Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

Sveikinimai Vandenei smile.gif irgi dievinu tulpes, tai ir dovanoju:
user posted image
Atsakyti
tulpės wub.gif man irgi labai gražios, tad dažnai jas dovanoju ir pati gavau wub.gif dar ant palangės kvepia jacintai... užuodžiu pavasarį ir šypsena didžiausia ir nuotaika geriausia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dowwe @ 2011 02 18, 12:02)
tulpės  wub.gif man irgi labai gražios, tad dažnai jas dovanoju ir pati gavau  wub.gif dar ant palangės kvepia jacintai... užuodžiu pavasarį ir šypsena didžiausia ir nuotaika geriausia  bigsmile.gif

cool.gif čia turbūt bendra visiems Vandeniams: maniskis ir jo mama yra Vandeniai - dievina hiacintus, o aš juos užuodusi galiu apsivemti blush2.gif doh.gif O MB mama kaip tyčia juos visuomet dovanoja maniškiui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pliurpalas @ 2011 02 21, 08:40)
cool.gif čia turbūt bendra visiems Vandeniams: maniskis ir jo mama yra Vandeniai - dievina hiacintus, o aš juos užuodusi galiu apsivemti  blush2.gif  doh.gif O MB mama kaip tyčia juos visuomet dovanoja maniškiui  doh.gif

ko gero lotuliukas.gif užuojauta tuomet, jei taip kasmet... blush2.gif
Atsakyti
man mylimiausios tulpės - baltos (ganėtinai retos) tulpės iš mano mamytės wub.gif
o visi kurie sveikina ir dovanoja tulpes, žinau kodėl tongue.gif nes kaip tik tuomet per vandenius būna tulpių PIKAS olandijos šiltnamiuose biggrin.gif žinau, nes šioje virtuvėje viriau (LT rinkoje) keletą metų. net nieko kito ir nesiūlo, nes šiuo metu tulpės geriausiai eina biggrin.gif
vienintelės kurias tulpes mėgstu - baltos wub.gif o visos kitos tik todėl, KAD JAU PAVASARIS ANT NOSIES (nors pagal mūsų orus dar... oj toooli... wacko.gif
dar kol kas galvoju kokios man gražios/mielos gėlės smile.gif šiuo metu tai tik vazoninės dirol.gif
Atsakyti
Sveikos,
norėčiau pasiteirauti - kaip vandeniams su pažadais, nelabai sekasi? Vienas gražuolis vandenis pažadėjo pasimatymą ir kaip dingo taip dingo. Įmanoma, kad po kokio mėnesio, baigęs gelbėti pasaulį, nubus, ar nelabai tikėtina? smile.gif))))
Atsakyti
Aš prisižadėt galiu daug ką, bet tik tam, kad atsiknistų nuo manęs, pasakau pažadu ir vuolia, bet nereiškia, kad tai padarysiu ax.gif Šiaip viskas priklausio nuo nuotaikų, kaip man užplauks... o plaukia pas mane pastoviai, nežinia ką po penkių minučių galvosiu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dumb @ 2011 02 25, 17:59)
Aš prisižadėt galiu daug ką, bet tik tam, kad atsiknistų nuo manęs, pasakau pažadu ir vuolia, bet nereiškia, kad tai padarysiu  ax.gif  Šiaip viskas priklausio nuo nuotaikų, kaip man užplauks... o plaukia pas mane pastoviai, nežinia ką po penkių minučių galvosiu. doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
grina tiesa
Atsakyti
as seniau dazniau prisizadedavau,bet sunkiai igyvendindavau ir net pamirsdavau, tai dabar niekam nieko neprizadu, nes suprantu, kad negali zinot kaip kas pasisuks ir tikrai ne visada imanoma ispildyt pazadus ax.gif
Atsakyti
Oi tie vandeniai....manyciau blogesni vyra sunku atrasti. Nebent vezys lotuliukas.gif Nepastovus, skrajojantis savo fantazijose. Manyciau su jais kantrybe netrukti tik svarstyklems ir dvyniams smile.gif
Atsakyti
Ksesanko, o kas pati esate?
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2011 02 26, 22:09)
Oi tie vandeniai....manyciau blogesni vyra sunku atrasti. Nebent vezys  lotuliukas.gif  Nepastovus, skrajojantis savo fantazijose. Manyciau su jais kantrybe netrukti tik svarstyklems ir dvyniams smile.gif

Na kolkas kantrybes dar uztenka. Man kaip tik patinka tie jo skrajojimai, kazkaip pralinksmina biggrin.gif
Atsakyti