Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

va ką suradau apie vandenius 4u.gif tiesiog...

Vandenis priklauso pačiai subtiliausiai oro formai – Eteriui, kuris simbolizuoja erdvę ir judėjimą erdvėje. Todėl, gimę po Vandenio ženklu labai vertina laisvę ir nepriklausomumą - net iki anarchijos ir gamtos dėsnių neigimo.
Psichologinė charakteristika – intuicija, racionalizacinis požiūris, išradingumas, sprendimų originalumas, mokslinis mąstymas, reformos, meilė laisvei, kova už žmogaus teises, kairiųjų pažiūros, visuomeninis aktyvumas.
Žmonės vandeniai turi puikią intuiciją, geraširdžiai. Jų vidinė dvasinė prigimtis stebina, tačiau jie neskuba jos atverti. Dažnai reikalingas stimulas, kad priverstų juos veikti. Jie neramūs ir silpni, kol neatveria dvasinės jėgos, kad įvykdytų tai, ką sugalvojo. Po to sugeba padaryti didžius darbus. Labai nervingi ir jautrūs. Materialinė pasaulio pusė gali suteikti jiems tik nemalonumus.
Žmogui vandeniui būdingas posakis „Aš žinau“. Meilė žmogui, nepriklausomumas, originalumas. Kas pasirinks jį draugu, gali būti tikras jo lojalumu. Vandenis yra fiksuotasis ženklas, ir žmogus vandenis išsiskiria ekscentrišku temperamentu, ryžtingumu, užsispyrimu. Jam atrodo, kad žmonės nesupranta jo idėjų ir jis jaučiasi įskaudintas, dėl ko pyksta ir elgiasi iššaukiančiai. Jis net atstumia tokius žmones, kurie neišaugo iki jo intelekto lygio. Jis ne ekstravagantiškas ir ne snobas, tačiau nekenčia pigaus pataikavimo. Jo principas – absoliutus teisingumas. Nors pasitikėjimo savimi jis semiasi iš bendravimo su kitais žmonėmis, jis nėra priklausomas nuo tam tikros aplinkos. Jis niekada nebūna vienišas: Uranas garantuoja pažintis su kitais žmonėmis ir apsikeitimą mintimis. Grupės instinktas jį visada atves prie žmonių, jei jie patys neateis pas jį. Jis susidraugauja su abiejų lyčių žmonėmis ir net po vestuvių nenutraukia draugiškų ryšių. Turi aukštą intelektą. Su žmonėmis bendrauja dvasingai. Myli gamtą, tačiau mėgsta ja gėrėtis su komfortu. Mėgsta materialias vertybes, bet nėra gobšus. Sportą mėgsta kaip žiūrovas. Labiau domisi dvasine sfera.
Dirbtinis žmogaus vandenio ramumas yra apgaulingas. Atsakingai žiūrėdamas į savo darbą, jis visada susirūpinęs ir nervingas. Jam geriau dirbti kolektyve arba organizacijai, turinčiai tikslą pasiekti idealą. Tokio pobūdžio darbe pasireikš jo puiki atmintis, intuicija, žinios, meilė laisvei ir žmoniškumas. Jo susidomėjimas ir atjauta suteiks jam aplinkinių pagarbą ir pasitikėjimą. Vienok, jo atjauta neasmeniška, o supratimas kyla iš racionalizmo. Jei jis susidomėjęs veikla, bus nenuilstantis darbuotojas.
Atsakyti
aš ir MB vandeniai, mėgstam laisvę, bet esam laabai savininkiški ir pavydūs doh.gif paradoksas, bet yra kaip yra biggrin.gif
o man kaškaip labiau patinka dirbti vienai, gal nesu buvus geram kolektyve, dėl to, reiktų pabandyti daugiau kolektyve padirbėt 4u.gif
Atsakyti
Man kaip kada, jei darbas kūrybinis, ten piešt ar pn. tai jokių būdų ne komandoj, nes čia jau aš niekaip nenoriu taikytis prie kitų. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vifsla @ 2011 02 10, 17:42)

nu tu čia man gerą gimšės dovaną įteikei 4u.gif
labai smagu ir gero ir argumentuotos kritikos dozę gaut biggrin.gif
su gimtadieniu visas gimusias šiandien happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 02 10, 21:46)
nu tu čia man gerą gimšės dovaną įteikei  4u.gif
labai smagu ir gero ir argumentuotos kritikos dozę gaut biggrin.gif
su gimtadieniu visas gimusias šiandien  happybday.gif



su tortadieniu happybday.gif birthday.gif birthday.gif
Atsakyti
Vifsla, labai taiklus apibudinimas.
Teisybe ir del pavydumo bei savininkiskumo (daznai girdziu zodi "mano"). Maniskis jau prisipazino, kad pavyduliauja. Nepatenkintas buna kai klausiu kur, su kuo buvo, tai sakau ir tu taip darai, o jis man "as pavydziu".
Atsakyti
QUOTE(svoba @ 2011 02 09, 12:06)
Vandenis vis dar kovoja, mergele praspyriau... ilgai charakteri rode, bet lyg tai baigia nusiraminti. Bet tavo ir atmintis smile.gif
Jauciu, man geriausiai likt vienai, nes tie vyrai kazkokie ne TIE...
Tie. T.y. - tas. Tik tu ta vandeni primirsai... paziurek kitom akim. nebebus tokiu kaip jis. Tokiu aiskiu tau ir stabiliu. Sakiau tau del mergeles, kad "s" gausis... pirmas ispudis tik geras. Giliau pakapscius - geriau juos mums apeiti. O tas jautis... nu ka as zinau.. praspirsi. ne musu vandeniskai naturai ju ragai. mano drauge uz jaucio istekejusi.. o jezau. Ne, nu gyvena, viskas gerai, bet jis ja ziauriai spaudzia. Ziauriai. matosi, kad jos laisvininkiskai naturai nera kur prasisukti.. Remai ne mums. Todel ir blaskaisi, kad pasamoningai zinai, kad geriau uz vandeni nieko nebus.


