Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

Aš irgi vandenis. drinks_cheers.gif bet ne viskas apie juos man atitinka. mėgstu punktualumą, negalėčiau į susitikimą ateiti vėliau, geriau anksčiau ir palaukti. bet tiesa - mėgstanti paskrajoti thumbup.gif ir paplanuoti tongue.gif o paskui planus pamiršti. lotuliukas.gif ir tėtis mano vandenis, net tą pačią dieną gimėm. ax.gif sutariam? kaip kada. bet aš visuomet suprantu jį. ir taip, vandeniai dideli altruistai. ir viską giliai širdin ima. silpna ta nervų sistema rolleyes.gif ir nori visko pagal juos. rolleyes.gif ką dar negero apie save žinau?.. pradžiai užteks. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 12, 22:39)
Aš irgi vandenis.  drinks_cheers.gif  bet ne viskas apie juos man atitinka. mėgstu punktualumą, negalėčiau į susitikimą ateiti vėliau, geriau anksčiau ir palaukti. bet tiesa - mėgstanti paskrajoti thumbup.gif ir paplanuoti tongue.gif o paskui planus pamiršti.  lotuliukas.gif ir tėtis mano vandenis, net tą pačią dieną gimėm.  ax.gif sutariam? kaip kada. bet aš visuomet suprantu jį. ir taip, vandeniai dideli altruistai. ir viską giliai širdin ima. silpna ta nervų sistema rolleyes.gif ir nori visko pagal juos.  rolleyes.gif  ką dar negero apie save žinau?.. pradžiai užteks. lotuliukas.gif



ax.gif biggrin.gif nu dėl nervų tai tikrai. Jau parinuosi dėl smulkmenų nerealiai, o kartais - apie svarbius dalykus negalvoju...
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 03 13, 16:20)
ax.gif  biggrin.gif  nu dėl nervų tai tikrai. Jau parinuosi dėl smulkmenų nerealiai, o kartais - apie svarbius dalykus negalvoju...

jo jo, čia irgi grynai aš. doh.gif labiausiai ir nervina smulkmenos, tada einu kaip žiežula pasišiaušusi, o rimti dalykai... aš kažkodėl labai filosofiškai į juos pasižiūriu. ax.gif
Atsakyti
Hm, nu o aš dėl smulkmenų visai nesiparinu, o ir nervų sistema pas mane turbūt pati stipriausia vieta. biggrin.gif Apskritai į daugelį dalykų žiūriu labai filosofiškai ir mane net juokina žmonės, kurie dėl kokio šudniekio dienų dienas ramiai gyvent negali. blink.gif
Atsakyti
tai galbūt tau taip tiesiog įgimta ir zodiako ženklas neką padaryti gali. mirksiukas.gif tik džiaugtis reikia, kad tokia stipri nervų sistema, bet yra tokių (pvz. aš ax.gif ), kurie ne tai kad negali gyventi dėl šūdniekių, bet tie "šūdniekiai" tikrai groja per nervus. lotuliukas.gif pasinervinu ir toliau gyvenu. bambėdama dažniausiai 4u.gif
nors gal čia irgi auklėjimas?.. g.gif
Atsakyti
Ko vandenės tokios tylios? unsure.gif
Atsakyti
užsnigo užpustė... kų čia pakalbėsi... pvasario gi visos laukiam išsižiojusios blink.gif
Atsakyti
miergos! g.gif
kada išplauksim iš tos žiemos? g.gif
užkniso jau juodai doh.gif
negaliu gyventi, noriu šilumos brunette.gif
Atsakyti
Aha, jau džiaugiaus pavasariškais orais ir vėl prisnigo doh.gif
Aš taip laukiu šiltų orų, nebebus man tos slogos, kad vos išėjus į lauką pradedu sloguot biggrin.gif
Atsakyti
man tai gerai. palikau lt kuriam laikui. Pad pas amne +16 net buvo. Tiesa, ir ciau atsalo jau trecia diena. uzknysa. Bet tie +16 - vajezau... palaima... Noriu silumos.
Atsakyti
Sveikos vandenes gathering.gif
Atsakyti
QUOTE(majux1 @ 2011 03 24, 08:13)
Sveikos vandenes gathering.gif

labas 4u.gif
Atsakyti