Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

Sveikos. Papasakokit apie savo santykius su vandeniu, ar jie pastovus, nes pas mus su vandeniu tai tokiom bangom (raso, skambina, bunam kartu, o kartais vos ne ignoruoja mane). ir siom dienom kazkoks keistas, klausiu gal kas atsitiko, tik nesakai, bet sako viskas gerai. O gal as pati kalta, nes per mazai skiriu jam demesio? jau esu gavus pastaba, kad vis skubu, nenoriu su juo pabut verysad.gif Jis liudnas ir man kazko liudna...
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 04 12, 09:46)
Sveikos. Papasakokit apie savo santykius su vandeniu, ar jie pastovus, nes pas mus su vandeniu tai tokiom bangom (raso, skambina, bunam kartu, o kartais vos ne ignoruoja mane). ir siom dienom kazkoks keistas, klausiu gal kas atsitiko, tik nesakai, bet sako viskas gerai. O gal as pati kalta, nes per mazai skiriu jam demesio? jau esu gavus pastaba, kad vis skubu, nenoriu su juo pabut  verysad.gif Jis liudnas ir man kazko liudna...


bet gi tai visiškai normalu smile.gif
Atsakyti
Aš irgi stengiuosi nieko niekam nežadėt, jeigu tai įmanoma. Bet jeigu pažadu, tai jau įvykdau. O dėl laiko planavimo. Anksčiau planuodavau, dabar daugiau leidžiu pasireikšt nuotaikom. Jeigu yra nuotaika, nuvažiuoju vakare paplepėti su drauge, nėra - nevažiuoju. Tiesiog netgi savaitgalių neplanuoju. Šauna į galvą į mišką pasivaikščioti arba filma namuose pagulėt pažiūrėt, arba savo kokia veikla užsiimt. Kai per daug planuoji, per daug nervų ir nusivylimų išeina, kai tie planai palieka neįgyvendinti.
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 04 12, 10:52)
bet gi tai visiškai normalu smile.gif

Na taip, suprantu, kad normalu. Ai maziau reikia imt i galva. Ana savaite jis irgi bande mane linksmint, kai pasiguodziau, kad darbe nesiseka. Sake labai jau tu rimta.
Atsakyti
QUOTE(svoba @ 2011 04 12, 08:53)
Aš irgi stengiuosi nieko niekam nežadėt, jeigu tai įmanoma. Bet jeigu pažadu, tai jau įvykdau. O dėl laiko planavimo. Anksčiau planuodavau, dabar daugiau leidžiu pasireikšt nuotaikom. Jeigu yra nuotaika, nuvažiuoju vakare paplepėti su drauge, nėra - nevažiuoju. Tiesiog netgi savaitgalių neplanuoju. Šauna į galvą į mišką pasivaikščioti arba filma namuose pagulėt pažiūrėt, arba savo kokia veikla užsiimt. Kai per daug planuoji, per daug nervų ir nusivylimų išeina, kai tie planai palieka neįgyvendinti.


drinks_cheers.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 04 12, 10:18)
Na taip, suprantu, kad normalu. Ai maziau reikia imt i galva. Ana savaite jis irgi bande mane linksmint, kai pasiguodziau, kad darbe nesiseka. Sake labai jau tu rimta.



kai matau, kad vandenis užsisklendžia-palieku jį ramybėje, jis paplūdūriuoja vienatvėje kurį laiką ir vėl grįžta:). o aš tuo tarpu užsiimu savo reikalais.
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 04 12, 14:37)
kai matau, kad vandenis užsisklendžia-palieku jį ramybėje, jis paplūdūriuoja vienatvėje kurį laiką ir  vėl grįžta:).  o aš tuo tarpu užsiimu savo reikalais.

O ilgai trunka jo "pluduriavimai"?
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 04 12, 16:35)
O ilgai trunka jo "pluduriavimai"?



kaip kada..kartais kelias valandas, būna -dieną, kitą, net ilgiau.. ...aš tai vadinu ,,šyza" mirksiukas.gif . bet man irgi tokios ,,šyzos" užeina. gal ne tokios stiprios, bet būna laikas :,,palikit mane ramybėje". ir faina, kai artimi žmonės tai supranta ir nepradeda dusinti ,,o kas tau yyyyyra.. g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 04 12, 17:59)
kaip kada..kartais kelias valandas, būna -dieną, kitą,  net ilgiau.. ...aš tai vadinu ,,šyza" mirksiukas.gif . bet man irgi tokios ,,šyzos" užeina. gal ne tokios stiprios, bet būna laikas :,,palikit mane ramybėje". ir faina, kai artimi žmonės tai supranta ir nepradeda dusinti ,,o kas tau yyyyyra.. g.gif )

Aisku. Na man dar reikia mokytis palikti ramybeje, kai jam uzeina vienatves poreikiai. Nes kazkaip tada prisigalvoju, kad gal as kazka ne taip darau, kad su manim nenoriai bendrauja.
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 04 12, 17:09)
Aisku. Na man dar reikia mokytis palikti ramybeje, kai jam uzeina vienatves poreikiai. Nes kazkaip tada prisigalvoju, kad gal as kazka ne taip darau, kad su manim nenoriai bendrauja.



tai pažįstama.. ax.gif , praeitas etapas..ačiūDievui
Atsakyti
Vifsla, "net istines nuo persimiegojimo" ir "3 valandas gers kava" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
siandien pasakojau savo vandeniui, kuris nuluzo vakar 7 vakaro ir issirito is lovos siandien puse 9 ryto lotuliukas.gif nesugebejo net manes padoriai uzvesti i darba, nes pamirso kur dirbu lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia sugebeti gi reikia!!! doh.gif lotuliukas.gif zvengiau visa ryta is jo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 05 02, 13:12)
Vifsla, "net istines nuo persimiegojimo" ir "3 valandas gers kava"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
siandien pasakojau savo vandeniui, kuris nuluzo vakar 7 vakaro ir issirito is lovos siandien puse 9 ryto  lotuliukas.gif nesugebejo net manes padoriai uzvesti i darba, nes pamirso kur dirbu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif cia sugebeti gi reikia!!!  doh.gif  lotuliukas.gif  zvengiau visa ryta is jo  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tikrai, kad reikia sugebejimu pamirsti kur zmona (drauge) dirba. O as maniau, kad cia mano vienos toks nenormalus blush2.gif
Atsakyti