Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Ksesanko @ 2011 02 26, 20:09)
Oi tie vandeniai....manyciau blogesni vyra sunku atrasti. Nebent vezys  lotuliukas.gif  Nepastovus, skrajojantis savo fantazijose. Manyciau su jais kantrybe netrukti tik svarstyklems ir dvyniams smile.gif

ar toks pats vandenis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2011 02 26, 21:09)
Oi tie vandeniai....manyciau blogesni vyra sunku atrasti. Nebent vezys  lotuliukas.gif  Nepastovus, skrajojantis savo fantazijose. Manyciau su jais kantrybe netrukti tik svarstyklems ir dvyniams smile.gif





protestuoju protest.gif


vandeniai yra jėga!

Papildyta:
gal ne visi, bet , tie kuriuos pažįstu-taip!
Atsakyti
[quote=Vifsla,2011 02 27, 14:31]
protestuoju protest.gif
vandeniai yra jėga!

drinks_cheers.gif taip, tikri fainuoliai
Atsakyti
[quote=Ebru,2011 01 26, 17:18]
mano vandeniui tai laaabai patinka peiliai, net ir virtuviniai biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
4u.gif
Ir maniskiui. Ir dar visokie minksti zaislai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2011 02 26, 21:09)
Oi tie vandeniai....manyciau blogesni vyra sunku atrasti. Nebent vezys  lotuliukas.gif  Nepastovus, skrajojantis savo fantazijose. Manyciau su jais kantrybe netrukti tik svarstyklems ir dvyniams smile.gif

As tau pasakyciau, kad tai tiesiog tu netinki vyrui vandeniui biggrin.gif Man maniskis tinkai kuo puikiausiai, Vifslai josios - taip pat, besisypsanciai - tinka... O jeigu tau netinka - reiskia, tai tu jam netinki. Kodel as taip sakau? Nes suprasti vandeni yra labai sunku, reikia pasitelkti daug proto ir fantazijos, reikia suvokti aibe dalyku. tai zmones is ateities, novatoriai - bet koks "is gatves" ju nesupras.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 03 03, 21:05)
As tau pasakyciau, kad tai tiesiog tu netinki vyrui vandeniui biggrin.gif Man maniskis tinkai kuo puikiausiai, Vifslai josios - taip pat, besisypsanciai - tinka... O jeigu tau netinka - reiskia, tai tu jam netinki. Kodel as taip sakau? Nes suprasti vandeni yra labai sunku, reikia pasitelkti daug proto ir fantazijos, reikia suvokti aibe dalyku. tai zmones is ateities, novatoriai - bet koks "is gatves" ju nesupras.

Taip, suprasti reikia proto, fantazijos, kantrybes. O pazinti, igauti pasitikejimo reikia laiko. Bent man jo reikejo... Tikrai puikus vyras.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 03 03, 19:05)
As tau pasakyciau, kad tai tiesiog tu netinki vyrui vandeniui biggrin.gif Man maniskis tinkai kuo puikiausiai, Vifslai josios - taip pat, besisypsanciai - tinka...

papildysiu- man maniskis irgi tinka puikiausiai 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš dvynė, jis - vandenis. KATASTROFA!!!!!!!!!!!!
Mano vyras tikra boba!!
Žodžiu nusileisti turiu aš, lepinti turiu aš, dovanas pirkti turiu aš ir t.t.t.t.
Baisesnių vyrų už vandenius nėra....
p.s. kito nesu turėjusi. Draugavusi rimtai tik su mergelėm, bet nieko neišėjo.... kaip likimo užkeikta....
Papildyta:
tiesa aš esu visiškas dvynys, o jis ant ribos žuvis....
Atsakyti
QUOTE(linkakalinka @ 2011 03 06, 10:16)
Aš dvynė, jis - vandenis. KATASTROFA!!!!!!!!!!!!
Mano vyras tikra boba!!
Žodžiu nusileisti turiu aš, lepinti turiu aš, dovanas pirkti turiu aš ir t.t.t.t.
Baisesnių vyrų už vandenius nėra....
p.s. kito nesu turėjusi. Draugavusi rimtai tik su mergelėm, bet nieko neišėjo.... kaip likimo užkeikta....
Papildyta:
tiesa aš esu visiškas dvynys, o jis ant ribos žuvis....




tu lepini, perki dovanas, nusileidi, o kaltini kažkodėl vyrą. kaip čia išeina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linkakalinka @ 2011 03 06, 10:16)
Aš dvynė, jis - vandenis. KATASTROFA!!!!!!!!!!!!
Mano vyras tikra boba!!
Žodžiu nusileisti turiu aš, lepinti turiu aš, dovanas pirkti turiu aš ir t.t.t.t.
Baisesnių vyrų už vandenius nėra....
p.s. kito nesu turėjusi. Draugavusi rimtai tik su mergelėm, bet nieko neišėjo.... kaip likimo užkeikta....
Papildyta:
tiesa aš esu visiškas dvynys, o jis ant ribos žuvis....

nu tai ir skirkis tada. kokios problemos? ir kodel kaltini ji, o ne save? juk tu sokineji?
mano vandenis irgi ir lepinima megsta ir kai nusileidziu, bet ir mane palepina ir klaidas pripazista. rupintis viskuo - taip, mano pareiga, visiskai rupinuosi namais, absoliuciai viskuo ir mano pastangos ir pastebimos ir esu pagirta tarp moteru rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linkakalinka @ 2011 03 06, 09:16)
Aš dvynė, jis - vandenis. KATASTROFA!!!!!!!!!!!!
Mano vyras tikra boba!!
Žodžiu nusileisti turiu aš, lepinti turiu aš, dovanas pirkti turiu aš ir t.t.t.t.
Baisesnių vyrų už vandenius nėra....
p.s. kito nesu turėjusi. Draugavusi rimtai tik su mergelėm, bet nieko neišėjo.... kaip likimo užkeikta....
Papildyta:
tiesa aš esu visiškas dvynys, o jis ant ribos žuvis....


as tai cia matau tiesiog dieju charakteriu nesutapima ir tiek. Nei jam reikia tu tavo dovanu, siurprizu ar kad uz ji gyvenima planuotum. Vandeniui tokie dalykai - paskutinej vietoj. Kaip ir buitis. Duok zmogui gyvent ir pamatysi kaip bus gerai.. Ir stebins ir lepins jis tave ne materija, o daug isradingesniais budais.. Tiesiog leist jam laisvai kvepuot.. O jei tau truksta demesio is jo - na, reikia GARSIAI ir subtiliai uzsimint, o ne priekaistaut ar dar boba isvadint. Vandenis nusispjaus, nusisuks ir jam px tavo norai bus dar 10 metu...
Atsakyti
Bent jau mano vandenis staigmenu nemegsta. "Uzsisako" ko noretu dovanu arba tiesiog parduotuvej vaikstant parodo, "va sito noreciau". O as is jo sulaukiu dovaneliu taip pat.
Atsakyti