Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

egoistai - vienareiksmiskai. Bet tik svetimu atzvilgiu. Mylimiems zmonems sirdi paaukotu. O ir siaip.. banguoti - kartais gyvena sau ir del saves, bet uzeina visuotines meiles dienos/savaites, kai spjauna i save ir bega gelbeti pasaulio
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 05 03, 17:22)
egoistai - vienareiksmiskai. Bet tik svetimu atzvilgiu. Mylimiems zmonems sirdi paaukotu. O ir siaip.. banguoti - kartais gyvena sau ir del saves, bet uzeina visuotines meiles dienos/savaites, kai spjauna i save ir bega gelbeti pasaulio

Butent
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 05 03, 14:29)
Gal kas apibudinsit savo vandeniu vyru savybes,geras ir blogas...Daug kur raso,kad jie dideli egoistai.Bent jau maniskiui,tai manau tiktu tik vienam gyvent...


nu pasakyti geras... blogas... sakyčiau neįmanoma...
apie savo vandenį tikrai nepasakyčiau, kad egoistas...
lengviau galėčiau pavadinti gyvenančiu savo fantazijų pasaulyje.. vaikystėje tokius dažnai palaiko autistais... teko net mokinį tokį turėti... kalbėt su manim pradėjo po 3 metų pamokų kažkur, tai man buvo šokas, o jam... normalus dalykas... kai jau nebeužteko papurtyti arba palinksėti galva lotuliukas.gif
oj.. nukrypau... sorry, aš gi vandenis ir nuplaukiu kartais irgi blush2.gif
taigi, mano vandenis tikrai labai dėmesingas man, tačiau tik morališkai, kad kaip ir vis prašausi kokios malonios staigmenėlės.. niekaip... nesupranta kam čia dėl jų vargintis lotuliukas.gif
taip pat jis toks ... nematerialistas... nerandu tinkamesnio žodžio, bet kažkaip jis ne taip smarkiai reaguoja dėl kokių materialių dalykų, maždaug turiu stogą virš galvos ir gerai, o kad dar galima aplinką pasigrąžinti... o kam? jam ir taip gerai doh.gif sakau, gal kokį naują rūbą ar daiktą perkam tau... o jis - o kam? man ir tas ar anas dar geras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 05 03, 14:29)
Gal kas apibudinsit savo vandeniu vyru savybes,geras ir blogas...Daug kur raso,kad jie dideli egoistai.Bent jau maniskiui,tai manau tiktu tik vienam gyvent...
Nu kad ne... Mylymiems zmonems paskutini kasni atiduos. O kiti... O ka kiti... Visu gaila jam. Nu ir man. mes du vandeniai, tai jau patikekit.


QUOTE(besišypsanti @ 2011 05 03, 16:08)
Apie saviski galeciau pasakyti, kad egoistas, bet su brangiais zmonem moka dalintis. Ir dovaneliu nepagaili...

nu jo... man siandien masina nupirko, nes "mano moteris turi vazinetis grazia masina, o as jau kaip nors..."

QUOTE(Dusele @ 2011 05 03, 16:22)
egoistai - vienareiksmiskai. Bet tik svetimu atzvilgiu. Mylimiems zmonems sirdi paaukotu. O ir siaip.. banguoti - kartais gyvena sau ir del saves, bet uzeina visuotines meiles dienos/savaites, kai spjauna i save ir bega gelbeti pasaulio
Aga smile.gif 100% tiesos. Del pasaulio gelbejimo... Amzinai ir nuolat. Pats liks be nieko, kad tik kitiems butu gerai. Siandien veziau ji, tai kalbejo telefonu su draugu, sako "jeigu jus, mano draugai esat patenkinti, as esu laimingiausias zmogus"... Nu kaip tokio nemyleti? ax.gif


QUOTE(dowwe @ 2011 05 03, 20:22)
taip pat jis toks ... nematerialistas... nerandu tinkamesnio žodžio, bet kažkaip jis ne taip smarkiai reaguoja dėl kokių materialių dalykų, maždaug turiu stogą virš galvos ir gerai, o kad dar galima aplinką pasigrąžinti... o kam? jam ir taip gerai  doh.gif sakau, gal kokį naują rūbą ar daiktą perkam tau... o jis - o kam? man ir tas ar anas dar geras  lotuliukas.gif

