Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

labas drinks_cheers.gif
kad nebūtų tuščia čia pas mus klausimas toks: ar jums pildosi horoskopai? tongue.gif vis tiek tema remiasi kaip ir horoskopu, tai man smalsu, ar jums dažnai pildosi dienos, mėnesio, metų?..
man tai žinokit ne lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 29, 18:53)
labas drinks_cheers.gif
kad nebūtų tuščia čia pas mus klausimas toks: ar jums pildosi horoskopai? tongue.gif vis tiek tema remiasi kaip ir horoskopu, tai man smalsu, ar jums dažnai pildosi dienos, mėnesio, metų?..
man tai žinokit ne  lotuliukas.gif


as neseku tu kasdieniu horoskopu schmoll.gif Netikiu ju rimtumu... Tikiu tik bendromis horoskopu charakteristikomis, budo bruozias, savybem, polinkiais, silpnybem ir stiprybem.. Rimtose astrologinese knygose vandeniams priskiriamos charakteristikos atrodo lyg butu butent apie mane parasytos. Sutampa beveik kiekvienas sakinys.
Atsakyti
Na, istikuruju jeigu nagrinetum savo asmenini kasdieni horoskopa, tai gal ir sutampa. Bet kas turi tiek daug laiko kasdien isnagrinet ir pritaikyt sau, palyginus su savo gyvenimo ypatumu. Tas horoskopas labiau pravercia, kai nusimato koks rimtas ivykis, tai tada isnagrinejus ta horoskopa,lengviau apsisprest kaip elgtis tam tikra diena, kokius sprendimus priimt.
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 29, 19:53)
labas drinks_cheers.gif
kad nebūtų tuščia čia pas mus klausimas toks: ar jums pildosi horoskopai? tongue.gif vis tiek tema remiasi kaip ir horoskopu, tai man smalsu, ar jums dažnai pildosi dienos, mėnesio, metų?..
man tai žinokit ne  lotuliukas.gif



siaip neseku, bet kartais uzmetu aki tai kartais issipildo. pamenu kaip siandien, kad 2009 buvo parasyta kad istekesiu, dar su tada draugu skaitem ir juokemes, o po keliu men ir susituokem. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 29, 19:53)
labas drinks_cheers.gif
kad nebūtų tuščia čia pas mus klausimas toks: ar jums pildosi horoskopai? tongue.gif vis tiek tema remiasi kaip ir horoskopu, tai man smalsu, ar jums dažnai pildosi dienos, mėnesio, metų?..
man tai žinokit ne  lotuliukas.gif

Man pildosi, nes uzsakau profesionalu, asmenini. Siandien kaip tik gavau savo asmenybes horo, kas tokia, kas mane itakoja ir visos gyvenimo srytys aprasytos (vajej, kokia as sauni! rolleyes.gif ). O apie sausi gavau savo asmenine metu prognoze, tad vis paskaitau ir suderinu faktus, kartais pakoreguoju nemalonias situacijas.. kaip pvz, sausi suzinojau, kad nusimato transporto priemones pirkimas, savo masina turejau, tad pasijuokiau. nu ka, pardaviau savaja pries menesi. netiketai. nelauktai. tad siuo metu vis is autopliuso neilendu - dairausi naujos biggrin.gif nu kaip netiketi? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 03 30, 19:45)
Man pildosi, nes uzsakau profesionalu, asmenini. Siandien kaip tik gavau savo asmenybes horo, kas tokia, kas mane itakoja ir visos gyvenimo srytys aprasytos (vajej, kokia as sauni!  rolleyes.gif ).

