Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Lilita_A @ 2011 04 08, 16:50)
"kaip radom taip ir palikim".  doh.gif  košmaras.


bigsmile.gif Aš su savo močiute ginčijaus kaip tik dėl to frazės. lotuliukas.gif
Vo ko labai neapkenčiu tai pletkų ohmy.gif Tas taip apsirengė, tas tokius batus užsidėjo doh.gif doh.gif Nu jau tada užsiputoju.
O dar ko nemėgstu, tai mažų vaikų lotuliukas.gif blush2.gif nu tiesiog nemoku bendraut... ten žaistis "oj oj pagausiu " ir tt, neapsiverčia liežuvis, nes man noris su vaiku bendraut kaip su sau lygiu, bet kažkaip neišeina lotuliukas.gif
Atsakyti
del to "man px" vis susikimbu su drauge ji yra mergele ir kisa man savo nuomone. doh.gif toks jausmas kad zmogus pavydi ar bijo kad kitam zmogui gali pasisekti labiau nei kad jam paciam ar jo kitiems draugams doh.gif ir gincijames del darbo cia LT ir UK doh.gif ir del karjieros ir seimos suderinimo.
vandeniai, man durnai pasakykit ar karjiera su seima, vaikais suderinama? kad laiko uztektu abiejom pusem g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 04 08, 15:50)



čia apie vandenius???

g.gif g.gif
Atsakyti
Man pažįstamos mergelės, būtent moterys, tai labai konkurencingos ir ginčijas, nors žino, kad šneka netiesa, nesąmones. biggrin.gif Visada nori būt visų draugės (taip įkyriai) ir lyderiauti. O aš nekenčiu konkurencijos, nenoriu lyderiaut ir tas šliejimasis su visais būt draugais, man nesuprantamas doh.gif bet kažkodėl vistiek aš su mergele bendrauju, nesuprantu kodėl biggrin.gif
Aš neturiu nei šeimos ( ta prasme savos) , nei vaikų, nei darbo, bet neįsivaizduoju savęs visur, jei darbas mėgstamas, tai aš geriau visa jam ir atsiduočiau bigsmile.gif Bet čia tik dabar taip atrodo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2011 04 08, 17:42)
Man pažįstamos mergelės, būtent moterys, tai labai konkurencingos ir ginčijas, nors žino, kad šneka netiesa, nesąmones.  biggrin.gif Visada nori būt visų draugės (taip įkyriai) ir lyderiauti. O aš nekenčiu konkurencijos, nenoriu lyderiaut ir tas šliejimasis su visais būt draugais, man nesuprantamas doh.gif bet kažkodėl vistiek aš su mergele bendrauju, nesuprantu kodėl  biggrin.gif
Aš neturiu nei šeimos ( ta prasme savos) , nei vaikų, nei darbo, bet neįsivaizduoju savęs visur, jei darbas mėgstamas, tai aš geriau visa jam ir atsiduočiau  bigsmile.gif Bet čia tik dabar taip atrodo.  biggrin.gif




va tame ir yra esme lyderiauti... nes jei as kazko nemegstu tai tikrai nedarysiu ir zmogeliui tai nepatinka biggrin.gif nors tik viena mergele pazystu bet vis bendrauja, ir tipo geros drauges esam, na del to dar pagalvot reiktu doh.gif
Atsakyti
o mano sūnaus tėtis mergelė. smile.gif sunku su juo kartais sutarti, irgi visuomet būna įsitikinęs savo teisumu. bet kažkaip pripratau jau, nuleidžiu negirdom ir tiek. supratau, kad nėra ko čia veltis su juo į diskusijas. vis tiek jis protingesnis ir gudresnis už mane gaunas tongue.gif
o vat pletkų ir aš nemėgstu. nu negaliu pakęsti. schmoll.gif toks įspūdis, kad žmonės neturi savų problemų ir iš neturėjimo ką veikti pradeda kalbėti apie kitus. o baisiausia, kad patys jau daugybę metų nesusitvarko savo asmeninio gyvenimo sričių, bet jaučiasi ohoho kokie kompetentingi kitiems ta pačia tema patarinėti. doh.gif nu tada nebežinau, ar verkti, ar juoktis. blink.gif
Papildyta:
QUOTE(dumb @ 2011 04 08, 16:41)
O dar ko nemėgstu, tai mažų vaikų  lotuliukas.gif  blush2.gif  nu tiesiog nemoku bendraut... ten žaistis "oj oj pagausiu " ir tt, neapsiverčia liežuvis, nes man noris su vaiku bendraut kaip su sau lygiu, bet kažkaip neišeina  lotuliukas.gif