QUOTE(Ebru @ 2011 02 10, 21:02)
aš ir MB vandeniai, mėgstam laisvę, bet esam laabai savininkiški ir pavydūs  doh.gif  paradoksas, bet yra kaip yra biggrin.gif
o man kaškaip labiau patinka dirbti vienai, gal nesu buvus geram kolektyve, dėl to, reiktų pabandyti daugiau kolektyve padirbėt 4u.gif

Nu mes irgi pavydus. ir savinikiski. ax.gif

Dirbti kolektyve ne man! nekenciu, kai kisasi i mano reikalus, i mano darbus, aiskina kaip ka reikia daryti. As zinau pati. (Vifsla - "as zinau" biggrin.gif ) As turiu savo sistema, as pati issiaiskinsiu ir man cia niekas nepaaiskins. jei uzstringu - einu paprasyti konkretaus patarimo kaip pasiekti man reikiama rezultata, taciau priemones jam pasiekti as pasirinksiu pati. Ziauri as natura. Ir i savo vyro-vandenio reikalus as taip pat nesikisu - jis pats geriau zino ka jis daro ir kaip tas turi buti padaryta.
Papildyta:
Ir visas Vandenes[COLOR=fuchsia] su gimtadieniais! daug jums (ir mums) laimes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 02 11, 11:32)
Tie. T.y. - tas. Tik tu ta vandeni primirsai... paziurek kitom akim. nebebus tokiu kaip jis. Tokiu aiskiu tau ir stabiliu. Sakiau tau del mergeles, kad "s" gausis... pirmas ispudis tik geras. Giliau pakapscius - geriau juos mums apeiti. O tas jautis... nu ka as zinau.. praspirsi. ne musu vandeniskai naturai ju ragai. mano drauge uz jaucio istekejusi.. o jezau. Ne, nu gyvena, viskas gerai, bet jis ja ziauriai spaudzia. Ziauriai. matosi, kad jos laisvininkiskai naturai nera kur prasisukti.. Remai ne mums. Todel ir blaskaisi, kad pasamoningai zinai, kad geriau uz vandeni nieko nebus.

Tai kad tas vandenis mane spaudzia labiau uz visus raguotus. Ir kaip imanoma kitom akim paziuret, kai nebesiziuri...
Beje, nors mano gimtadienis tik antradieni, bet siandien bus mano antroji gimimo diena, nes siryt patyriau avarija ir dziaugiuosi kad isgyvenau, nes masina nutempe ant detaliu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(svoba @ 2011 02 11, 14:01)
Tai kad tas vandenis mane spaudzia labiau uz visus raguotus. Ir kaip imanoma kitom akim paziuret, kai nebesiziuri...
Beje, nors mano gimtadienis tik antradieni, bet siandien bus mano antroji gimimo diena, nes siryt patyriau avarija ir dziaugiuosi kad isgyvenau, nes masina nutempe ant detaliu sad.gif




oi, kaip sveikinuuuuuuuu, laimingoji 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vat o man atrodo, pas mane pavydo nei savininkiškumo su žiburiu nerasi g.gif kas tas pavydas nė nežinau unsure.gif apie tai jau esam kalbėję. visad tikiuosi laisvės ir to pat noriu iš kitų žmonių, tik kad tie kiti žmonės nesupranta to doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svoba @ 2011 02 11, 14:01)
Tai kad tas vandenis mane spaudzia labiau uz visus raguotus. Ir kaip imanoma kitom akim paziuret, kai nebesiziuri...
Beje, nors mano gimtadienis tik antradieni, bet siandien bus mano antroji gimimo diena, nes siryt patyriau avarija ir dziaugiuosi kad isgyvenau, nes masina nutempe ant detaliu sad.gif

Nu pro kur jis tave spaudzia?

Ogo... Prisigersi? kas kaltas? gerai, kad likai gyva. Sveikinu...
Atsakyti
OI, SVOBA SU UZGIMIMU TAVE blink.gif IR VISAS KITAS SU VANDENISKAIS GIMTADIENIAIS 4u.gif ... as kadangi nesu is megeju nei sveikint nei kai kas sveikina, tai man paprasciau viena toki bendra suraityt... taip kad jus jau nepykit... blush2.gif

Labai taiklus apibudinimas kuri ikele Vifsla. Galeciau sutikti su kiekvienu sakiniu, bet tik ne su kolektyviniu darbu? schmoll.gif As individualiste, galiu dirbt kolektyve nebent tik jei as jam vadovauju ax.gif

Beje, del to nelemto ..jaucio. Uzdetas riebus kryzius ir atsizegnojau amziams nuo sito zenklo. Pavirsutinis ispudis visiskai neatitinka to, kad atsiveria pakapscius giliau... Brrr... oi, kaip nepakeliui... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Gotiša @ 2011 02 11, 14:37)
vat o man atrodo, pas mane pavydo nei savininkiškumo su žiburiu nerasi  g.gif kas tas pavydas nė nežinau  unsure.gif  visad tikiuosi laisvės ir to pat noriu iš kitų


drinks_cheers.gif 100proc

Pas mane tai savininkiskumo nera KITIEMS zmonems, ju daiktams, ju darbams ir tt... bet i MANO teritorija nesikesinkit - ten viskas mano rolleyes.gif
Atsakyti