Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

kaip ne keista apibudinai mane doh.gif ypac mokslais blush2.gif
Atsakyti
pas mane su mokslais budavo taip: tempiu iki paskutines nakties, bet ta paskutine vis tiek speju viska ismokt (o gal tiesiog gera iskalba turiu, kai reikia zodziu atsiskaitinet biggrin.gif ), nes esu perfekcioniste - viskas arba nieko. Neislaikyti, nezinoti man budavo geda paciai pries save.
O mokykloj tai kiek pamenu jei neismokdavau - neidavau, jei neparuosdavau namu darbu - apsimesdavau, kad palikau namie sasiuvini biggrin.gif . Bet jei jau moku, tai puikiai.
Atsakyti
Dusele man lygiai tas pats mokykloje būdavo, tiek paskutinės nakties laukimas tiek tas perfekcionizmas biggrin.gif
viskas arba nieko!

O dėl to, ko noriu iš gyvenimo, taip vis dar gyvenu su šia mintim, ko noriu iš jo, ir ko jis nori iš manęs... žinau, tik tai, ką dabar darau nenoriu daryti visą likusį man gyvenimėlį, kad ir kiek jo liko biggrin.gif nekenčiu rutinos, terminų, programų laikymosi, nurodymų ir įsakinėjimų, tas tikrai negerina mano darbo kokybės. viską norisi daryti priešingai nes AŠ žinau, kaip ištikro yra geriau!
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 04 04, 14:19)
Dusele man lygiai tas pats mokykloje būdavo, tiek paskutinės nakties laukimas tiek tas perfekcionizmas biggrin.gif
viskas arba nieko!

O dėl to, ko noriu iš gyvenimo, taip vis dar gyvenu su šia mintim, ko noriu iš jo, ir ko jis nori iš manęs... žinau, tik tai, ką dabar darau nenoriu daryti visą likusį man gyvenimėlį, kad ir kiek jo liko biggrin.gif nekenčiu rutinos, terminų, programų laikymosi, nurodymų ir įsakinėjimų, tas tikrai negerina mano darbo kokybės. viską norisi daryti priešingai nes AŠ žinau, kaip ištikro yra geriau!

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 03 30, 22:23)
rozmarino.horoskopai@gmail.com paziurek kainas cia

as pas ja ir prognozes dariau ir suderinamuma.. labai taikliai...


o kaip žinot kokį horoskopą darytis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 04 04, 13:19)
!

O dėl to, ko noriu iš gyvenimo, taip vis dar gyvenu su šia mintim, ko noriu iš jo, ir ko jis nori iš manęs... žinau, tik tai, ką dabar darau nenoriu daryti visą likusį man gyvenimėlį, kad ir kiek jo liko biggrin.gif nekenčiu rutinos, terminų, programų laikymosi, nurodymų ir įsakinėjimų, tas tikrai negerina mano darbo kokybės. viską norisi daryti priešingai nes AŠ žinau, kaip ištikro yra geriau!


drinks_cheers.gif jauciasi savas zmogus lotuliukas.gif
Is gyvenimo as irgi vis laukiu kada jis man pasius "zinia" koki velnia as cia turiu nuveikti..
Atsakyti
QUOTE(Giedrute:) @ 2011 04 03, 02:01)
laba nakti, noreciau siek tiek pagalbos ir minciu is vandenukiu, jei galesite:)

vaikinas mano Vandenukas, ir nors siaip is tikro yra intelektualus, mastantis ir protingas, baisiai nesiseka su mokslais  doh.gif  neprisivercia mokytis.. planuoja planuoja, kad savaitgali mokysis, o ji prie kompo prasedi.. o imt daryt is karto - vel ne.. vel kazkas netinka.. ir taip jis priejo iki to, kad jau ir pats nebezino, ka daryt, net nebezino kas jis ir ko is gyvenimo nori.. ko is tikro neisbandziau savo galimybese (merginos pozicijoj, turiu omeny) - ir pagirt, ir paskatint, ir vilties suteikt, ir pabart, ir sazine paveikt, ir visiskai nereaguot, duot tiek laisves tiek laiko savo paties apmastymams.. NIEKAS neveikia! ir jau taip ilga laika.. nezinau ne ko griebtis, kaip jam padet grizt i savo gyvenima, arba kurt kazkoki nauja.. g.gif  verysad.gif

viskas apie mane. Mokytis nekenciu. ne pro kur. Bet mano esme tame, kad as nekenciu mokytis tos sauos, senos, kvailos teorijos ypac is tu senu knygu. Man geriausiai gaunasi viska atrasti paciai, naujais budais, per praktika, dirbant. Viska, ka geriausiai moku - moku tik is patirties. As nesu perfekcioniste... nors... ka atlieku pati - ta atlieku geriausiai. Ypac, kai niekas nesikisa i mano "atlikima". Dirbti man geriausiai vienai, kai niekas nesikisa, neisakineja, neaiskina ir nestovi ant duses. Uz tai galiu ir pasiusti. jei aiskini man - eik ir pats daryk. galiu net atsistoti, pareiksti ultimatuma, kad arba as darau ir niekas nelenda, arba darykit patys, jeigu zinote kaip geriausiai. jeigu man reikia patarimo - paskambinsiu i valdiskas instancijas ir viska susizinosiu ko man reikia. trumpai ir aiskiai.

todel, galiu tau patarti nesikisti i vandenio reikalus su mokslais, o tiesiog ziurekite filmus jo temomis, na, nezinau, veikit kazka ta tema.

