu į akį. ar tik ne tai, kas aprašyta, kai kurie žmonės vadina "sunkumu", ypač konservatyvių pažiūrų...
sorry, aš šiandien pikta, tai gal piktai skamba tekstas  ph34r.gif
Agha, niekas nesupranta, kad vandeniai yra novatoriai ir senos atgyvensenos mums nepriimtinos. mes kuriame savo modelius ir gyvename pagal savo taisykles, kurios yra niekam nesuprantamos.
Atsakyti
QUOTE(ugzzy @ 2010 10 25, 13:02)
turiu sūnų vandenį,jam tuoj 4m,bet kaip vaikas,labai sunkaus charakterio.Šiaip vaikas geras,bet viskas priklauso nuo nuotaikų,nuo noro.Ir jei jau "užsiciklino" kažką,tai be galo sunku tai išmušt,pakeist.Labai jautrus.Kažkada viena moteris sakė,kad labai sunku vaiką vandenį auginti.Bet suaugę tampa labai gerais žmonėmis.Tai noriu paklausti jūsų,ar jūsų tėvams jūs buvot sunkūs vaikai ax.gif

Bet daug jusu cia pripazinot,kad vis gi savo tevams buvot sunkus vaikas... g.gif As-ne isimtis.Gal todel,kad mano mama-liutas? doh.gif doh.gif doh.gif Ir ji ir as nenoriu prisiminiti vaikystes,paauglystes verysad.gif Siaip,buvau tikrai gera ir rami,bet vis tiek ja visada erzinau,per leta,per tyliai sneku,ne taip blynus kepi-mauk man is akiu... Neatsizvelgdavo i mano nuomone,lankiau tai,ka ji noredavo-apie burelius as.
Bet zinau viena-kai 1 karteli i metus budama super geros nuotaikos pasaukdavo mane svelniai,mazybiniu vardu,atplasnodavau kaip ant sparnu ir budavau ziauriai laiminga.Man reikejo demesio,pokalbiu,svelnumo.O nuolat tik rekdavo unsure.gif Ir dabar su ja jokiu salycio tasku.Ir taip liudna,klausau Miktaviciaus daina apie mama,arba renku kokius zodzius jubiliejui apie mama-nerandu nei 1 kuriuos galeciau jai dedikuoti cool.gif Kvaila butu apie jos geruma,beribe meile skaityti posmus.Uzaugau visiskai nepasitikinti savimi,jautri ir kompleksuota.Dabar,turiu dukryte vandene,pradedu pamazu atsikratyti siu bjaurybiu,ziauriai sunku.Vandeniukus reikia gerbti ir jie tada gerbs.Parodyti meile,bet retkarciais reikia pabarti,isaiskinti-svajokliai labai dideli.
Atsakyti
QUOTE(Deep pink @ 2010 10 30, 17:04)
Vandeniukus reikia gerbti ir jie tada gerbs.Parodyti meile,bet retkarciais reikia pabarti,isaiskinti-svajokliai labai dideli.

Pati pastebejau, kad vandeniai nekencia rekimo, pakelto tono. Kartais netycia koks grubesnis zodis issprusta ir ziurek jis jau isizeides...Na o gerumu ir svelnumu galima daug ka pasiekti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 10 31, 15:18)
Na o gerumu ir svelnumu galima daug ka pasiekti
drinks_cheers.gif
As pati vandenis, tai sita sakini mano mama daznai sakydavo. Kad su manim imanoma sutart tik geruoju.
Net ir MB ji taip mokino, kaip sutart su manim. Tik gerumu. Issilydau tada blush2.gif

Nors siaip, kaip vaikas, gana neblogas buvau. Knygu ziurke ir priplaukus svajokle. Labai megau (ir iki siol megstu) vienatve.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2010 10 31, 16:18)
Pati pastebejau, kad vandeniai nekencia rekimo, pakelto tono. Kartais netycia koks grubesnis zodis issprusta ir ziurek jis jau isizeides...Na o gerumu ir svelnumu galima daug ka pasiekti smile.gif


QUOTE(Siluete @ 2010 10 31, 16:33)
drinks_cheers.gif
As pati vandenis, tai sita sakini mano mama daznai sakydavo. Kad su manim imanoma sutart tik geruoju.
Net ir MB ji taip mokino, kaip sutart su manim. Tik gerumu. Issilydau tada blush2.gif 

Nors siaip, kaip vaikas, gana neblogas buvau. Knygu ziurke ir priplaukus svajokle. Labai megau (ir iki siol megstu) vienatve.

Taip,geriau jau nerekti,kai graziai sneki,pagiri,paaiskini,jiems tada atvirksciai-didziulis upas pakyla buti geriems ir padaryti tai,ko prasomi smile.gif Man net darbe uztenka vieno zmogaus sypsenos,gero zodzio,ir nuovargis kazkur dingsta,vel su nauju ykvepimu einu ir darau.Geras zodis,paskatinimas labai daug ka reiskia.Del vienatves-as ir megstu atsiriboti,daznai iseinu viena kur pavaikscioti,pamastyti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Norėčiau pasiteirauti - kaip su vandenių (vyrų) kvietimu į pasimatymus, kuomet kviečiančioji pusė yra moteris? Ar nenurašys, maždaug "oh oh koks aš čia puikus ir nepakartojamas, jei moteris mane kviečiasi" ir pan. Iš vyruko pusės dėmesio iš ties nemažai (ir akyčių mirktelėjimai ir užsitęsę žvilgsniai ir t.t.), tačiau konkretaus kvietimo - nėra.
Atsakyti