aš irgi nemėgau vaikų, kol savo nepasidariau lotuliukas.gif ir nereikia nuvertinti vaikų, suaugusieji ir daro didžiausią klaidą, kad juos nuvertina. juk dabar ir psichologai sako, kad reikia su vaiku bendrauti kaip su sau lygiu, o ne "utiutiu, mažuli, pupuli" smile.gif geriausia išvis kai mamos pradeda "tiutiuoti". thumbup.gif mano viena kolegė pasakojo, kad jos dėstytojas visuomet galėdavo pasakyti, kuri augina mažą vaiką tik pabendravęs su moterimi. thumbup.gif pas mamas visokių mažybinių žodelių atsirasdavo ir jos taip kalbėdavo NUOLAT, net su suaugusiais lotuliukas.gif ir ką - vienąkart pagavau ir save, taip sakant, "tiutiuojant" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pačiai juoko buvo, kad ne aš auklėju vaiką, o vaikas man įtaką daro. thumbup.gif
Atsakyti
O kaip su laiko planavimu ir pažadų tesėjimu vandeniams? Ar įmanoma kažkaip susitart ir tikėtis įvykdymo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2011 04 09, 02:19)
O kaip su laiko planavimu ir pažadų tesėjimu vandeniams? Ar įmanoma kažkaip susitart ir tikėtis įvykdymo? g.gif


be sansu biggrin.gif . Tai vieni pagrindiniu dalyku, kuriu is vandeniu nereiketu tiketis..
Atsakyti
galiu kalbėti tik už save, nes man su laiko planavimu ir pažadų tesėjimu kol kas problemų nebūna. rolleyes.gif nežinau, jei reikia kažkur tiksliai būti tai aš net anksčiau ateinu ir geriau palaukiu. ir pažadus tesiu (nors retai žadu). tongue.gif žodžiu tokiuose dalykuose aš skrupulinga. ax.gif nevandeniška kažkaip...
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2011 04 09, 03:19)
O kaip su laiko planavimu ir pažadų tesėjimu vandeniams? Ar įmanoma kažkaip susitart ir tikėtis įvykdymo? g.gif

aš asmeniškai visuomet prižadėjus privalau ištesėti, o ir vėluoti tiesiog nekenčiu, geriau jau anksčiau visur atlekiu ax.gif
Atsakyti
manau mes snekam apie truputi skirtingus dalykus: visuomenej, darbe as irgi super punktuali ir pareiginga, bet asmeniniam.. schmoll.gif . Visi mano pazystami iprate, kad zodzio "padazu" mano zodyne nera, yra tik "pasistengsiu", o laiko planuoti ne tai kad nemoku - nemegstu, man patinka expromtas - jeigu suplanuota pvz ejimas i kina, bet as tuo metu mielaiu sedeciau kavinej ir valgyciau ledus - dzin man tas kinas tada.. ax.gif Su planais - nuolatinis atideliojimas paskutinei minutei...
Atsakyti
Aš tai beveik visada ir visur vėluoju. Rodos, jau visaip bandau nevėluot, bet vistiek neišeina. Šiaip mane labai erzina veikti pagal tvarkaraštį. biggrin.gif
Atsakyti