QUOTE(dowwe @ 2011 04 04, 17:11)
o kaip žinot kokį horoskopą darytis?  blush2.gif

o ka as zinau kokio tu nori? gali mano su tavimi suderinamuma padaryti, jeigu tau idomu ar tinki man. tongue.gif

buvau idejusi linka, tai pasispausk ir perskaityk.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 04 04, 21:10)
viskas apie mane. Mokytis nekenciu. ne pro kur. Bet mano esme tame, kad as nekenciu mokytis tos sauos, senos, kvailos teorijos ypac is tu senu knygu. Man geriausiai gaunasi viska atrasti paciai, naujais budais, per praktika, dirbant. Viska, ka geriausiai moku - moku tik is patirties. As nesu perfekcioniste... nors... ka atlieku pati - ta atlieku geriausiai. Ypac, kai niekas nesikisa i mano "atlikima". Dirbti man geriausiai vienai, kai niekas nesikisa, neisakineja, neaiskina ir nestovi ant duses. Uz tai galiu ir pasiusti. jei aiskini man - eik ir pats daryk. galiu net atsistoti, pareiksti ultimatuma, kad arba as darau ir niekas nelenda, arba darykit patys, jeigu zinote kaip geriausiai. jeigu man reikia patarimo - paskambinsiu i valdiskas instancijas ir viska susizinosiu ko man reikia. trumpai ir aiskiai.
todel, galiu tau patarti nesikisti i vandenio reikalus su mokslais, o tiesiog ziurekite filmus jo temomis, na, nezinau, veikit kazka ta tema. 




jooo.. g.gif
ir nuo to gyvenimas , turbūt, rožėmis klotas būna... bis.gif (maždaug tokiomis)
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 04 04, 21:26)
jooo.. g.gif
ir nuo to gyvenimas , turbūt, rožėmis klotas būna... bis.gif  (maždaug tokiomis)

prie ko cia? as gi ne pirma diena dirbu. todel turiu savo darbo taktika. patylom. viska darau patylom. buna tokie darbuotojai, kurie begioja ir bando visu atkrepti demesi, kad jie tikrai dirba. o as darau atvirksciai - atkreipiu demesi, kad geriu kava ir rukau. o darbai tai padaryti biggrin.gif todel jau kam reikia tas zino - maide daro/jau padare. nes visada paklausiu galutinio termino.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 04 04, 21:35)
prie ko cia? as gi ne pirma diena dirbu. todel turiu savo darbo taktika. patylom. viska darau patylom. buna tokie darbuotojai, kurie begioja ir bando visu atkrepti demesi, kad jie tikrai dirba. o as darau atvirksciai - atkreipiu demesi, kad geriu kava ir rukau. o darbai tai padaryti  biggrin.gif todel jau kam reikia tas zino - maide daro/jau padare. nes visada paklausiu galutinio termino.



na, mano artimiausiam vandeniui šitokie būdo bruožai oi kaip gyvenimą komplikuoja g.gif
bet gal ne visiems tai trukdo
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 04 04, 21:42)
na, mano artimiausiam vandeniui šitokie būdo bruožai oi kaip gyvenimą komplikuoja g.gif
bet gal ne visiems tai trukdo

aaa, is sios puses tai taip. teisingai pastebeta. galbut daugumai butu sunku. bet kadangi man dzin, tai zmoniu asmenines problemos. as net nezinau kaip jie reaguoja. man reikia padaryti darba - as ji darau, kitu jausmai nukreipti i mano taktikas man tikrai nerupi. as nepastebiu.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 04 04, 21:47)
aaa, is sios puses tai taip. teisingai pastebeta. galbut daugumai butu sunku. bet kadangi man dzin, tai zmoniu asmenines problemos. as net nezinau kaip jie reaguoja. man reikia padaryti darba - as ji darau, kitu jausmai nukreipti i mano taktikas man tikrai nerupi. as nepastebiu.



o jam irgi nerūpi:) ar tai viršininkas ar tai ne viršininkas-dzin. bet viršininko asmeninės problemos labai greit gali tapti vandenio problemomis.
kas keisčiausia, kad ir tai vandeniui-dzin g.gif
Atsakyti