Nematerialistas tai tikrai. Svarbiausia, kad butu stogas ir nenuogas. Daugiau kaip ir nieko nebereikia. nors kartais megsta pasimaivyti pries veidrodi.. biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis irgi megsta pries veidrodi pasimaivyti, stengiasi graziai atrodyti. Dar ziauriai megsta apsipirkineti. O as negaliu su juo eiti i parduotuve, negaliu ziuret kaip pinigai slysta jam is ranku.
O jums vandeniai pasako pastabu del naujo drabuzio, ar siaip kokio naujai isigyto daikto?
Atsakyti
Man visada pasako. Visada - jeigu pastebi ir yra ant zemes. jeigu plaukiojantis - galiu nors dujokauke uzsideti, nepastebes vistiek.
Jo, mano vandeni reikia pora savaiciu ruosti apsipirkimui. bet kai jau daeina "iki reikalo" tai jam visai smagu matuotis tuos rubus iki kol neuzknis. Po to jau ant greicio bile ka perka, kad greiciau galetu namo eiti.
Atsakyti
Oi tas vyru pastabumas. Juokiausi is jo kai plaukus nusikirpau, tai tik po 3 savaiciu pamate. Ziuri nustebes, sako plaukus kirtaip. Svarbiausia diena pries sakiau, kad eisiu i kirpykla. Reiskia 3 savaites padebesiais skrajojo biggrin.gif O siaip naujus drabuzius pastebi, bent jau tuos, kurie jam negrazus doh.gif
Atsakyti
oi, del apsipirkinejimu, tai cia ne vien vyru vandeniu beda, as moteris-vandenis jauciu alergija skuduru pirkimui. jau kai ko nors reikia tempiu iki paskutines minutes, tada maunu i kokia arciausiai esancia, issirenku per 10min ir laiminga lekiu lauk laiminga, kad ilgai vel nereikes ten eiti ax.gif tai man oi kaip patinka vyrai, kurie nera parduotuviu manjakai drinks_cheers.gif
Del pastabumo velgi - ne velnio as nepastebiu nei nauju sukuosenu, nei nauju rubu, nebent jau labai kardinalus pasikeitimas - ryski spalva ant galvos ar sijonas ant zmogaus, kuris gyvenime ju nenesiojo.. Nu dar galiu pastebet jei akinius uzsidejo biggrin.gif ... kazkaip man visi sitie dalykai tooooooks gyvenimo shudniekis atrodo.. Lygiai kaip ir buityje - kai nueinu pas mama, tai ta net supyksta kartais kad kokios naujos vazos ar naujos serveteles nepastebiu...
Nu bet nesu tokia jau visai nupusus lotuliukas.gif , tiesiog man svarbesni visai kitokie dalykai - pvz tokia banalybe, kaip pacioj jaukiausioj kavinukej isgerti pacios skaniausios kavos puoda per 3 val ax.gif .. man tai kaifas daug didesnis, nei apibegt Akropoli... Arba sugalvot koki crazy siurpriza mylimam zmogui... Arba suvenyru parduotuvej 2 valandas rinktis pati graziausia angeliuka ir pasidovanot ji siaip sau.. nes gera nuotaika.. rolleyes.gif , o paskui sutikus koki nusiminusi drauga imt ir atiduot jam "kad sektusi" wub.gif ... Siaip esu skupa sau biggrin.gif , bet ant kitu issitaskau.. doh.gif
Atsakyti
Aš namuose kritikuoju kitų apsirengimą bigsmile.gif Pas kitus pastebiu, kas netinka ir bla bla bla o pačiai ant savo rūbų švelniai px blush2.gif Nu nežinau, ne esmė man tai. Bet ir kritikuoju tiems, kuriems svarbu tai, tai gal nieko blogo biggrin.gif Nemėgstu rūbų, avalynės pirkt doh.gif Taip neįdomu, veltui leidžiamas laikas, arba pvz kai vaikos madų žmonės doh.gif doh.gif doh.gif Siaubas man.
O labai mane džiugina dienos, kai pati sau dovanoju dovanas thumbup.gif
Atsakyti
kai kurie vandeniai nekenčia apsipirkinėjimo. jei jau gyvenimas priverčia, tai įeina į parduotuvę tai arba sako:,,nieko čia schmoll.gif nėra" arba prieina prie daikto(toks jausmas, kad vos ne prie pirmo pasitaikiusio) ir sako ,,tinka". tą tinkantį sunešioja iki negaliu..
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif apie mane čia.
Jei man koks rūbas patinka, tai aš jį nešiooosiu ir nešiosiu, nes jis MAN mielas, o ką kiti galvoja, tai pf... O ir šiaip, kam reikia kalno rūbų g.gif
O ir nuėjus į parduotuvę man super sunku kažką išsirinkt kas tikrai patiktų, tai kas belieka... imt beleką ir lėkt lauk iš ten. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
labai stebisi aplinkiniai, kai aš sau dovanėles dovanojuosi biggrin.gif
Atsakyti