Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Vifsla @ 2011 04 04, 21:51)
o jam irgi nerūpi:) ar tai viršininkas ar tai ne viršininkas-dzin. bet viršininko asmeninės problemos labai greit gali tapti vandenio problemomis.
kas keisčiausia, kad ir tai vandeniui-dzin g.gif

nu taip. o ko parintis? ant darbo vietos gyvenimas klynu nesuejo. nei ji pirma, nei paskutine. kas cia tokio tragisko ir dramatisko?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 04 04, 22:10)
nu taip.  o ko parintis? ant darbo vietos gyvenimas klynu nesuejo. nei ji pirma, nei paskutine. kas cia tokio tragisko ir dramatisko?



tai čia aš labiausiai parinausi ax.gif
bet dabar jau įpratau irnesakyk.gif

ne į temą : norėčiau horoskopo ..ax.gif klausimas: ar nepasiklysiu visokiuose astrologiniuose terminuose, jie man tamsus miškas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 04 04, 22:15)
tai čia aš labiausiai parinausi ax.gif
bet dabar jau įpratau irnesakyk.gif

ne į temą : norėčiau horoskopo ..ax.gif  klausimas: ar nepasiklysiu visokiuose astrologiniuose terminuose, jie man tamsus miškas rolleyes.gif

terminais tau niekas nerasys. rasys paprasta zmogiskaja kalba.

Dar apimamos meiles, sveikatos, darbo/gabumu, finansu, vaiku, artimuju, kelioniu sferos. tai buvo asmeninis horoskopas, kuris tau apie tave lentynelese sudeliotas. Buna dar partneriu suderinamumo, buna vieno kokio rupimo klausimo issamus nagrinejimas, buna metine prognoze (nuo gimtadienio iki gimtadienio).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 04 balandžio 2011 - 21:39
QUOTE(Maidenana @ 2011 04 04, 22:21)
terminais tau niekas nerasys. rasys paprasta zmogiskaja kalba.
manojo istraukos:



o, ačiū, aišku 4u.gif .

tinklapyje informacija ,,pagyvenusi", turbūt teks į e.p. rašyti
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 04 04, 22:32)
o, ačiū, aišku 4u.gif .

tinklapyje informacija  ,,pagyvenusi", turbūt teks į e.p. rašyti

kodel? ten eile nuolat stumiasi..
http://www.rozmarino-horoskopai.lt/
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 04 04, 22:34)
kodel? ten eile nuolat stumiasi..
http://www.rozmarino-horoskopai.lt/



ačiū smile.gif .. aš kažkur ne ten buvau nublūdijus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 04 04, 22:51)
o jam irgi nerūpi:) ar tai viršininkas ar tai ne viršininkas-dzin. bet viršininko asmeninės problemos labai greit gali tapti vandenio problemomis.
kas keisčiausia, kad ir tai vandeniui-dzin g.gif

Ir maniskiui buna dzin, ir nesvarbu ar tai kolega, ar direktorius, ar dar kazkas. Bandau jam aiskinti, bet vistiek tas pat. Nors is kitos puses gal ir gerai, kad zmogus buna pats savimi, niekam nepataikauja.
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2011 04 04, 23:10)
nu taip.  o ko parintis? ant darbo vietos gyvenimas klynu nesuejo. nei ji pirma, nei paskutine. kas cia tokio tragisko ir dramatisko?

Negi tu visada tokia "atsiputus" ?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 04 04, 22:34)

Nu rozmarinke duoda.Komercija uzsiima tolka tak biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(besišypsanti @ 2011 04 05, 09:46)
Negi tu visada tokia "atsiputus" ?

Jau jo. Jau visada. Anksciau kazkaip pergyvenau.. bet daugiau del to, kad tevai gasdindavo ir primesdavo savo modelius. kai prakandau - px pasidare. jau visada.
Atsakyti
Tas pochuizmas geras dalykas. Šiandien keturiese ėjom į kiną ir jo pasirodo nebuvo, ne taip pažiūrėjo. Nu ir pradėjo ginčytis wacko.gif O man nėr supratimo kam ginčytis, nėr kino, tai nėr, px.
Ir šiaip kiti pastoviai galvoja 'ką aplinkiniai pagalvos' doh.gif o man px. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2011 04 07, 20:56)
Tas pochuizmas geras dalykas. Šiandien keturiese ėjom į kiną ir jo pasirodo nebuvo, ne taip pažiūrėjo. Nu ir pradėjo ginčytis  wacko.gif O man nėr supratimo kam ginčytis, nėr kino, tai nėr, px.
Ir šiaip kiti pastoviai  galvoja 'ką aplinkiniai pagalvos'  doh.gif o man px. thumbup.gif




drinks_cheers.gif dazniausiai ir as tokia pati.. Paciai kartais keista kaip as dejus ant kitiems svarbiu dalyku, bet buna akimirku, kai uzsigruzinu del kokio atrodytu absoliutaus shudniekio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2011 04 07, 21:56)
Ir šiaip kiti pastoviai  galvoja 'ką aplinkiniai pagalvos'  doh.gif o man px. thumbup.gif

"px ką aplinkiniai pagalvos" lotuliukas.gif su manim lygiai tas pats. tiesą pasakius jau pradėjau jausti, kad kai kurie žmonės manęs šalinasi, nes man visiškai nusišvilpt ant jų nuomonės. tongue.gif nes IŠ ESMĖS skiriasi mano ir jų požiūriai. skiriasi tuom, kad jie ir vadovaujasi tik nuomonėmis, kažkokiomis bobulių pasakomis, dar kažkokiais vėjais, neva visi taip darė ir mes taip darykim. wacko.gif aš jau ir taip tikriausiai laikoma artimųjų tarpe kažkokia atskalūne ir priešgyna amžina, nes jų nesąmonėm nuolat randu atsaką. vieną kartą išgirstas posakis mane išvis pribaigė. man protu nesuvokiama, kaip sąmoningas žmogus gali sakyti "kaip radom taip ir palikim". doh.gif košmaras. va tada nesusiturėjau: pasakiau, kad jei visa žmonija būtų tuo vadovavusis, mes ir dabar tikriausiai dar medžiais karstytumėmės ir utėles iš gaurų rinktumėmės. prisigraibo visi kažkokių apipelijusių nuo nebevartojimo posakių ir naudoja ir paskui: va, kokia amžių išmintis iš mūsų lūpų veržias. atsiprašau... blink.gif va dalykai, kurie man iš tiesų atrodo svarbūs ir kurie pykdo: negalvojimas ką sakai ir ką darai. schmoll.gif o visokios trivialios nuomonės, galvojimas, ką kiti galvoja mano atžvilgiu... smoke.gif
Atsakyti