Įkraunama...
Įkraunama...

Vandenis

QUOTE(Maidenana @ 2011 02 06, 22:32)

Gotisa - px visa tai. As 30 irgi nieko neturejau. Nu, tik tacka. Nes tai butinybe man. Ir px kas ka kalba. BBdejau, tiesa pasakius.


bigsmile.gif lotuliukas.gif ohohooo.. ziuriu mes cia visos tokios jau dinozaurinio amziaus ir netekejusios lotuliukas.gif .. + peledos.. Vakar miegot nuejau 6.30ryto, siandien va.. 3.20.. dar rasau doh.gif ... Gerai, kad darbus pati reguliuojuos, tai nereikia rytais keltis mega_shok.gif

Mergos, reikia help'o - pirma karta gyvenime iklimpau su jauciu.. Begt tolyn ar susikalbesim? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 02 07, 03:29)
Mergos, reikia help'o - pirma karta gyvenime iklimpau su jauciu.. Begt tolyn ar susikalbesim? g.gif

aš asmeniškai sakyčiau bėgt tolyn neatsigręždama doh.gif ale tų jaučių kaip ir vandenių būna visokių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 02 07, 04:29)
bigsmile.gif  lotuliukas.gif  ohohooo.. ziuriu mes cia visos tokios jau dinozaurinio amziaus ir netekejusios lotuliukas.gif .. + peledos.. Vakar miegot nuejau 6.30ryto, siandien va.. 3.20.. dar rasau doh.gif ... Gerai, kad darbus pati reguliuojuos, tai nereikia rytais keltis mega_shok.gif

Mergos, reikia help'o - pirma karta gyvenime iklimpau su jauciu.. Begt tolyn ar susikalbesim? g.gif

nu gal nesk kudasiu kuo toliau... o gimimo laika ir vieta zinai? paziurek, koks jo ascendantas, nes po 30 asc turi daug reiksmes. gali tikti gali ne.

del dinozaurinio amziaus. as mokinuosi uzsienyje, desto rusu kalba. mane grupiokai vadina Мисс Античность... (Mis Antika).. doh.gif doh.gif Jiems as su savo 33 atrodau baisiai sena...
Atsakyti
Ramiax, man ne trim dar lotuliukas.gif Nu bet jau likimą kaip ir žinau ... biggrin.gif
Jaučiai man super duper nefaini unsure.gif Sakyčiau ir aš bėgt toliau, bet asc tikrai patikrink jei yra galimybės.
Pelėda ir aš . Man yra tiesiog klaikuma anksti eit miegot ir anksti keltis doh.gif ir iš vis pagal tvarkaraštį kažką daryt. schmoll.gif
Atsakyti
pykina kazko.... pereboras su alko, gal, ka?
Atsakyti
As irgi dabar su jauciu iklimpusi, ir pati sau 101 karta jau sakau beg kuo toliau, tikiuosi si karta pavyks pabegt, nes visiska nesamone vyksta... zaidimas kate-pele, tik parodau jam kad patinka, iskart atsiriboja, o kai bunu savimi - ledine ledi, tada jau laksto apsiseilejes. Man tai cia ne santykiai, bet niekada nesakyk niekada. Beje ascedentai musu vienodi(liutai)... Ka musu ekspertes apie tai pasakys?
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 02 07, 03:29)
bigsmile.gif  lotuliukas.gif  ohohooo.. ziuriu mes cia visos tokios jau dinozaurinio amziaus ir netekejusios lotuliukas.gif .. + peledos.. Vakar miegot nuejau 6.30ryto, siandien va.. 3.20.. dar rasau doh.gif ... Gerai, kad darbus pati reguliuojuos, tai nereikia rytais keltis mega_shok.gif

Mergos, reikia help'o - pirma karta gyvenime iklimpau su jauciu.. Begt tolyn ar susikalbesim? g.gif

Maniškis jautis, man tinka. Kartais pagalvoju, nu o koks dar ženklas susitaikytų su tuo, kad jam reikia pabaigti mano pradėtas idėjas, nepamirštų, kad karts nuo karto reikia man priminti "dangus, dangus- žemė kviečia". biggrin.gif
Aišku, yra niuansų, jei jau labai gilintis, tik, o kam per daug gilintis?
Atsakyti
man irgi dar ne trim, oj toli grazu iki tiek lotuliukas.gif
as irgi peleda, bet kadangi tenka anksti keltis,tai reikia ir anksiau miegot eit doh.gif
as patarciau begt nuo jaucio biggrin.gif nu kiek pazystu visi toookie nefaini doh.gif ziauriai nemegstu
Atsakyti
ups.. unsure.gif unsure.gif , tai suprantu, kad nei vieno pozityvo del jaucio beveik nera.. Manau jus teisios, bet norejau pasitikslint, nes galvojau man gal cia koks psichologinis atmetimas prasidejo tiesiog ta "jautis" isgirdus.. Bet paziurejau, kad Jautuku temoj ju zmonos vandenes irgi labai jais skundziasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(svoba @ 2011 02 07, 16:44)
As irgi dabar su jauciu iklimpusi, ir pati sau 101 karta jau sakau beg kuo toliau, tikiuosi si karta pavyks pabegt, nes visiska nesamone vyksta... zaidimas kate-pele, tik parodau jam kad patinka, iskart atsiriboja, o kai bunu savimi - ledine ledi, tada jau laksto apsiseilejes. Man tai cia ne santykiai, bet niekada nesakyk niekada. Beje ascedentai musu vienodi(liutai)... Ka musu ekspertes apie tai pasakys?

pala... o mergele kur dingo? blink.gif o vandenis? blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 02 08, 12:31)
pala... o mergele kur dingo?  blink.gif o vandenis?  blink.gif  blink.gif

Vandenis vis dar kovoja, mergele praspyriau... ilgai charakteri rode, bet lyg tai baigia nusiraminti. Bet tavo ir atmintis smile.gif
Jauciu, man geriausiai likt vienai, nes tie vyrai kazkokie ne TIE...
Atsakyti
užvakar galvojau bus baisu kai prabusiu, būsiu visai jau sena biggrin.gif prabudau ir niekas, žinokit, nepasikeitė, diena tookia gera buvo, kokios nemenu biggrin.gif

aš visad galvojau ir tebegalvoju, kad man jaučiai patinka, už tai aš jiems ne cool.gif
Atsakyti