o tai gal galima sužinoti, kur asmeninį dareisi? ax.gif ir kiek kainavo. ir ar geras astrologas (na, ar atspindi realybę tas horoskopas). į AZ, jeigu galima. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 30, 21:00)
o tai gal galima sužinoti, kur asmeninį dareisi?  ax.gif ir kiek kainavo. ir ar geras astrologas (na, ar atspindi realybę tas horoskopas). į AZ, jeigu galima.  4u.gif

sveikos vandenes 4u.gif
idomu ir man kiek kainuoja asmeninis horo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 30, 22:00)
o tai gal galima sužinoti, kur asmeninį dareisi?  ax.gif ir kiek kainavo. ir ar geras astrologas (na, ar atspindi realybę tas horoskopas). į AZ, jeigu galima.  4u.gif

rozmarino.horoskopai@gmail.com paziurek kainas cia

as pas ja ir prognozes dariau ir suderinamuma.. labai taikliai...
Atsakyti
Ačiū. 4u.gif
o beje, vandenės ir vandeniai, kaip jūs sutariate su kitais vandeniais?.. ar suprantate juos, ar artimai bendraujate? pavyzdžiui mano tėvas vandenis. dar daugiau - mes gimėme tą pačią dieną, net kinų horoskopo ženklas pas mus vienodas. ir tokie skirtingi... doh.gif apskritai nesuprantu aš jo požiūrio, jis - mano. schmoll.gif kartais būna kažkokių bendrų interesų, bet dažniausiai - ne.
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 04 01, 15:00)
Ačiū.  4u.gif
o beje, vandenės ir vandeniai, kaip jūs sutariate su kitais vandeniais?.. ar suprantate juos, ar artimai bendraujate? pavyzdžiui mano tėvas vandenis. dar daugiau - mes gimėme tą pačią dieną, net kinų horoskopo ženklas pas mus vienodas. ir tokie skirtingi...  doh.gif apskritai nesuprantu aš jo požiūrio, jis - mano. schmoll.gif kartais būna kažkokių bendrų interesų, bet dažniausiai - ne.

mano draugas vandenis. pagaliau as esu savimi ir puikiai ji suprantu. mes turime daug vandeniu draugu - buna, kad prie stalo sedime kompanija, kurioje 5 vandeniai ir tik 1 avinas koks nors. su vandeniu kol kas tai geriausi is visu mano turetu santykiu. kaip klostysis - laikas parodys. beje, ir astrologinis suderinamumas pas mus tiesiog nuostabus. mes gimeme tais paciais metais, tik as 11 dienu vyresne...
vandenius suprantu. bet yra tarp ju tokiu, kuriu nu ne pro kur nesuvokiu ju intenciju, kai jie kazka daro. tiesiog man atrodo kvailai ir neteisinga.
Atsakyti
laba nakti, noreciau siek tiek pagalbos ir minciu is vandenukiu, jei galesite:)

vaikinas mano Vandenukas, ir nors siaip is tikro yra intelektualus, mastantis ir protingas, baisiai nesiseka su mokslais doh.gif neprisivercia mokytis.. planuoja planuoja, kad savaitgali mokysis, o ji prie kompo prasedi.. o imt daryt is karto - vel ne.. vel kazkas netinka.. ir taip jis priejo iki to, kad jau ir pats nebezino, ka daryt, net nebezino kas jis ir ko is gyvenimo nori.. ko is tikro neisbandziau savo galimybese (merginos pozicijoj, turiu omeny) - ir pagirt, ir paskatint, ir vilties suteikt, ir pabart, ir sazine paveikt, ir visiskai nereaguot, duot tiek laisves tiek laiko savo paties apmastymams.. NIEKAS neveikia! ir jau taip ilga laika.. nezinau ne ko griebtis, kaip jam padet grizt i savo gyvenima, arba kurt kazkoki nauja.. g.gif verysad.gif
Atsakyti
Pas mane lygiai tokia pat situacija, žodis į žodį biggrin.gif Aš savęs negaliu priverst, iš vis aš esu prieš tą kvailą švietimo sistemą, ten kažkas ryškiai blogai doh.gif Aš galiu prisėst prie mokslų, kai aš NORIU, verčiama aš nieko nedarysiu, bet tas noriu būna labai retai smile.gif Aš nežinau ką daryt, gal dabar toks keistas tarpsnis g.gif Praeis ir vėl gerai viskas bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dumb: 03 balandžio 2011 - 11:21